PerformanStanbul

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
Aslında hazır araç da varken turu kamplıya mı çevirsek napsak. Geçen sene Aytekin abiyle bir gece kamp atmıştık hiç unutamıyorum çok iyi geçmişti. Bol bol yıldızın atlında ben şarabımı Aytekin abi de rakısını yudumlamıştı. O sefer konserve yiyeceklerle idare etmiştik bu sefer mangal da var. Ohh miss. :)

• Beğen
Tepkiler: Raif Korkmaz
Scudo

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
Beyler.....!!!!!!
Sesimiz çıkmadı diye bakıyorum olayı Rakı ve Şaraba bile bağladınız....!!!!!!!
Burası spor aktivitelerinin öncelikli hatta tek bahsedilmesi gereken adrestir....
Lütfen motor,mangal, alcohol ve ürünlerinde , tabacco ve ürünlerinden bahsetmeyelim....
süt ve süt ürünlerinden ayrıca unlu mamüllerden bahsedebilirsiniz....
hovardalığı hiç saymıyorum zaten bakın MUHAFAZAKARIM diyorum Hayırlı Cumalar....

:):):):):):):):):):):):)

• Beğen
Tepkiler: Raif Korkmaz

Raif Korkmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.080
@Hasip Çehre

Abi birisi alıntı yapıp bu mesajın altına karikatür eklemez inşallah :D :D :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hasip Çehre

son derece akıllı bi tesbit......
özellikle bu topik tam anlamıyle bisiklet spor aktivitesi....

1- motor :boese157: :boese157: :boese157:
2- mangal :boese157: :boese157: :boese157:
3- rakı :boese157: :boese157:
4- tütün :boese157: :boese157: :boese157:
5- hovardalık... .:boese157: :boese157: :boese157: :boese157:

bu topikte yassak hemşeriler......

:) :) :) :) :)

ve hatta bu topiğe girmeden önce kimler sigara içiyor ve de alkol içiyor vede çok fazla mangal yapıyor söylesinler derim...

:D :D :D :) :) :)

evet bende muhafazakarım .....

süt ürünleri tur öncesi fazla almak bende biraz sıkıntı yarattığı için sabah artık omlete süt karıştırmayacağım emme lor peyniride süt ürünü onuda katmayayım sabah sadece dört yumurta kırıp sadece omlet yapayım az mısr yağı ile ...evet bundan sonra tur öncesi sabah protein dört yumurtalık omlet yanına yeşil çay efem...
sevgiler vede saygılar topiğe .....

biraz nostalji iyidir iyi ,aşağıda manyak kadronun adamları...

http://img301.imageshack.us/img301/4044/grnt0550z.jpg

kudu.... kudret kurtcebe...

http://img87.imageshack.us/img87/4702/grnt0551.jpg

no comment....

http://img834.imageshack.us/img834/9940/grnt0553.jpg

volkan akboga.....

http://img688.imageshack.us/img688/3208/grnt0560.jpg

mavl formalı aytekin erzan......

http://img301.imageshack.us/img301/6775/grnt0567.jpg

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
@Hasip Çehre

aaa yanlış topiğe yazmışım ben de aypg topiğindeyim sanıyorum. :) Ama o akşam çok güzeldi be kabul et işte. Sporumuzu da yaparız şarabımızı da içeriz ne var yani :) Ben muhafazakar değilim sorun yok. :)

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
evet o akşam süperdi
başka bi yerde yazarım o akşamı her türlü vardı peeee...:):):):):):)):)
kedi gibi dört ayak üstüne düşmüştük..:):):):)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bu topiğin yıldızı iki adet kötü ....
bu topik 5 yıldızlı değil 4 de değil 3 de değil
2 neden burda berbat kötü antreman turları vardır da ondan...
burda acı var acı..
aytek....
benim topiğe ne gelen var nede giden arada sırada mesaj damlıyor ama antreman için değil ,o topiğe anca birileri şu gün müsaitim antreman yapalım diye mesaj gelirse harekete geçerim korkarım o topik kaybolacak yakında...

:) :) :) :) :) :) :)

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
turun 23.km sinde kopan zincir.....Kayabaşı mezarlıklar mevkii....
tostopla Altınşehir....oradan otobüsle Yenikapı....oradanda trenle Sirkeci ve yeni bir onlu ultegra zincir....Rezaleti düşünebiliyormusunuz....
(link)

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
aytek malzemeler eskimekte herhangi biri gibi binmiyoruz malum uzun mesafeler yapıyoruz ve haliyle eskimekte daha geçen cumartesi 100 km den fazla yaptım ben ,eve dönüşüm 100 ü aştı bu gün muhanmede gittim michelin iğneli aırstop model iç lastik tanesi 14 ytl ...dört adet al vay anam halime ...iki adet balata 40 ytl bu ne yahu....iyi bisikletin malzemeleride iyi para yani bu jantın sibop deliğini genişleterek artık araba sibop alacamda yalnız araba siboplu iç lastik malesef yok 1.50 tekere göre ...senin anlayacağın üzümü yiyecen ses etmeyecen.....
sistemlerim ölmüş vaziyette
1- ruble
2- ayna kol
3- zincir

bi ayna kol 300 ytl
ruble 200 ytl
zincir 40 ytl bu ne yahu almayacağım anasını satayım ....

