SaYkOm

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
İlk önce Önder Özdoğan abime çok tşk ediyorum. Eveet bir çok kişi saykomu görmüş olabilir ama uzun bir süre kullanmama rağmen forum'da resmi yoktu. ve en sonunda bisikletimin resmini forum'a koymak istedim. işte bu da benim SaYkOm

(link)

(link)

Scudo
Tepki
0
çok güzel bisiklet ilk gördügümde trek sandım :) dikkatli bakınca salcano oldugunu anladım valla brawo

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Güzel bisiklet gerçekten. Kazasiz belasiz kullanman dilegi ile...

obsolate

Daimi Üye
Tepki
265
evet büyük ada turunda yakından görme fırsatım oldu, çok güzel bir makine olmuş. downhill de de baya iyiydi, tabiki kullananın marifeti sayesinde :)

• Beğen
Tepkiler: çağatay_çankaya

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
@obsolate

Abi sende o kadar abart zoom maşa ile o kadar iniş yapabiliyorum..Ama söz Psylo race maşa alırsam seni de çağıracam ormana o zaman daha zevkli inişlere beraber imza atarız.Bu arada sende çok kötü değildin sürekli arkamda idin

Cevat_Genc

Forum Demirbaşı
Tepki
241
ikinizde süpersiniz çaça :) sayko nun tadına bende bakdım müthiş bişi :) yapdıgımız geziyi unutmıycam yardımiçin sağol..

• Beğen

simoniuğur

Daimi Üye
Tepki
185
@çağatay_çankaya
çaça senin bisikletin kuzeni dayko onundaresmnini koycam ama fırsat olmuyor güzel bir resim çekiyim kuzenin yanına koycam

• Beğen

beykan

Forum Demirbaşı
Tepki
101
güle güle kullan cok güzel kazasız belasız keyifle...! darısı basıma ben de istiyorum saglıklı bir şekilde bisiklete binmeyi yeni bisiklet alana kadar bu bisikeletimi kullanmıcam yok bel fıtıgı olucam:(

• Beğen

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
@Cevat_Genc

abi sayko yenilen bişi değil :D binilen bişi :D bende diyordum kadrodaki diş izlerini kim yaptı diye:D:D:D:D

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
@yunusoymak

zoom maşa filan var şuanda üstünde resimdeki haliyle 14.4kg ama modifiyelere okul bitince başlayacam...şimdilik yetiyor bana

• Beğen
Tepkiler: yunusoymak