Kaç basar abi

yunusoymak

Üye
Tepki
12
Aşağıda gördüğünüz çift süspansiyonlu bisikletimle 30 Km'lik asfalt bir inişte 91,8Km/hız'ı gördüm. Düz yolda ise 54,5. Aynakol çok küçük. Anca bu kadar basabildim.

bu bisikletle 54.5 yapmak... bence çok iyi bir performans

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen
Scudo

yunusoymak

Üye
Tepki
12
selam bayağa bir rekor lıstesı çıkartmışşın güzel hızlaryapmıssın

evet teşekkür ederim, eskidik artık...

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
bugün rivaya gidip geldik pedalsız 63, kusurat'da var ama hatırlamıyorum gayet güzel ve renkli bir gezi idi.fotoları ayarladıktan sonra yayınlayabilrim

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@dagci
evet bende zaten frenleri bırakmadıgım için bu hıza ulsatı 60 a geldi frenle 50 indirdim 60 geldi indirdim çünkü bisiklete pek güvenmiyordum sonra birden bırak bakalım kaç yapacak dedim 77 yaptı.

dagci

Forum Demirbaşı
Tepki
584
@çağatay_çankaya
evet cagatay resimlerı görmek isterım gecen haftada ben gıtmıştim

• Beğen
Tepkiler: simoniuğur

dagci

Forum Demirbaşı
Tepki
584
@bisiklet tutkunu
evet bıraz komık geldı bız onu düz yolda yapıyoruz tabıkı bu hız bayır aşagı değildir sanırım

• Beğen

simoniuğur

Daimi Üye
Tepki
185
@çağatay_çankaya
pedalsız indim diyorsun zaten o hızdapedal çevirsen de bir faydası olmazdı padal boşa dönerdi dimi

• Beğen
Tepkiler: dagci

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@dagci
hem rampa asagı hem düz ürğüpde topuz dagı var biliyorsanız ordan asagı bir bıraktık dediğim gibi önce korktum sonra bırakdım bir sonraki cıkısımda hedef 85 90

yunusoymak

Üye
Tepki
12

pedalsız indim diyorsun zaten o hızdapedal çevirsen de bir faydası olmazdı padal boşa dönerdi dimi

aslında pedalın boşa dönmesi kişiden kişiye değişir, mesela bende 42 aynayla 75 km/h tan sonra boşa dönüyor. hatta bunu bazen 80'e falan çıkarabiliyorum

OzgurIskin

Daimi Üye
Tepki
215
Solda fotomun altında yazan hız şuana kadar çıkabildigim max hız. 300 metre 5 6 virajlı inişte anca bu kadar oluyo. Biraz daha kastırarak 60 en fazla 65 olur zaten, sonra zeytinliklere girerim :D Istanbul'a dönünce baglarbaşından üsküdara dogru bi iniş var orda bi denicem sabah saatinde max. kaç basabilecegimi
Keşke bizim burda da 30km asfalt iniş olsa aaah ah :D:Skull-175 :Skull-175 :Skull-175

dagci

Forum Demirbaşı
Tepki
584
@DragF5.user
anadolu yakasında oturuyorsun galıba daha uzun rampalar var avrupa yakasında 70 75 km yapılacak yerler var buralarda dene

• Beğen

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
rekor benim gibi.. benim 44.0:D bugün gördüm bunu.. aslında daha hızlı gibiydim ama neyse:D düz yolda gittim.. amacım yüksek hız değil aslında.. çünkü tehlikeli.. bir de ben yokuş aşşağı indim yine bugün gerçekten hızlıydım ama 44 ten sonra daha yükselmedi km saat yani bi bozukluk olabilir aslında:) neyse 44.0!! hehe:D