Mario Kaldato'yu forumda yolluyorum.

Cyanide

Daimi Üye
Tepki
404
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mariokaldato konu daha fazla soğuyup arşive alınmadan, kişisel profillere bisiklet modelini ekleyebileceğimiz Wilier modelinide görsek fena olmazdı aslında.
Sizin sözünüz geçer biz yazarsak tınlamaz yönetim :mzkdnlmk: şu işede bir el atıverin mübarek aylardayız sevaptır.

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Cyanide
Selamlar
Tabi ki iletirim ama willer kullanicisi cok az var. Ben sadece Ayhan diye bi arkadasimda gordum o kadar

Cyanide

Daimi Üye
Tepki
404
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mariokaldato
Alın benide listeye Raşit ağabey, birlikten kuvvet doğar güçlerimizi birleştirebiliriz. :krsn:
Daha kullanıcısını göremediğim bisiklet modelleri var, Wilier de olsun listede zarar gelmez.

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Cyanide
Ilettim ama kontrol etmedim eklediler mi diye dostum. Kusura bakma yeni gördüm mesajni :)

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Evet Arkadaslar, cok sükür Cumhur arkadasimiz sonunda yani 2-3 gün icinde bisikletine insallah kavusuyor. Konu aciklamasinda söyle bir söz etmistim... ("Bisikletimiz mesela Willier markasindan Team Replika modeli, Campagnolo donanimli, aluminyum borulu ve karbon masali bir bisiklet yada en az bunun seviyesinde bir baska bisiklet olabilir. SÜPRIZ OLSUN BAKALIM NE OLACAK") ve sonunda öylede oldu, daha dogrusu süprizin krali oldu.

Huzurlarinizda cumhurun yeni bisikleti. Süpriz bisiklet, efsane marka, full karbon Gios Gress.....
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg dermisim.... :D:D:D:D

Son düzenleme:

Tolga Özdemir

Gereksiz Üye
Tepki
2.090
İsim
Tolga Özdemir
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Güle güle kullansın. Şahane bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Murat Cömez
Ahğbi be bunu bana yapmayacaktin artık hayattan bir beklentim kalmadi derrmisim :D :D
Eyvallah reis Bu gariban sayende Giosa binecek ehehe

Tebrik eden tum dostlara Teşekkürler ♡♡♡

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@hidromek
Yok yok yapmam merak etme dostum.
Tesekkurler guzel dileklerin icin

@hodor
Evet dostum aynen kudretin bisikleti
Teşekkürler

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Atasoy ve hidromek

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@mariokaldato
Kurtcebe mi :eek:

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@mariokaldato
Estagfurullah cumhur, ben sadece gios sahibi olabilmen icin yardimci oldum. Kudret Özbay kardesimede burdan ayrica tesekkürlerimi bir borc bilirim beni kirmadigi ve teklif ettigim imkanlari sagladigi icin. Sen allahin iznigle güle güle Kullanmana bak, benim icin önemli olan insanligini bazi kisiler gibi kayip etme dogru yolundan sasma.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Bugün ban özelden bir mesaj geldi....
Artik adammi cocukmu bilmiyorum ama arkadas 9. nisanda bana bir mesaj yazmis ve bende o mesaji görmemisim. Bunun üstüne bugün yine bir mesaj yazmis ve bugünkü mesajini görünce okudum ve ayrica bu vesile ile nissan ayindaki yazdigi mesajida gördüm ama malesef adam nisan ayindaki mesajina cevap vermedigim icin nasil bir insan olduguma dahil notumu vermis.

(link)
Merhaba üstad. Bisiklet toplamak için yardımınıza ihtiyacım var. Yardım eder misiniz?

(link)
Cevap yazmaya bile tenezzül etmiyorsunuz . Olsun teşekkürler sizi böyle tanımış oldum.
(Cevap vermedim diye kendini begenmis pisligin birisi olarak görüyür beni artik oysa beni tanimiyor bile ama belki bu adam mesajimi görmedi, hakaret etmeden önce birdaha bi yazayim demek aklina gelmiyor)

(link)
Ben mesajinizi daha yeni gördüm, görmedigim mesaja da cevap vermem biraz zor olur. Ama neyse zaten beni tanimissiniz, bu durumda notumu yanlis da olsa vermissiniz yapacak bir sey yok.

Bu arkadasin ismini aciklamiyorum, cünkü gerek duymuyorum, mesajimda sadece sizlere el uzatan yada yardimci olmak isteyen kisilere yanlis yapmayin demek istiyorum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Takmayın, sosyal medyada oluyor böyle tripler. Kötüye yormamak lazım size bir zararı olmadıkça. Neden mesajını beğenmediğinin hesabını soranlar bile var:)
Kimse kimseye cevap vermek zorunda değil, hatta yazdığını okumak zorunda bile değil. Belki o arkadaş da ileride biraz daha olgunlaşır, anlar bunu.

Bisiklet için de elinize sağlık diyorum. Umarım yeni sahibi hakkını verir, güzel günlerde kullanır.

mariokaldato

Tepki
34.466
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Murat Cömez

Başkan artik gunumuz mefaatler dunyasi.
Senden alacagi bi sey mi var? Senden iyisi, krali yok.
Senden alacagi yok mu? Yada kalmadi mi?
O zaman senden adisi yok.
Biz buna kapitalizmin yeniden kodladigi materyalist robotlar diyoruz. (Ben diyorum en azindan )

Ben eski kafali biriyim. Benim icin ya dost, abi vardir yada bir muhattabim yoktur.
Dostlugumuz, ağabey -kardeş iliskimiz insallah mahşere kadar sürsün.

Mesele bisiklet, o şu,bu degil. Paylasim ve samimiyet.
Ben bunları sende gordum , kafamizda denk sayilir , sen sadece daha titiz ve hassas bir karakterlisin :D Hassas derken yani detaycisin. Ben koyver gitsinciyim :D
Tekrar sagol , Bali adalarindan bana hatiralar getir yeter ahgbi :D