:) :) :) :) :) :)

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
sağolasın Hakanım....

Çavuş aynen öyle bszen üst sınıf malzemeler kullanıyoruz bunlar hafif oluyo ama hem pahalı hemde dayanınırlıkları düşük aslında iki ayrı bisiklet şart....:):):):):):):)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hasip Çehre

işte o vakit aynen şinanay oluyoruz çünki çok biniyoruz..ve de tüketiyoruz kompenantları,aytek çok para ve dayanıklılık uzun vadede sıfır valla bu işin orta noktasını yaratacağım el mahkum bide tabi bisikleti ağırlatmadan olacak ...yarın ben şu kırmızı urbanın yanından gene geçeyim ve bi bebek rampa yapıp beşiktaşa döneyim....

:) :) :) :) :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
selam aytek..
bu gün boş durmadık bebek rampaya doğru harekete geçtim arkadan tanıdık bi ses ile durdum ,eren idi beraber bastık sarıyere ve 15 dakika mola verdik...
bu arada kırmızı urbanın grubu daha gelmemişti....
ve dönüşte ta tarabya taraflarında yakaladık ben tarabya rampasından zincirlikuyuya çıktım yolu uzattım ...

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
eyvallah Çavuş rampa çalışman çok iyi bende Cumartesi aksilikten sonra Alper ile basit bişey yapalım dedik Alper henüz Kilyos için hazır olmadığı ve Muhammedde işimiz olduğu için Karşıya geçtik...

evet Sabiha nın verileri...
İlk km'ler gurup içinde yer aldık Alper ile birlikte gurubu çekme sırası bize geldiğinde arkamızdakiler fren bastı yada pedal kesti , sonra bizde pedal kesip tekrar guruba dahil olduk bi ara çevirirken benim zincir attı tamda ataklar başlamıştı durmadan takayım dedim Sn.İçdağ durup öyle takmamı... istedi bende durdum zinciri taktıktan sonra pozisyon alıp devirli bi şekilde hızlandım önce ana gurubu yakaladım sonrada kaçanları, kadansımı sabitleyip devam ettim çapraz karşıdan gelen rüzgar çok fazla olmasada etkiliydi... Sahil yolu bitmeden 4 kişilik bir gurup beni yakaladı sadece bir kaç metre geçtikten sonra o gurup hızlarını koruyamadı artık Sabiha yoluna girmiştik biraz daha tempo yaptım...arkadaki küçük gurupla yine aram açıldı rüzgarın etkisiyle hızım bir iki puan düşmeye başlamıştı...Sabiha yokuşunda iki kişilik bir guruba yakalandım fakat bırakmadım yine sadece bir kaç metre sonra bir kişi bıraktı diğeri ayağa kalkıp bir atak denedi karşılık verdim oda tutunamadı ayakata biraz asıldım ara açıldı çıkıştaydık daha fazla tempo yapmaya başladım ara tamamen açılmıştı köprü göründüğünde arkamda kimse görünmüyordu...
ben köprü altında hacet giderirken arkamdaki iki kişi sırayla geldi daha sonra diğerleri Alper ve Sn.İçdağ geldiğinde dönelim buradan dediler Alper de dönmek istedi Tolga Gürgünde dönelim dedi bende telle gelen bi habrden dolayı fazla uzatmak istememiştim...Dönüşte muazzam rüzgara karşı çok iyi yardırdığımızı düşünüyorum Sn.İçdağ'dan övgüler aldım....
Alperin lastiği patlamış haberimiz olmadı...Tolga görmüş ama durmak istememiş...
Bu sabah Tolga nın arayıp o rüzgara karşı o temponun nasıl yapıldığına hala aklının ermediğinin söylemesi beni yine mutlu etti...
Saygılarımla......:):):):):):):):)

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Tolga Gürgün

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
çok güzel hareketler bunlar çok güzel.....

:in: :in: :in: :in: :in: :in: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157: :boese157:

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
eyvalahh...

Barış nerelerdesin yaw görüşelim artık....:):):):):)
Selamlar....

saint poussin

Aktif Üye
Tepki
87
abi iyice koptum ya.. canım sıkkın. bir buçuk aydır binemedim.. neyse havalar ısındı biraz. sadece pazar günleri müsaitim:( yapabileceğim bişey yok.

ama kuyruğu dik tutuyorum. ayak uydurabilir miyim bilmiyorum ama garipçe ye filan giderseniz bi pazar gelirim.. :):):) ya zaten sizi görünce gaza gelirim, canımı çıkarırım artık:) bof

saint poussin

Aktif Üye
Tepki
87
şu sabiha yoluyla bi hesaplaşmam var. artık eskisi kadar antrenman yapma şansım yok, hatta neredeyse hiç yok ama olsun.. :))

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.