PerformanStanbul

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Hakan Durmuş

Daimi Üye
Tepki
219
07.11.2009 PerformanStanbul ilk turu!
14.00 Florya çıkışlı Bakırköy,Sirkeci,Üsküdar(vapurla),Beykoz,Anadolu Kavağı,Yoros Kalesi,Poyraz Köyü ne gidilecektir.
Katılımcı Listesi
1-Aytekin Erzan
2-Onur Berberci
3-Alper Temircan
4-Koray Karaman
5-Hakan Durmuş

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
GOPedal Bisiklet Grubu adına grubunuz hayırlı olsun arkadaşlar..Bisiklet dostları böyle insanlarla tanışmak ve her geçen gün çoğaldığını görmek bizleri çok mutlu ediyor..Kazasız,belasız ve bol eğlenceli pedallar...

Bu arada madde 3'te yer alan "Gurup kişisel gelişimi ön planda tutacağı için her zaman en iyi performans sahibine tabi olunulacaktır" ibaresi performansı düşük olan fakat sizin gruba katılıp performansını yükseltmek isteyen arkadaşlar için negatif bir durum oluşturur diye düşünüyorum..Çünkü hiçbir grupta en iyi performans gösterene grup uyamaz..Öyle insanlar tanıyorumki ya bisikletinde motor mu var diyorsun..Benim görüşüm grubun performansı en zayıf üyenin performansıdır..O en zayıf üyeyi ne kadar geliştirirseniz grubun performansı da o denli artar..Çünkü zinciri çektiğinizde ilk önce en zayıf olan zincir kopacaktır..

Eğer en iyi performans gösteren insan grup lideri olup en arkada yer almak yerine en önde yer alırsa basar gider :) En öne en zayıf arkadaş koyulur ise grubun hızını o belirler ve kendiside geride kalmamış olacaktır..Öteki türlü en iyi performanslı arkadaş en önde olduğu sürece grupda daima kopma meydana gelecektir..Tecrübeler ile sabittir..

Hakan Durmuş

Daimi Üye
Tepki
219
İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.
Evet performansı düşük olana gezi gruplarında uyulması gerekir.Ancak bu gruptaki kişilerin seviyeleri aşağı yukarı aynı olduğundan bir sorun yaratmayacaktır.Ayrıca performansı düşük olan arkadaşın önden gitmesi gruptaki diğer kişilerde de kayıplara yol açacaktır.Bu grubun maddeleri de konuşurken her madde üzerinde durulmuştur.

Oğuzhan Kaban

Aktif Üye
Tepki
156
Grubunuz hayırlı olsun. bu başlık ve maddeler direkt olarak sizi tarif ediyor zaten.Grup ismide çok güzel olmuş dediğim gibi bir o kadarda yakışmış sizlere.Bol pedallı günler dilerim.belki bi gün size eşlik edibilcek performansa sahib olurum yani inş. :) neyse tekrar hayırlı olsun. işlerin younluğundan dolayı h.içi turlara gelemiyorum.en kısa zamanda tekrar ve sürekli olarak katılıcam inş..Çok uzattım allaha emanet olun kendinize çookca dikkat edin.

Onur Berberci

Forum Bağımlısı
Tepki
1.183
Oğuz fazla özletme kendini ne zamandır gözükmüyosun. En kısa zamanda bu turlarda seni de görmek istiyoruz. Sen ki 2 ayda Uludağ zirve yapmış adamsın. Bir an önce başla antremanlara. Görüşürüz kendine iyi bak.

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan Kaban

Cengizhan Terzi

Forum Bağımlısı
Tepki
197
bende zeytinburnunda oturuyorum eğer turlar olursa bende katılmak isterim :) özel mesajla irtibata gecebiliriz :)

Tepki
38
Ben biraz yeniyim bu işlerde istanbul avrupa yakasında oturuyorum bana kendimi geliştirebileceğim parkurlar söyleyebilirmisiniz arkadaşlar? bir cannondale f5 dağ bisikletim var..:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hasip Çehre

hasip aga ...
nonstoptempo anadolu yakası kardeş grub olarak kalsın ....
burdanda devam eder gezi organizasyonlarındanda devam ederiz
orda performanstanbul avrupa yakası sorumulusu olarak sen , bende nonstoptempo anadolu yakası sorumlusu olarak gençleri örgütleriz ...
kardeşler .....
anadolu yaka --nonstop tempo...hazırlık okulu...
avrupa yaka--performanstanbul...ultra ıronmanlik proluk mertebesi

şöyle düşündüm ben burdaki anadolu yakasından pişen adamları sana göndereceğim yani onlar sende ultra olacaklar bende hazırlanacaklar biz alt okuluz...
onları eğiteceğim süper olduklarında sana göndereceğim ....
ayrıca çok iyi adamlar olabilir ilerde onları direk sana göndereceğim...

not...
biliyorsun baştan beri böyle bi misyonumuz vardı ama pek takılan ve de çalışanları göremedik kaldık ikimiz...

