A'dan R'ye dağ bisikletinde amortisör, güncel modeller ve acemiler için terminoloji

Scudo

mrth

Aktif Üye
Tepki
82
Bisiklet
Diğer
Maalesef feyse girince hatun kelime yapıyor

Tepki
4
Sanırım 6-7 yıl önce almıştım. O zamanlar iyi bir bisikletim vardı ve daha takamadan amörtisörümü bisiklet çalındı =) sonradan ucuz yollu birşey aldım ve takmaya kıyamadım amostisörü. Yıllardır ambalajıyla duruyordu dedim madem satayım ama modeli nedir , teknik özellikleri nedir tamamen unuttum. Tek bildiğim rock shox sid olduğu ama tam olarak modeli bilmediğim için teknik özellik isteyenlere bilgi veremiyorum. buraya fotoğrafını atsam anlayan birileri çıkar mı ?

Tepki
5
Evet arkadaşlar rebound ayarı sağa yada sola fazla çevrilmişti o zamandan bu yana Oringler ve yağ değişti fakat ribandun bağlı olduğu ince kısım aşağı doğru uzayarak 5-8cm kadar dışarı DSC_1795.JPG ortaya çıkıyor ne yapmam lazım acil yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tepki
2
İsim
Emircan çelik
Bisiklet
Ümit
  • Benimde ümit accrue bisikletim var ve bir sorum olacak (1.sorum) bisikletime hope benzeri sesli gobek takılır mı?hiç internette bulamadım (2.sorum)bisikletime hangi amasör yakışır maximum 300 tl atlamaya zıplamaya cevaplarınız benim için çok önemli

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: halil halil
Tepki
0
İsim
Mert alçın
Başlangıç
1953—54
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
24 jant bisiklete 26 lık sr suntour xcr 32 olurmu olurdaysa nasıl olur sorun olurmu ne tür aparatla olur travel mesafesi uymazsa vb sorum olurmu yoksa şaft borusu uysa olurmu kısacası olurmu olmazımı çöl önemli lütfen bile biri yardım etsin