Muğla

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@mystery of altar

Altan umarım herşey gönlünce olur.:) Tekrar başarılar dilerim...

Scudo

cellad

Üye
Tepki
3
selamlar can abi.adım hakan.öğrenimim dolayısıyla eskişehirdeyim.ailem muğlada ve yazın muğlada olurum genelde.bir kaç tane gezinizi okudum.oldukça güzel görünüyorlar.yazın tanışmak ve sizlerle pedallamak isterim kendinize iyi bakın.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@celladwww

Merhaba Hakan,Mutlaka beklerim birlikte pedallarız kendine iyi bak derslerinde başarılar...

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@felis911

Murat mazeret istemem haftaya bir proğram yapalım.Ne zaman pedallayacağız birlikte yahu.En kısa zaman da görüşmek üzere...

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
@H.Can DEMİREL

tamam abi bir yolunu bulacağız artık

cellad

Üye
Tepki
3
çok teşekkürler özellikle yazın tekrar sizlerle iletişime geçeceğim kendinize iyi bakın

• Beğen
Tepkiler: felis911

nero

Aktif Üye
Tepki
19
Bende bu hafta bir süreliğine bodruma gidicem.En azından bir ay kalmayı düşünüyorum.Evim merkezde

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
ben de hersey yolunda giderse onumuzdeki haftasonundan itibaren artik bodrumdayim :D (gene :D)

elsk

Üye
Tepki
77
Nero, Bikergrrl hadi gelin bir an önce...

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
vay vay vay. bodrumcular kacmaya baslamislarr:) malesef bu sene gecikmeli gidecegim ben. sanirim haziran ilk haftasi orda olurum. baharii benim icin yasayin orda. en kisa zamanda gorusuruuuuz..:)

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
gidicez tabii :) sen kisin ortasinda kac, ballandira ballandira anlat, durur muyuz burada hic??

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
bodrum'un yaz sonuna da hasta oluyorum ben. deniz bi sakin bi sakin ki sormayin. ortu gibi. insanciklar yok etrafta o da ayrii guzellik:) ama simdi de orda olmak isterdiiim. evrimsel benim icin t.reis pazarina ugrayip fide alir misin? ozellikle biber ve domates. :D ayrica bikergrrl oraya gelince tuzla'da balik yiyeliim. sitelerin olduguu yere cikalim bisikletle gulluk manzarasii seyredeliim:) canim cok cekti bak simdi ya. :D

vecditamer

Üye
Tepki
0
Bütün bu mesajları okurken müthiş bi yaşam sevincine kapıldım ha! Vecditamer

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
hepsini yapalim cagricim, bunca sene durdugumuz yeter :D :D

ay fide dedi yahu :D cildircam, su haftasonu gelsin artik :D :D

elsk

Üye
Tepki
77
@Çağrı Tosyalı

Alırım tabii :) Benim bahçede tavuklar da var. sebze yetiştirmeye kalktığım zaman sebzeleri gagalayıp büyümelerine izin vermiyorlar ama bu yıl bir tel örgü yaptırıp özellikle domates biber yetiştirmek istiyorum... Dün maydonoz tohumlarını ektim. merakla bekliyorum.. Haziran' da görüşmek üzere Çağrı..

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
bikergrrl, demek h.sonu hemen gideyiim haa. geride kalanlari uzdugunun farkinda degilsiin senn:D gitmeden bi ist. surusuu yapsaydik beraberce.

evrimsel demek tavuklar, fideler var. ne kadar guzel. bir kez daha orda olmak istedim simdi ya. soole ucuz bi ucak bileti bulsam 3-5 gunlugune de olsa gidesim var. aksi halde hazirani bekleyecegiim:( tel orgu mu yaptiracaksin. keske orda olsaydim sevabina yapardim ben orguyu. elimden geliyor bu isler. bizim bahceye de yaptim 3-4 sene once. kediler giriyordu. simdi engellendi onlar:)

maydonoz da cok guzel oluyor. bi de sogan dik, iyi oluyor. umarim cokca fire vermeden buyur fidelerin. ha bi de turgutreis pazarina bisikletle gitmeyii unutma. pazarda kilitlemeyi de... gorusmek uzere.

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
Cagri Tosyali kardesim, bizi kis gunlerinde uzduklerine say :D hic acimam yok :D :D :D hadi sen de gel biran once de nesemiz tam olsun :D

bir de biber fidesi alin, koca bir demeti 50 kurus sonra butun yaz biber yiyorsun :) evrimsel, sana annemin nanelerinden de veririm bir kac kok, mis gibi kokuyorlar! Ayni naneler burada istanbulda da oluyor, gumrahlaniyor, ama inanin bodrumdakiler kadar guzel kokmuyor

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
inan aralik ortasindan bu yana ist'dayim. kisin uzmus sayilmam yanii.:D:D ayrica beni nese ile bagdastirdigin icin cok tsk ederim. eger oyle bir duygu yasamana yol acmissam ne mutlu bana. :)
bir an once gelmeye calissam da hazirandan once olmayacak gibi gorunuyor. arzu edersen ve hava da iyi olursa persembe bi sahil surusu yapalim eger arzu edersen. ayrica bu aksam mert'le beraber kadikoy iskelesinde bulusup bis. surusu yapacagiz. istersen ona da katilabilirsin sevgili bikergrrl. 20:30-21:00 arassi. kadikoy iskelesinde olacagiz. hem sen gitmeden evvel de gorusmus oluruz. :D bye...