Muğla

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Başlık
60
Tepki
963
@milas48200

Aramıza hoşgeldiniz.Bisikletiniz hayırlı olsun gülegüle kullanınız.Her çarşamba saat 18:00 de Tansaş önünde buluşup hafta sonu gezilerimiz için antreman niyetine geziler yapıyoruz.Hafta sonlarıda daha uzun soluklu gezilere çıkıyoruz.Umarım en yakın zamanda tanışıp pedallayabiliriz...

https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=11527

milas48200

Üye
Başlık
0
Tepki
1
@H.Can DEMİREL

Dr. kaan bey masa tenisine gelen abimiz mi? herhalde onunla görüşmüşüzdür tenis oynarken inşallah bir gün gelirde buluşuruz. bu hafta belki gelebilirim. iyi günler

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Başlık
60
Tepki
963
@milas48200

Evet Kaan bahsettiğin arkadaşımız.Her zaman beklerim...

M

melan_ser

Misafir
merhaba tüm muğlalılar. galiba birçok muğlalı arkadaşımızla tanıştım ama burada kendimi tanıtmam zaman aldı biraz:)ben serhat. muğla üniversitesi öğrencisiyim. herkesle tanıştığıma çok memnunum. bol pedallı günler.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Başlık
60
Tepki
963
@tolstoy_48

Serhat merhaba

Senin gibi saygılı ve efendi bir arkadaşımızın daha aramıza katılmasına çok sevindik.Bende seninle tanıştığıma memnunum.19 Mayıs Cumartesi sabah saat 08:45 de görüşmek üzere...

Başlık
2
Tepki
6
Muğla'da bisiklet tamircisi/mailzemecisi arıyoruz. Bisikletimizin çatalı kırıldı. Uzun zamandır kullanmadığımız için iç/dış lastikler falan değişecek.

Önerileriniz için teşekkür ederiz şimdiden.

Selamlar....

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Başlık
36
Tepki
649
Ben de Akyaka'da yaşıyorum, eğer PTT'nin karşısında bulunan ( Esen Apart ) iş yerime gelirseniz size yardımcı olabilirim.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Başlık
60
Tepki
963
@ormanpisisi

Şu an İzmir'deyim size yardımcı olurdum ancak il dışındayım.Ancak Muğla'daysanız kuru kahveci Şeref Kuden'in dükkanının yanında Kemeraltı bisiklet var. Sahibi arkadaşımızdır.Ali'ye selamımı söylemeniz yeter.Kolay gelsin iyi forumlar dilerim...

acartaylan

Daimi Üye
Başlık
36
Tepki
35
@H.Can DEMİREL

merhaba -
bu eylülden itibaren muğla da yaşamaya başlıyorum. sizinle tanışmak isterim.
çarşamba gzeilerinize katılacağım mutlaka, yeni buldumm o sayfayı.

karamamba

Üye
Başlık
7
Tepki
9
Selam,yalıkavakta oturuyorum zaman buldukça bodrumu turluyorum.güzel yerler keşfettim.beraber pedallamak isteyen olursa,zamanımızı ayarlayıp pedallarız..

Tepkiler: ercst0rm ve kmert

cabbar38

Üye
Başlık
1
Tepki
2
İsim
mustafa
Bisiklet
Specialized
Merhaba bisiklete gönül vermiş dostlar
Haziran başında antalya-fethiye yolunu kıyıdan gitmeyi düşünüyorum. Bana katılabilecek arkadaşar arıyorum. Din. Dil.Irk. Cinsiyet farketmez.Bisikleti sevmesi yeterlidir.Selamlar

caner1405

Daimi Üye
Başlık
11
Tepki
239
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.
Fethiyede bisiklet kiralamak istedim ama genelde kötü bisikletler var. 3-5 senelik paslanmış market bisikletleri. Bu mıntıkada güzel bisiklet kiralayabileceğim bir yer bilen varmı?

caner1405

Daimi Üye
Başlık
11
Tepki
239
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
dostum son 2 günüm kaldı istanbulda var bisikletim ama 4 gün için taşımak istemedim. burayıda görünce dayanamadım :)

kmert

nihilist cyclist
Başlık
11
Tepki
65
İsim
Kmert
Bisiklet
b'Twin
Selamlar,

Bu yaz sezonunda mayis'tan ekim'e kadar çalışmak için Bodrum'dayım. Bisikletimi beraberimde getirmedim fakat en yakin zamanda ikinci el veya sifir bir bisiklet alacagim. Ilk defa bodrumda bulunuyorum ve tam bisikletle turlamalik super bir yer oldugu kanaatindeyim.

Buralarda bisikletci arkadaslar varsa bu konu uzerinden anlasilabilir ve birlikte turlayabiliriz.

Gümüşlük mevki'den bir foto;

20160513_200547.jpg

Başlık
1
Tepki
76
İsim
Doğukan Ersöz
Bisiklet
b'Twin
@karamamba Türkbükündeyim 1 ay bile olmadı geleli beraber bisiklete binmekten memnun olurum geldiğimden beri yalnız biniyorum
@kmert Gümüşlük buraya biraz uzak galiba ve bodrum için daha önce çok güzel bir bisiklet rotası olduğunu düşünüyordum geldiğimden beri edinmiş olduğum tecrübe bana bu düşüncemin yanlış olduğunu gösterdi çok iniş çıkış var :):):)

@karamamba mesaj tarihini yeni gördüm cevap yazmak için biraz geç kaldım galiba hahahahaha

kmert

nihilist cyclist
Başlık
11
Tepki
65
İsim
Kmert
Bisiklet
b'Twin
@Dogukanersoz ilk izin gunumde midtown decathlon'a bisiklet bakmaya gidecegim, salcano mosso vs bisikletci var mi acaba buralarda?

Sizde yol bisikleti var galiba,
Benim istanbuldaki bisiklet de soyle dursun kenarda :):):)IMG-20160409-WA0006.jpeg

Başlık
1
Tepki
76
İsim
Doğukan Ersöz
Bisiklet
b'Twin
yol ve dağ bisikletim var burada iki bisiklete baya ihtiyaç olacak gibi gözüküyor :) neo bisiklet var galiba merkezde neon da olabilir ismi

Tepkiler: kmert
Yukarı Alt