İnceleme Jordanred Bisiklet Forması

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.414
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
çarşamba günü sipariş verdiğim 2 adet uzun kollu racing fit formam (beater ve claret) dün elime ulaştı. daha önce de regular fit kısa kollu (türkiye turu) forma almıştım.

uzun kollu racing fit formaların kumaşı regular fit kısa kolluya göre çok farklı. hiç alakası yok. kısa kollu formanın kumaşı daha kaliteli ve daha kalın. uzun kollunun kumaşı çok ve gereksiz esnek. hem de çok ince. esneyen yerlerden hemen beyazlık görünmeye başlıyor. henüz sürüşte denemedim fakat evde deneme amaçlı giydiğimde pek konforlu hissetmedim. vücuda çok fazla yapışıyor. bedeni tam oldu ama kolları çok uzun. katlamak gerekiyor. kumaşı da kısa kollu kadar nefes almıyor sanırım. uzun kollu olduğu için serin havalarda giymek için almıştım fakat pek içime sinmedi bu formalar. kısa kolludan çok memnunum ama.

bir de yüzde yüz polyester yazıyor etiketinde. polyester tek başına bu kadar esnemez. en az yüzde beş likra var bu ürünlerde. etikette yazmıyor oluşu doğru değil.

• Beğen
Tepkiler: PoliceBike
Scudo

Devilsbutcher

Daimi Üye
Tepki
404
İsim
Tuncay
Bisiklet
Carraro
Bence kalitesine göre pahalı. Kalıbı da küçük. Dikiş işçiliği iyi değil.

• Beğen
Tepkiler: :DDD

amasseia

Forum Bağımlısı
Tepki
3.784
İsim
Ali
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@makaram Esneyen yerden beyaz görünmesi benim Sora'dan aldığım yazlık formada var, forma da siyah olunca beyazlık pek hoş olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: makaram

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Askılı tayt alan oldu mu ? Kullanıp tecrübe sahibi olan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar Airmesh Insert li tayt aldım. İlk izlenimim olumlu yönde. Bakalım daha uzun sürüşlerde sonuç ne olacak. Bu arada taytları ve formaları nasıl yıkıyorsunuz ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar Airmesh Insert li tayt aldım. İlk izlenimim olumlu yönde. Bakalım daha uzun sürüşlerde sonuç ne olacak. Bu arada taytları ve formaları nasıl yıkıyorsunuz ?
30 derecede, yumuşatıcı kullanmadan.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.457
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
K yi yemişler. Türkiye 'yi bölmüşler bölerken K yi yemişler.

Bel kısmı da çok kısa gördüğüm kadarıyla.

• Beğen
Tepkiler: sadi imren

gezgin gezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.600
İsim
mehmet emin
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
Mesut arkadaşımıza tavsiye ettiğim forma yapıla hayatı bulun.212487 dosyayı görüntüle
Onu kargoya verirken hiç mi utanmamışlar.
Kesinlikle giyip dışarı çıkmayın.
Hiç beklemeden iade edin. Yeniden yapıp göndersinler.
Türkiye'ye hakaretten dava açılsa bile yeridir.

Daha önce ben de jordanred den forma almıştım ama artık almam. Firma olarak resmen özür dilemeleri gerek.

• Beğen
Tepkiler: edo ve ali önder
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Doktor bu ne?Jordanred bu foruma üyeydi diye hatırlıyorum, açıklama yaparlar umarım.

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.585
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Elite bir çalışma olmuş bence. Sanki forma 2 beden daha büyükmüş, zayıflayınca daraltılmış ve K harfi o ara gitmiş gibi duruyor.

:DDD

Forum Bağımlısı
Tepki
449
İsim
Muhammed Hüten
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ne davası yav ne diyorsunuz :D?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yapılan iş olmamış. Buradan Jordanred e sesleniyorum. Bana biraz özensiz çalışılıyor gibi geliyor. Neden? Şu yüzden, geçtiğimiz haftalarda satın aldığım askılı kısa taytın pedi ( air mesh li ) totonun sol tarafına yakın dikilmiş. Yani orantısız dikilmiş. Bu da sürüşte sol tarafın rahat, sağ tarafın çok rahatsız bir sürüşe sebebiyet veriyor. 5-10 dakika sonra çekilmez oluyor. Bunun için nasıl bir çözüm sağlanır bilmiyorum. Sağlanır mı onu da bilmiyorum. Ama ben bu kadar reklam yapmış, kullanılıp tavsiye edilmiş bir firmaya bu ürünleri hiç yakıştıramıyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.144
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçen sene kışa girmeden 2 tane uzun kollu forma sipariş ettim, isim yazılı 15 günde araya araya zorla geldi, geldiğinde birinin kolları 5 cm kısa diğeri uzun ? neyse bu senede edeyim 1 tane dedim, belki bu sefer düzgün bir şey gönderirler,,, 20 gün oldu hala üretimde, gönderim tarihi 24 ekim yazıyor. 24 ünde aradım , öğleden sonra üretimden çıkacak , kargoya vericez dediler yok,26 sında aradım hala ürerimde ? Firmada yalan ,dolan, umursamazlık kalitesizlik hat safhada bana göre. Bu son siparişimdi buradan, elimden geldikçe de Eskişehir’de bu firmadan alışverişi engelleyeceğim.

• Üzgün
  • Beğen
Tepkiler: Türko ve :DDD
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Jordanred'in sitesine çok bakmıştım askılı tayt için, ama son anda Sora'da indirimi görünce balıklama atlamıştım.Bu görüntü ve yorumlardan sonra iyi ki atlamışım diyorum.Güzel bir indirimle biraz da çekinerek premium askılı tayt almıştım.Çok memnunum, keşke kışlık birşeyler de alsaymışım diyorum.

• Beğen
Tepkiler: Adrenalin26

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.414
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
benim formada da kan gurubu Hr yazıyor Rh yerine. yenisini göndermişlerdi.

Cycoholic

Offline.
Tepki
286
İsim
Celâl Y.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Üzülüyorum şu durumları gördükçe. Kaliteli ürünleriniz var ancak iyi bir ekip değilsiniz demiştim vakti zamanında kızmıştı yetkili abimiz, canı sağolsun.