Muğla

Sn0bzy

https://hasan.im
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Hasan Can
Bisiklet
Carraro
Merhabalar,

Ben Hasan Can, aranıza yeni katıldım. Öncelikle kendimi tanıtayım. 20 Nisan Muğla/Ortaca'da doğdum. Şuan 12. sınıf öğrencisiyim. 196cm boy ve 92 kiloyum. Bilgisayar konusunda son derece bilgiliyim. Web tasarım gibi işlerle uğraşmaktayım. Aynı zamanda bir blogger'ım.

Yaklaşık 8-9 senedir bisiklet sürmüyordum. Dün aklım esti ve bisiklet almaya karar verdim. Carraro'nun Force 290 isimli modelini satın aldım. Bulunduğum yerde çok gezilecek, görülecek yerler var. Hem blogumda insanlarla gezilerimi paylaşmak hem de spor yapmak istiyorum. Foruma bilgi alışverişi yapmak için kayıt oldum.

Başlık
1
Tepki
12
Bisiklet
Ghost
Selamlar Marmaris’ten Burak ben mtb için uygun parkurlarımız var pedallamak isteyenleri beklerim. Organizasyon yapanlara katılmak isterim.

Başlık
0
Tepki
0
İsim
Said
Bisiklet
Sedona
Öncelikle Selamun Aleykun arkadaslar Mart Nisan gibi Muğla Ören'den başlayacak olan tur Çanakkale'de tarihi yerlere gezerek son bulacaktir 7 veya 10 gun arasi kampli olarak duzenleyecegimiz bu etkinlige tum degerli dostlarimizi beklerim gerekli bilgi için bana whatsapptan ulasabilirsiniz 05 36 602 17 70

vetohan

Daimi Üye
Başlık
0
Tepki
574
Fethiye'de şöyle merhametli, 85 kilo olan birini bisikletten soğutmayacak yokuşlar tavsiye edebilecek var mı? Tırmanmak istiyorum ama yavaş yavaş giriş yapmak istiyorum.

mertsever

Üye
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Mert Sever
Bisiklet
Kron
Bu başlığı canlandırmakta fayda var sanki. :=) yaklaşık bir aydır bodrum'dayım ve haftada en az 4 gün tura çıkıyorum. Birlikte sürmek isteyenlerle iletişimde olmak isterim.

temonas

Üye
Başlık
1
Tepki
55
İsim
Umut
Bisiklet
b'Twin
Diyorum bodrum da o kadar dağlık alanlar var pedasa vb. gibi yerler mtb turları yapılacak yerler çok ve bodrum bisiklet kulübü sadece 15-20 kişilik turlar yapıyor yani pek fazla hizmet görmedim yani bu sene olmasa da seneye mayıs ayı gibi bi mtb grubu kursak pedasayı veya diğer dağlık alanlar gezsek iyi olmaz mı ?
Yani güzel bi grup olabiliriz hem bodrum olarak güzel bi etkinlik olabilir.
Şimdiden herkese teşekkür ederim :)

Motorcraft

Üye
Başlık
0
Tepki
17
İsim
Gökhan
bodrum yada datça çıkışlı tur yapmayı düşünüyorum 4-5 günlük iki ilçe arası 2-3 hafta sonra rotayı bilen var mı?
Ve katılmak isteyen olursa.
düzgün camping alanları bilen varsa paylaşabilir misiniz
Şimdiden teşekkürler. .

Yukarı Alt