kartepe -27 eylül -240km -darub-kudu

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ali Emre Akcan

dostum
darub konsey kararı dostlarımın dediklerine uyarım yalnız hareket etmem darub bir okuldur bu okulda herkes birbirini dinler darubu bir kışla olarakda düşünebilirsin burada disiplin şarttır disiplinsizliği sevmeyiz bu nedenle konsey karar vermiştir içimizdeki ateş diriyken hemen bu iş bitirilmeli dedik

yeni topik açılmayacaktır

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
serdar dostum
şimdi sen karşıdan geliyorsun yetişmen imkansız
saat tam 05.00 de bostancıya yetişebilmen için bir gün öncesinden anadolu yakasında kalman gerekecek
ali dostum erenköyde onun sorunu yok yalnız serdar ve ali dostum özelden bana ceplerinizi yazarmısınız

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
@kudu

Metrobüsle geçme imkanı olabilir ama bostancı'da en geç 04:50'de buluşup son kontrollerimizi yapıp 05:00da kesinlikle start vermemiz lazım. Zamanlama çok önemli. Yolumuz uzun ve Maşukiye'ye kadar non-stop gitmek gerekecek.

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
ah be kudu abicim bizim içimizdeki ateş hiç sönmediki ben kafayı takayım da icap ederse aytekinle oruçlu olduğumuz halde gene geliriz ölürüz ama gene geliriz bir ölür bin diriliriz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ali Emre Akcan

ben anlamam geleceksiniz emir emirdir
şaka şaka dostum aytekini ayarla yalnız sorun 05.00 de bostancıda olmanız gerekecek

tcdd yi protesto turu

https://www.bisikletforum.com/images/icons/icon4.gif 6 eylül kartepe kesin tarih darub kararı
6 eylül kartepe kesin tarih darub kararı
6 eylül pazar
2-sado
3-kenan arpaç

gidiş
05.00 de hareket bostancı-tuzla-gebzeden -e-80 e
anadolu otoyolu -kirazlıyalıdan d-100 e karayoluna girmece şirintepe -fındıklı-ve ulustan e-80 e ordan büyükderbent istasyonundan devam ederek bağdat cad-maşukiyeye ve ordan 1640 a
dönüş aynı güzergah
bir günde 266 km

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
olur abi gerekirse parkta yatarız ayıp ettin yalnız seni bugün caddebostanda arabaların içinde gördüm maaşallah kasksız sürüşe devam

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ali Emre Akcan

evim caddebostana çok yakın yakın mesafe kask kullanmıyorum bu benim seçimim kısa mesafe kask takmam gençliğimde kalecilik yaptım bugün bir olay oldu ve beni eski kaleciliğim kurtardı
kaldırama çıkarken kasis yüzünden dengem kayboldu ama kafamı çok iyi korudum hızım fazla değildi düşmesini bileceksin kalecilikte sağa ve sola çok iyi uçardım adım panter kudu idi

tcdd yi protesto turu

https://www.bisikletforum.com/images/icons/icon4.gif 6 eylül kartepe kesin tarih darub kararı
6 eylül pazar
2-sado
3-kenan arpaç

gidiş
anadolu otoyolu -kirazlıyalıdan d-100 e karayoluna girmece şirintepe -fındıklı-ve ulustan e-80 e ordan büyükderbent istasyonundan devam ederek bağdat cad-maşukiyeye ve ordan 1640 a
dönüş aynı güzergah
bir günde 266 km

OrionForEver

Forum Bağımlısı
Tepki
857
Kaptan bu tirmaniş için guzergah nasil olacak? Bilgi verme imkanın varmı? Cok teşekkürler

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@OrionForEver

güzergah
gidiş
1640 a çıkış 14 km lik rampayı aldıktan sonra kuzu yaylasından yukarı 7 km de daha rampa ve 1640 dayız
dönüş aynı güzergah
tcdd yi protesto turu

6 eylül pazar
2-sado
3-kenan arpaç

gidiş
dönüş aynı güzergah
bir günde 266 km

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ali Emre Akcan

benim için de önemli bir antreman bu. Parkta yatılılır sahurda açık olan yerlerde dinlenilir. Metrobus de 24 saat var.

Kudret üstat ve konseyi tamam diyorsa "5'te Bostancı"

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Serdar Ozuslu

o.k yazıyorum cebini vermedin sana 10 dakika tolerens darub beklemez ona göre evet listedesin şimdiden söylüyorum kızmaca yok geç kalanı darub bırakır

tcdd yi protesto turu

6 eylül pazar
2-sado
3-kenan arpaç
4-serdar
5-ali

kontenjan 10 kişiliktir

gidiş
dönüş aynı güzergah
bir günde 266 km

evet arkadaşlarım 04.50 de bostancı olurlarsa daha çok sevinirim 05.00 de hareket

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
abi aliden kastın ben isem cebim:0542 243 46 33 msn :maratoncuemre@hotmail.com

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ali Emre Akcan

dostum
o arkadaş ali kerim sen değil yalnız cebin zati bende vardı seni son ana kadar yazmıyacağım
her an durum değişiyor çünki

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
evet abi acil işlerim çıkabiliyor malum ekmek teknesi bisiklet karın doyurmuyor ama aytekinle gelmeye çalışacağım ramazandan bir günümüzü bu tura feda edebiliriz(ramazandan sonra kaza etmek şartı ile) bugün de taksilerin arasından piton yılanı gibi kıvrılıyodun alimallah

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ali Emre Akcan

sağol dostum
uygarlığı başka nasıl protesto edeceğim bisikletimle bu uygarlığın bütün icadlarının ortadan kalkacağı günler yakındır sadece bisiklet kalmalı derim ve sonra sana derimki son gün beni bilgilendir 5 eylül daha var dostum ona göre saat 05.00 hareket saatini yakalayabilirsin sabaha kadar metrobüs varmış metrobüsle söğütlüçeşmeye gelip ordan minibüs yolundan gelmece yalnız erken yatman gerekecek 5 eylül akşamı saat 03.00 de yola çıkman gerekecek anca gelirsin mesafe uzak herhalde

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
yok abi araba ile gelirim zaten metrobüsler almayabiliyor riske giremem arabayı bostancı isparka bırakırım leventten araba ile en kolayı

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
@kudu

Kudret abi alem adamsın valla:D
Süper olmuş valla
Sanki ben de bilerek yakalamışım kareleri:)

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
@Ali Emre Akcan

Oruçlu olduğunuz halde mi:eek:
Şaka yapıyorsunuz sanırım.
Şaka di mi?