Kron xc250 hidrolik disk nasıl?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba,
Bu ay sonu 1200 TL'ye 2015 model 'Kron XC250 HD' almayı düşünüyorum. Bu ürün hakkında ki görüşleriniz benim için çok önemli, olabildiğince sizlerden yorumlarınızı ve desteklerinizi bekliyorum. Not olarak bu bisikleti hem arazide, hem de asfaltta sürmek istiyorum yalnız asfaltta şuan ki mevcut lastiğinin daha incesini almayı düşünüyorum.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
V frenli modeline 900 TL dedi, yarın öğlen saatlerinde gidip disk olan modelinin fiyatını öğreneceğim. Bizim burada ki bisikletçiye güveniyorum, uzun zamandır tanıdığımızdır ama her hangi bir ihtimale karşılık bisikleti aldığım zaman 2015 model olup olmadığını ve parçalarının değiştirilip değiştirilmediğini nasıl öğrenirim?

serdar41

Üye
Tepki
0
İsim
serdar
Bisiklet
Sedona
istanbul anadolu yakasındaysan tuzla organize sanayide fabrikası var peşin alırsan 950 tl

kasapogluu

Daimi Üye
Tepki
154
İsim
onat
Bisiklet
Carraro
Disk fren sistemleri uzun ve hızlı inişlerde v frenin aksine janti isitip lastigi patlatmaz eger bu tip bir kullaniminiz olmayacaksa hem mali acidan hemde bisikletinizin agirligi azalacagindan avantajda olursunuz.

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
Büyük ihtimal sürüşlerin çoğunu asfaltta yapacaksın boşuna dağ bisikleti alma şehir bisikleti olan carraro 225 serilerine bak

• Beğen
Tepkiler: ERKAN ÇAVUŞ

2265124

Aktif Üye
Tepki
38
İsim
SEDAT
Bisiklet
Kron
Ben mekanik diskini kullanıyorum gayet memnunun hidrolik disk daha da iyidir. Sadece maşası yetersiz gerisi gayet güzel hem arazide hem de asfaltta kullanıyorum

serdar41

Üye
Tepki
0
İsim
serdar
Bisiklet
Sedona
Evet umut satıyorlar arzu bisikletin alt katında kurulumunu yapıyorlar tepe ören tarafından tuzla organize sanayiye girince ilk sağdan gir ordan ilk sol A dön soluna bakarak git görürsün

Kensou

Aktif Üye
Tepki
49
İsim
Batuhan T
Bisiklet
Salcano
Hocam disk fren merkezden durdurdugu icin ısınma soz konusu olmuyor hele hidrolik düşünürseniz cok daha iyi bende genelde ilçeler arası (yani yolda) sürüyorum dağ bisikletim var yol onermem Türkiye şartlarında dağ hem daha konforlu hem daha güvenilir oluyo bence düşündüğünüz bisiklet gayet iyi...

Kinoksit

Üye
Tepki
4
İsim
Taha
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Atala
Bisiklet türü
Bmx
Suanda 600 tl ye temiz xc 250 buldum kilitlenbilir masa mevcut oldugunda cokta eski bir model olmadigi anlasiliyor v fren mevcut ve bisiklet temiz. Suanki kura gore xc 100 1400 tl . Bu fiyatlarin yaninda 600 tl harika. Wizce almalimiyim

Scutoid

TX 150
Tepki
77
İsim
Kerem Y
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Kaç model ? Yıpranma var mı ? Biraz sür,vites geçişlerine bak.600TL'ye vermezler.