Muğla

Scudo
Tepki
11
ben yarış veturlar düzen liyorum isteyen var sa gele bilir yani kendine güvenen yarışların nezaman ocagımnı haftay acıklancak miktarlarıyla beraber yarış cok cekişmeli olacak ve ve derya sizi de bekleriz bir beyan da aramızda görmek isteriz

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
teşekkürlerde yeni üye deilim.ve lütfen gereksiz yere foruma yazı yazmayın bence...

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Derya merhaba.

Köyceğiz'de Semra hocam var tanıyormusun?Tanışırsanız gezileriniz daha da güzel olur.Sanırım oda Köyceğiz ve vivarında tek başına geziler yapıyor.

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
merhaba.mugla forumada üye oldum ama kendisini tanımıyorum.hiç duymadımda zaten.bende düşünüyorum aslında bulmayı.ama şuan gezi yapamam.yaza dogru bulurum inşallah.teşekkürler Can Abi.bu tarafada gelirseniz görüşürüz.iyi forumlar...

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
:p @SLASH_THE_RAINLIFE

sanırım arkadaş herhalde organizatör:)

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
@SLASH_THE_RAINLIFE

bu ney yavv bu ne alaka hopppppppp kardeş yavaş ol

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@derya.k

Derya ben Semra hocamızın hangi okulda görev yaptığını öğrenip sana bildiririm...

elsk

Üye
Tepki
77
@hızlı

Teşekkürler, sana da Hızlı.. karşılama mesajlarınız öyle iyi geldi ki...bu sıcaklığı sizlerle bisiklet üzerinde, bir çam ormanının patikasından rampayı alarak ter dökerken de yaşamak isterim.. iyi kalın..

@Cemowski

gelirsen tabii ki bir mazı - çökertme yaparız senle :)

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
@nirvana

bende ne alaka diye epey bi düşündüm.ama hala çözebilmiş degilim.neyse iyi forumlar...

spokesman

Forum Demirbaşı
Tepki
399
@SLASH_THE_RAINLIFE

Ne olur şu Türkçe'yi biraz daha düzgün kullansanız?

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
@H.Can DEMİREL

sevinirim Can Abi.ben arasamda zor bulurum.gerçi annem babamda ögretmen.köy okulunda degil merkezdeyse tanıyo olabilirler.görüşürüm inşallah.haber beklicem...

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Forum u genellikle Erkekler takip ediyor derken bir bayanın bu seviyeli ortama katılmasına çok sevindim :)

Kızlar 10-13 yaşlarına kadar bisiklete binerler (genelde)
Sonra bir bayan olduklarında onları bisikletten soğutan nedir bir türlü çözebilmiş değilim...

Tekrar hoşgeldiniz...

• Beğen
Tepkiler: Ozge Deniz

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
hoşbulduk.bende çok mutluyum burda oldugumdan dolayı.evet bayanlar biraz uzak duruyo aslında.ama ben gayet memnunum bisiklete binmekten:D .bisiklet özgürlük.Allah nasip edersede ölene kadarda sürcem.teşekkürler...

xalis

Üye
Tepki
3
@derya.k

Derya hosgeldın.bende mehmet ali izmir dısındakiler belkı tanımaz ama izmirde buyuk bı bısıkletsevenler.kitlesini tanıyorum bu arada bırazda olsun senı tanıdım yanı anlattıgın kadar:) neyse umarım sıkılmazsın yanı buyuk ıhtımal sıkılmassında ıyı vakıt gecırırsın dıyelım..bol pedallı gunler

• Beğen
Tepkiler: Ozge Deniz

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
teşekkürler ama yeni gelmedimki.3 ay oldu.genede hoşbulduk.yok sıkılmıyorum.isteyerek üye oldum.neyse sizede iyi forumlar...