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@Kudret Kurtcebe

Pek takılan olmamasının nedeni öğrencilik, evlilik, iş vb. gibi yükümlülükler olmasın abi. Malum şu an tez konusunu belirlemek için literatür araştırması yapıyorum. Arada en az 1 makale yazmam gerekebilir. Ayrıca tez bittiğinde, oradaki bilgiler biraz özetleyip formatına uydurarak bir makaleye dönüştürülebilir. Bilmeyenler için söyleyeyim: Birçok makalenin kökeni, bir doktora tezine dayanır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@RAİF KORKMAZ

raif sonunda artık bende mangala alışaçağım galba ....emme bu mangal neymiş yahu....bu forumda spor yapmak istemiyorsa insanlar eğlenmek istiyorlarsa akıntıya kürek çekmenin anlamı olmadığından mangala devam ...yüzde 90 mangal der bu forum...yeme içme der spor yoktur bu forumda ...
cumartesi günü hiç kimse benim çektiğim acıya dayanamazdı ben kerizmiyim .....ne hikmetse insanlar acı çekmek istemiyor ama şöylede düşünüyorum mecburda değiller seçim meselesi ...ben aytek ve onur ile 14 kasımda karda kışta kıyamette kartepe zirveye gittik hiç kimse gelmedi ve hatta volkan ben vede aytek gene bastık kartepeye gebzeden gene gelen olmadı ama bi mangal yazayım belgrad diyeyim bak nasıl millet geliyor ben burda insanları eleştirmiyorum bir genele bakıyorum.....genel eğlenmek istiyor genel gece turları ile geçiştirmek istiyor genel kısa mesafe düz yolda sahilden gitmek istiyor o zaman bana gerek yok bu forumda diyorum ve artık bu forumdan istifamı veriyorum evet çok ciddiyim artık buraya 24 saat uğramamaya daha az uğramaya şerefim üzerine yemin ederim ...face den de çıktım orayıda kapattım ..açmış olduğum hafta içi ve hafta sonu antreman topiklerine gelen olmadı o vakit benim burda işim yok ...evet açıkça sıkıldım itiraf ediyorum....ve az uğrayacağım o da non stop tempoya nedeni etrafı tamamıyle kırmızı urbaya bırakmamak için...
evet gelen sinyale göre kırmızı urbanın peşinde olacağım sezon sonuna kadar temmuzda ve ağustosda kendileri bisiklete binmiyor aşırı sıcak ona dokunmakta...
garipçe de varım belgradda varım belgrad no mangal olacak vede garipçede no köfte balık olacak non stop a programı yazacağım isteyen gelir hiç kimse gelmez ise bebek rampasında olacağım ....
aytek topiğinde başarılar ara sıra uğrayacağım artık sıkıldım ......

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
Sıcaklığın min ve max arasındaki farka dikkat!!!!!! vucut ne kadar ısındıysa odadaki sıcaklığı değiştirmiş...:):):):):)

<script src='http://img215.imageshack.us/shareable/?i=dscf3043m.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>(link)</noscript>

Hasip Çehre

Forum Bağımlısı
Tepki
1.611
bugün biraz abarttık galiba :):):):) göğüs bandının pili bitmiş yine ::::::(:(:(:(
<script src='http://img13.imageshack.us/shareable/?i=dscf3069q.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>(link)</noscript>

burdada km sensörünün pili bitiyor normalda bu ikinci çalışmada 60 dakka daha yüksek kadans yapılmaya çalışıldı...
<script src='http://img101.imageshack.us/shareable/?i=dscf3072w.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>(link)</noscript>

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
tak tak
performans ekip ne yapar ne eder..
anlaşılan bu topikte bi kişi çalışıyor...
aytek değerler iyi iyi.....
treynır deyip geçmemeli gerçekten faydalı arada sırada uğrayacağım bi çayını içer giderim....

gene müzik dinlemeye gideyim...

:) :) :) :) :) :)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.