Muğla

Flatron

Üye
Başlık
0
Tepki
0
Merhaba bisiklet dostları bende Bodrum'a uzun bir tatile geldim. Yorucu ve uzun soluklu bır projeden sonra buna ihtiyacım vardı. Bilgisayar basında oldukca paslandım. Şimdi ise hemen hemen hergun Bodrum çevresınde bisikletimle turluyorum. Tam olarak Bitez'deyim. Gezicek çok yer var , yol arkaşları arıyorum. isteyen burdan forumdan , isteyen ozel mesajla bana ulaşırsa çok memnun olurum.

iskoc

Aktif Üye
Başlık
7
Tepki
88
az kaldı arkadaslar 1 ay sonra bodrumdayım. mezuniyet biticek ve gelicem konusur bol bol pedallarız arkadas hiç merak etmeyin

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Başlık
57
Tepki
1.478
Merhaba Arkadaşlar,

Forum'un eskileri beni belki hatırlar. Bu yıl Bodrum MagicLife'ta Dağ Bisikleti Rehberliği yapıyorum. Maalesef bizim bu tarafta hiç off-road yok :( Yani benimki bisiklet rehberliğinin ötesine geçemiyor.

Herkese selamlar.

Tepkiler: burakg

Alican

Forum Bağımlısı
Başlık
14
Tepki
757
@aybarssurucu

"Magic Life Bağla"dasınız herhalde...
Aslında o taraflarda gayet fazla alan var çıkılacak...Ama dağ derseniz tabiki Kızılağaç ve üstü...Gerçi geçen yaz katlettiler oraları ama hala köylere doğru güzel dağ yolları var...(Dağ yolu derken Patika)

Bende yaklaşık 2 hafta içinde Bodrum'da olacağım...Bu sefer uzun kalacağım için bisikletide yanımda getireceğim sanırım...:)

Torba'da oturuyorum gündüzleri Gümbet'te olurum...;)

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Başlık
57
Tepki
1.478
Merhaba Alican,

Tabi off-road yok derken tur yapılabilecek diyorum. Yoksa bir enduro parkuru var, evlere şenlik :) Müşterileri arkadaşların gibi şuraya da girelim buraya da binelim yapamıyorsun.

acartaylan

Daimi Üye
Başlık
36
Tepki
35
@H.Can DEMİREL

merhaba -
bu eylülden itibaren muğla da yaşamaya başlıyorum. sizinle tanışmak isterim.
çarşamba gzeilerinize katılacağım mutlaka, yeni buldumm o sayfayı.

iskoc

Aktif Üye
Başlık
7
Tepki
88
az kaldı 29 haziran gecesi geliyorum kıbrıstan tamamen. ilk bir 10 gün ailenin gözünü boyamam lazım iyi bir evlat imajı vermem lazım 4 yıllık uzaklıktan sonra. 10 günden sonra istediğiniz herzman turluyabiliriz

eYa

Forum Bağımlısı
Başlık
97
Tepki
800
Didim'den Bodrum'a gelip, aynı gün Bodrum'dan deniz yolu ile Didim'e dönmeyi planlıyorum ama Temmuz'a kadar bunun için vaktim yok. Temmuz-Ağustosta da Eskişehirde olacağım. Artık sonbaharda nasipse...

Arkadaşlar Bodrum'a geldiğimize değer mi ? Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp ya ondan soruyorum :)

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Başlık
57
Tepki
1.478
@iskoc

Hadi hayırlısı :)

@eYa

Valla bisiklete binmek için gelinecek son yer bana göre Bodrum. Marmaris-Gökova-Datça tarafı süper. Didim yakınlarında da MTB için gidilecek yer çok.

eYa

Forum Bağımlısı
Başlık
97
Tepki
800
@aybarssurucu

Bisiklete binmek için değil de binerek gelmek, Bodrum nasıl bir yerdir görmek için gelmeye değer mi peki ? Didim etrafını yavaş yavaş gezerek keşfetmeye çalışıyorum vakit buldukça ;)

Alican

Forum Bağımlısı
Başlık
14
Tepki
757
Ben geldim...:)

Buda geldigim gunun sabahi, Torba'dan Demir koyu'na inis yapip denizde aldigim soluk...
Oh bee:D
http://img46.imageshack.us/img46/7315/dsc00251af8.jpg

Bodrum'lu bisikletciler...Bulusalim;)

Adnan63

Aktif Üye
Başlık
6
Tepki
4
Merhabalar,
Ben Mugla merkezde oturuyorum, aslen Bodrum Mumcular'l1y1m 28 Temmuz'da izine ayr1l1p Mumculara gelecegim bu tarihten sonra MUmcular civar1ndaki dag köylerine dogru bir tur yapabiliriz isterseniz.
Sizlerle tan1smak isterim.
Ben ayn1 zamanda Mugla Bisiklet Platformunun kurucu üyelerindenim.Yahoogroups'ta bisikletmugla ad1yla bizi görebilirsiniz.
Tan1smak, birlikte pedallamak dilegiyle.
Adnan Cangir

Rider34

Aktif Üye
Başlık
2
Tepki
108
merhaba arkadaşlar
forumdan ve istanbul haliç pedal grubundan arkadaşlarımız pazar günü izmirden antalyaya pedallamaya başladılar. ve bugün bodruma vardılar.
fakat bir arkadaşımızın amortisöründe bir problem var. internetten bodrumda bisiklet tamiri yapacak veya gerekirse yenisi ile değiştirecek bir kişi aradım ama bulamadım. bu konuda yardımınızı rica ediyorum.
tel: 0535 349 31 95 ahmet
şimdiden teşekkürler

BF Okuru

Üye
Başlık
1
Tepki
70
slm bende bodrum dayım ama bısıktım burada deıl tatıl amaclı geldım gümbet teyım burada bısıklet kıralanan yer warsa tur lara cıkarız yada uzu mesafe surerız

burakg

Üye
Başlık
7
Tepki
1
heyy bende bodrumdayımm eylülde okul başlıyo daha çok zaman ayırabilirim bisiklete ve tüm kış' hazırımm biyerlere gitmek lazım..

burakg

Üye
Başlık
7
Tepki
1
ve iyi bir bisiklete ihtiyacım var bodrumda satılık TREK-CANNODALE-SCOTT varmıı.....

karamamba

Üye
Başlık
7
Tepki
9
Selam,yalıkavakta oturuyorum zaman buldukça bodrumu turluyorum.güzel yerler keşfettim.beraber pedallamak isteyen olursa,zamanımızı ayarlayıp pedallarız..

Tepkiler: ercst0rm ve kmert

cabbar38

Üye
Başlık
1
Tepki
2
İsim
mustafa
Bisiklet
Specialized
Merhaba bisiklete gönül vermiş dostlar
Haziran başında antalya-fethiye yolunu kıyıdan gitmeyi düşünüyorum. Bana katılabilecek arkadaşar arıyorum. Din. Dil.Irk. Cinsiyet farketmez.Bisikleti sevmesi yeterlidir.Selamlar

caner1405

Daimi Üye
Başlık
11
Tepki
239
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.
Fethiyede bisiklet kiralamak istedim ama genelde kötü bisikletler var. 3-5 senelik paslanmış market bisikletleri. Bu mıntıkada güzel bisiklet kiralayabileceğim bir yer bilen varmı?

Yukarı Alt