İnceleme Sedona 410

Scudo

poet

Daimi Üye
Tepki
167
hocam bisikletle aranız nasıl sizi üzen sıkan tarafı oluyor mu? çok az bi zaman sonra almayı düşünüyorum da

erkantuc

Daimi Üye
Tepki
1.083
İsim
Erkan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@dichter
Vallahi çok memnunum bir problemle karşılaşmadım henüz

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege ve poet

poet

Daimi Üye
Tepki
167
Kadroda çizik olursa napıyorsunuz boya kalkınca sorun oluyor mu kaza vs sebebiyle

erkantuc

Daimi Üye
Tepki
1.083
İsim
Erkan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@dichter
Hiç yasamadım. Sorun olacağını düşünmüyorum[emoji4]

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.293
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@dichter
adam iyi bakmıştır kadroda çizik yoktur. benim 21 yıllık bisikletimde çizik yok. bunda şaşılacak ne var ki?

poet

Daimi Üye
Tepki
167
Ben onu demiyorum misal taş attı çizdi.. çizmez mi yani olabilir..

özlemalikaan

Aktif Üye
Tepki
127
İsim
mehmet ali
Bisiklet
Sedona
Selamlar bende uzun arayış araştırma sonucu kafamda olan modellerden biri olan 410 sarı kızıma kavuştum. Konu sahibininde izni olursa burdan ,kullandıkça oluşan tecrübe ve fikirlerimi paylaşırım. İlk olarak makina yağ gibi akıyor ,sessiz ,tok, pedala verdiğini fazlasıyla yola aktarıyor, hafif... Herkese iyi günler görüşürüz.

poet

Daimi Üye
Tepki
167
Neyse ben de gittim ennnn sonunda, bir sarı Sedona 410 aldım. izmir seda bisiklet bülent bey çok efendi bir arkadaş, meşhur sedat amcayı da gördüm :) her bisiklete güzel diyo sağolsun :D neyse 1090 tl peşin aldım pedalsız 10 kg gibi muhteşem bir bisiklet sadece olumsuz kısım selesi gerisi tam bir f/p canavarı. vites sistemi 1:1 orana sahip çok bilinen shimano nun acerasına denk ancak şahsi kanaatim ondan daha iyi ve sessiz. şiddetle tavsiye ediyorum. hoş şu çizik olayına neden takıldım? montaj sırasında ön jant biraz kadroda çizik oluşturmuş ona canım sıkıldı bişey de diyemedim. neyse durum bu..

• Beğen
Tepkiler: özlemalikaan

özlemalikaan

Aktif Üye
Tepki
127
İsim
mehmet ali
Bisiklet
Sedona
Hayırlı olsun yine formda bir arkadaş via için alivio ya denk diye yazmıştı bencede tüm donanımlar süper çizik nazarlıktır iyidir

• Beğen
Tepkiler: poet

temmuzerat

Üye
Tepki
2
İsim
Temmuz
İncelemenizi okumadan bugün Selamiçeşme'deki Bike and Outdoor mağazasından bisikleti satın aldım. Yükselen dolara rağmen fiyatı 1090 lira almak isteyenlere duyrulur. Yazınızı okuduktan sonra daha bir hoşuma gitti ve içime sindi bisiklet, çok başarılı bir inceleme yazısı ve güzel bir gezi olmuş tebrikler darısı başımıza :)