Ön far tavsiyesi

theburakt

Üye
Başlık
0
Tepki
42
İsim
Burak
Bisiklet
Bianchi
@hardnrocker usta ürün geldi elime gayet de güzel de anlamadığım çakardan düze nasıl geçiyor bu? Kısa basınca parlaklık değişiyor, uzun basınca mod değişiyor diyor da. Uzun basınca kapanıyor :D

Başlık
0
Tepki
35
İsim
hard rocker
Bisiklet
Kron
Hayırlı olsun hocam, güzel günlerde kullanın inşallah. Işık tamamen kapalı iken uzun basın, mod değişir. Tekrar mod değiştirmek için, yine kapalı konumda uzun basın.
Led orijinal mi? Bu fiyata alınmaya değecek iki ürün gibi gördüm, siz ne dersiniz?

theburakt

Üye
Başlık
0
Tepki
42
İsim
Burak
Bisiklet
Bianchi
@hardnrocker Eve gideyim bakacağım orijinal olup olmadığına. Tek beğenmediğim şey şimdilik mercekte çizik var. İkinci ürün hangisiydi? Çift far yapabilirim yeterli verimi alamazsam. Gerçi alırsam da yapabilirim duruma göre.

Başlık
0
Tepki
35
İsim
hard rocker
Bisiklet
Kron
@theburakt Ben ön arka takım olanı aldım. Siz tek ön far aldınız galiba.Yani iki ürün derken, iki fardan bahsettim.
Mercek çizik derken üst camdan mı bahsediyorsunuz? Benim üst camda çizik yok fakat camın altında yansıtıcı zeminde toz ve çizikler görüyorum. Yani ayna kısmımı deniyor bilmiyorum fakat bende de çizik ve toz mevcut. Ayrıca dış plastik kaplaması da pürüzsüz değil. Çizikler ve toplu iğne batırılmış çıkarılmış gibi ufak delikler mevcut. Fakat bunlar sorun edilecek kadar büyük değil.
Ben de ileride yetmezse ek far alırım düşüncesi ile sipariş geçtim. Aslında yurt dışından alacaktım fakat döviz durumu ve gelmesi için bekleme olacağı için vazgeçtim.

Ürün kargodan geldiğinde nasıl bir taşımaya maruz kaldıysa aras kargoda, ön far dışarı çıkmıştı kendi kutusundan. Gözlüğü de aras getirdi. Onu da güzel sarıp desteklemişler fakat o da kutusundan çıkmıştı. Allah dan hasar yoktu ikisinde de.

Başlık
0
Tepki
10
İsim
Ahmet Bolat
Merhaba arkadaşlar. Ön ve arka far alacağım. Ayrı ayrı ve set olarak iki seçenek var. Kararsız kaldım. Set olarak mı alsam yoksa ayrı ayrı mı?

Dipnot: İstanbul'da yaşıyorum. Bisikletimi işe gelip giderken de kullanıyorum. Mevcut ekipmanım yeterli değil. Malum kışa yaklaşıyoruz, akşam aydınlatması çok önemli.

Set olan;

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Ayrı ayrı satılan;

Ali_Bey00

Üye
Başlık
0
Tepki
7
İsim
Ali Kaya
Bisiklet
Salcano
@fcbarca18991999
Hocam aklınızı karıştırmak gibi olmasın ama şuna ne dersiniz ön far olarak :

Bu da incelemesi :
arka far için de daha uygun bir şey olarak şunu alabilirsiniz :

bu da incelemesi :
ben bunları almadım ama n 11 de indirim olacak eğer olmasaydı bunları alırdım.

Başlık
0
Tepki
10
İsim
Ahmet Bolat
Teşekkür ederim kardeşim. Arka farın sağa sola sinyali var mı?

Teşekkür ederim kardeşim. Arka farın sağa sola sinyali var mı?

Ali_Bey00

Üye
Başlık
0
Tepki
7
İsim
Ali Kaya
Bisiklet
Salcano
@fcbarca18991999
Sanırım yok eğer öyle bir şey düşünüyorsanız sizin attığınız linkteki ürün gayet iş görür.Bu arada yerinizde olsam ikisi bir arada seti alırdım sanki ön ışık daha kaliteli gözüküyor ama siz bilirsiniz.

Başlık
0
Tepki
35
İsim
hard rocker
Bisiklet
Kron
@fcbarca18991999
Arka farla güzel de, sağa sola sinyal göstermesi bisiklet için çok gerekli mi acaba? Ya da şöyle sorayım kaç kişi bisikletin nereye döneceğine bakar ledden? Fakat alttaki videoda hareket ve ışık sensörlü olan stop lamba daha iyi. Sağa sola dönüşten çok dikkat çeker gibi geliyor.

OmerKa

Daimi Üye
Başlık
2
Tepki
265
İsim
Ahmet
Bisiklet
Cannondale
Adam bir fener almış karşı dağa tutsa dağı aydınlatacak

• Beğen
Tepkiler: Yeni_kullanıcı
Başlık
1
Tepki
74
İsim
Oğuzhan Aydın
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben şu ürünü aldım.
Güneş Enerjili 350 Lümen Su Geçirmez USB Şarj Edilebilir.
Link yenilendi.(
)
Daha kullanma fırsatım olmadı.
Özellik olarak şunlar sayılabilir.
Güneş paneli var.
Usb den şarj olup usb den şarj edebiliyor(Telefon şarj edebilir).
2000 mah batarya.
Kornası mevcut çok yüksek sesli.
350 lm ışık yüksek, orta, ışığa göre otomatik ışık seviyesi, SOS, çakar modu.
Eğer ilgilenen olursa incelemelerimi tekrar bu mesajda paylaşabilirim.

Mavi Tuna

Üye
Başlık
0
Tepki
40
Bisiklet
Mosso
Aliexpress üzerinden Rockbros markasına 2 tane aldım. Usb şarj ve su geçirmez özellikli. Bir tanesi aynı zamanda zil özelliği de var. Benim aldığım zamanlar çok uygundu 40 TL civarıydı şimdi 70~80 TL. Trafikte açınca bazen uyarıyor sürücüler göz alıyor diye

ROCKBROS Bisiklet Ön Şarj Edilebilir Işık Bisiklet Bisiklet El Feneri Su Geçirmez Far Bisiklet Lambası Güç Banka Bisiklet Aksesuarları

ROCKBROS bisiklet 2 In 1 bisiklet boynuz ışık 120dB elektrikli çan far su geçirmez 250 LM MTB bisiklet ön lambası bisiklet aksesuarları

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başlık
1
Tepki
74
İsim
Oğuzhan Aydın
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@hardnrocker
Telefondan uzun basınca link gözüküyor. Uzun basıp bağlantı adresini kopyalayabilirsiniz veya aynı işlemi bilgisayardan yapıyorsanız sağ klik ile devam edebilirsiniz.

Mavi Tuna

Üye
Başlık
0
Tepki
40
Bisiklet
Mosso
@hardnrocker

Taratıcından da mobil uygulamadan da kopyalıyorum tıklayınca açılmıyor. Site resim olarak atayım. Birçok bisiklet ürününü Rockbros Offical Mağazadan aldım oldukça iyi ürünler.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: hardnrocker
Başlık
0
Tepki
35
İsim
hard rocker
Bisiklet
Kron
@theburakt Hocam led orijinal mi bakabildiniz mi? Ürün ile gece sürüşüne çıkmadım hiç, yani bodrum dışında deneyemedim. Memnun kaldınız mı siz?

Yukarı Alt