Sele ağrısına son!

Tepki
12
Bisiklet
Carraro
@M.Fatih
haklısın aslında bundan onceli bisiklet sedona 701 di bir turlu uyum sağlayamadım :)
şimdiki bisikletim
sportive 230 selesi - selle royal shadow marka
ben oldukça memnunum selemden belki alışmadan belki başka seyden ama surdukçe acı azalıyor

• Beğen
Tepkiler: M.Fatih
Scudo
Tepki
2
İsim
Bedirhan Kaplan
Bisiklet
Kron
Yalnız taytlar çok daha uzun ömürlü ve en azından giyiyorsun ne olduğunu biliyorsun, süngerde 2 binişte sıkıntılar başlar sürekli 2 lira 2 lira vereceğinize sağlam tayt alın yıllarca götürsün :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
B

BF Okuru

Misafir
Yalnız herkesin derdi nasıl belli, konuya bir girdim 37 üye 131 misafir şu an bu konuyu okuyor, ne kıymetli totomuz varmış :D

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.469
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@ÖmerMurat
Hahaha az evelde benim konuda yine bi toto rahatligi dusuncelerinde bogulurken sicaginda etkisiyle halisulasyonlar ne bileyim parapsikike olaylar efendim düşunce okumalar filan gırla gitti farkindaysan :D neyse arko nemlendirici mi zeytin yağ mi sence pisiklere iyi gelir yoksa düz maşa mi sürsem acaba totisimize?? Eeee sey nerdeydim lan ben kim getirdi beni buraya hahahahahahahhhahaah e7wiejeu :D

• Beğen
Tepkiler: Tayfun Sezer

sallehpaul

İkitekerbirkitap
Tepki
233
İsim
Salih AYDIN
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Cyclocross
@tunç akay

hocam bende sele acısı çekiyorum malesef. wtb pure race seleden memnunmusunuz? Aradan yıllar geçti konuyu hortlattım kusura bakmayın ama yinede tavsiyenize ihtiyacım var :)

Tepki
30
İsim
muratbah
Bisiklet
Cube
Bunu görmem iyi oldu. En az 10 çeşit sele denedim. Yetmedi jelli kilif aldım yine yetmedi jelli tayt alıp Elazığ caddelerine çıktım. Kılıfla tayti ortopedik koltukla kullanıyorum. Ama hala aradığım konforu bulamadım. Hâlâ uyuşma var ve sanırım cinsel etkileri de üstüne eklendi. Kendimi bademe fındığa vurdum artık :-D :-D . tura cikmaya korkar oldum. bi de bunu deneyeyim. o_O:ssrtcbya::D:D:D

• Beğen
Tepkiler: amoush00

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.062
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
Walla ağrıyor! Alışacaksın arkadaş! 3 senedir aktif sürüyorum. Bugün de sürdüm. Yine ağrıdı. Sele tayt herşey tamam. Pozisyon değiştir, otur kalk bitiyor sürüş. Ağrıya odaklanmayın.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yiğit38

Üye
Tepki
17
İsim
Tamer Y.
Bisiklet
Cannondale
@Antecurs güzel görünüyor falan pedal çevirmek biraz zor olacağa benziyor.

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.806
Bisiklet
Scott
Sele ağrısından girdik Tee lerde arkadaşlar neler neler yazmış ne geyikler dönmüş. Ama sorun hep AYNI!!!

Carel

Forum Demirbaşı
Tepki
794
Bisiklet
Sedona
Hafta sonu epey yol yaptim fakat denildiği gibi son ayni :)

tanchu

Forum Demirbaşı
Tepki
235
İsim
tanju
Bisiklet
Cube
Mtb ile 160km tayt yok jelli kılıf yok sorunda yok sele ölçüleri mi acaba çok etken

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

sargonnas

Forum Demirbaşı
Tepki
1.501
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Diğer
Başlığı okuyunca "Sele ağrısına SON! Popo kemiklerinizi kırıyor yerine slikon takıyoruz." şeklinde kafa tamamlayınca bi hoş oldu. :eek:

• Beğen