Rockshox

Bicyle

Aktif Üye
Tepki
35
Bisiklet
Salcano
Iyigunler arkadaslar bisikletimin ustundeki kilit sertlik ve rebaund ayari felan calismiyor acaba sıkıntısı ne olabilir tamir edilirmi yada ben tamir edebilirmiyim bildigim kadariyla maşa yayli cok tesekurler

• Beğen
Tepkiler: caesar
Scudo

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.307
Bisiklet
Scott
Ankara'da Erdoğanlar Bisiklet Rock Shox maşaların bakımını yapıyor. Maşanızı kargo ile onlara gönderirseniz bakımı yapılacaktır. Telefonla bir konuşun isterseniz.

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@DincerZ bir çözüm buldun mu? Bulduysan paylaşırsan sevinirim.

Hasan Uzun

Üye
Tepki
77
İsim
Hasan UZUN
Havalı Maşalarda ki kilit sistemlerinde yağ haznesi var bu haznede bir problem olabilir fakat yaylı maşa sistemini hatırlamıyorum .

• Beğen

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
DSC_0439.JPG DSC_0438.JPG bunda sertlik ayarı nasıl yapılıyor. Kırmızı yeri çeviriyorum ama dönmüyor . Fazla güç uygulamakta istemiyorum .

Hasan Uzun

Üye
Tepki
77
İsim
Hasan UZUN
@caesar normalde rebound ayarı elle rahatça yapılır fakat biraz zorlamayı dene istersen ne tarafa çevirdiğine dikkat et yeter ;)

• Beğen

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@HasanUzun diğer bisiklette sorun olmadan çeviriyorum fakat bu biraz sıkıntılı :) Dediğiniz gibi deneyeyim olmazsa servise.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Uzun

Bicyle

Aktif Üye
Tepki
35
Bisiklet
Salcano
Masanin tamir edilip edilemeyecegini sordum ve cogu kisiden degmez yada yapilamaz cevabini aldim + bisikleti satan arkadaşla konustum daha once bakdirmis ve tamir edilememis ayriyeten disk bağlanti yerinde yalama oldugunu ogrendim bende uyumlu bir kilitli masa almayi dusunuyorum birazdaha eskitiken sonra ilginiz icin tesekurler :)