İnceleme Jordanred Bisiklet Forması

Başlık
2
Tepki
230
İsim
Asil Balaban
Bisiklet
Dahon
Formaların tüm parçaları aynı kumaştan sanırım. Neden sırt ve kola file tipi kumaş olan formalar yok. (Varsa da görseli yok sitede)
Merhaba

Sırt, koltuk altı ve yan panelleri file kumaştan üretilen Mesh Fit kalıbımız var ancak şuan için sadece özel imalat siparişlerde satışı yapılıyor.

murat serbet

Forum Demirbaşı
Başlık
9
Tepki
2.284
Bisiklet
b'Twin
Ben iki adet forma aldım. Formanın kumaşı kaliteli. Yalnız beyaz renk üzerine baskı yapıldığı için sanırım dikişler bazı yerlerde belli oluyor. Bunun dışında çok memnunum.

caglara.

Üye
Başlık
0
Tepki
239
İsim
Çağlar A.
Bisiklet
Bianchi
Selam.

Benim forma geldi. Cumartesi sipariş vermiştim. Çarşamba sabahı elimdeydi. Gayet seriydi yani. Bir defa düz 20km (Sarıyer - Bebek) bir defa da 16 km fakat eğimli (Sarıyer - Rumelifeneri) sürüş yapma şansım oldu. Bel kısmındaki lastiği tam kıvamında. Sürerken katlanması gibi bir durumla karşılaşmadım. Ter atışı da gayet iyi. Elbette sırtım nemli kaldı ancak terden vıcık vıcık olma durumu yok. Kol kısmında çoook küçük bir defosu varmış (dikiş yerinde 1 milimlik bir yırtık varmış). Ben farketmedim. Eşim çamaşır makinesine atarken farketmiş. Düşünün ne kadar küçük.

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Racing fit olduğu için göbeğim hafif ortaya çıkmış. Ama normal.

(Bu son fotoğraf neden bulanık çıkmış anlamadım)

Yalnıııızzz......

Arkadaşlar forma lanetli... Dediğim gibi 2 kere kullandım. İlkinde eve girerken gidonu evin kapısına çarptım ve ön far kırıldı. Nasıl olduğuna dair hiç bir fikrim yok. Şaşırdım kaldım. Bugün de Rumelifeneri'ne gittim ama dönemedim. Karşıdan karşıya bir tilki (evet bildiğimiz tilki) geçiyordu. Ona bakarken yolda asfalt kırığı varmış. Ona girip lastik patlattım. Yoldan geçen ilk otobüs aşşşırı kalabalıktı durmadı bile. İkinci otobüse binebildim. Saatlerce güneş altında bekledim. Matarada su kalmamıştı. Öldüm resmen.

Ben aslında tek renk, kırmızı, üzerinde hiç bir yazı, desen, isim-misim olmayan forma sipariş edecektim. Özel tasarım olarak geçiyordu. 165 liraya mal olacaktı. Ben siparişi verdikten sonra aynı gün tek renk formaları 165 liradan 120 liraya düşürdüler. O kırmızı forma resmen lanetledi beni. Başka bir açıklaması yok.

Haggard1963

Daimi Üye
Başlık
1
Tepki
734
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Diğer
Ürünler güzel ama koltuk altı ve belkide kısmen sırtta file tipi kumaş parça kullanılmalı diye düşünüyorum.
Bu arada alacaklara tavsiyem racing fit alırken iki kere düşünün :) Gerçekten çok dar, tabi bu bir eleştiri değil, adı üstünde konfor değil performans odaklı.

• Beğen
Tepkiler: Adrenalin26

amasseia

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
260
İsim
Ali
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@caglar. Güzel inceleme 👍 yakışmış da, o karın kası (balkon) biz Türkler'de genetik hepimizde az ya da çok muhakkak oluyor.

denizyalin

Üye
Başlık
0
Tepki
51
İsim
Deniz
Bisiklet
Specialized
gece suruslerı yaparken gorunurlugu arttırmak ıcın reflektor kumas teknoloıjısı var mıdır jordanredde? özel bir tayt ve bıp yaptırmak ıstıyorum kollarda ve bıp ın bıttıgı yerlerın refloktor kumas olmasını ıstıyorum mumkun mudur bılen var mıdır?

• Beğen
Tepkiler: Eroseros

Özcan

Forum Bağımlısı
Başlık
11
Tepki
3.856
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@denizyalin Evet var. İster özel siparişinize ekletebilir, ister hazır BTK formamızdan yaptırabilirsiniz :)
Kol, ense, sırt ve dizdeki gri çizgiler reflektör şeritlerimiz.

finarod

Üye
Başlık
3
Tepki
112
İsim
Serkan S.
Bisiklet
Giant
@asilbalaban @Doruk TÜTEK Elimde geçen sene aldığım regular fit M beden formalar var. Boyu tam, kollarımı da lastik izi kalacak şekilde sıkı sarıyor, yalnız gövde kısmında biraz bolluk var. Racing fit M beden almayı düşünüyorum, gövdemi tam saracağını tahmin ediyorum, ama kollar da daha dar oluyor mu yoksa regular fit ile racing fit kol ebatı açısından aynı mı? Sitede yalnızca göğüs ölçüsü belirtildiği için sormak istedim.

• Beğen
Tepkiler: Özcan

Ahmet Sefa

Üye
Başlık
0
Tepki
2
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yaklaşık 2 hafta önce forma siparişi vermiştim. İlk defa sipariş verdiğim için göğüs ölçüsüne göre sipariş verdim. Fakat bel kısmı dar geldi. Bence bel çevresi, kol çevresi hatta belirli boy ve kilo aralıklarına göre tavsiye edilen beden tabloları olursa daha kolay seçim yapılabilir.

Bunun dışında satış sonrası değişim, iade gibi konularda bir standart yok. Değişim veya iade kargo ücretini biz ödüyoruz. Ben bir beden büyük formayla değişim için görüştüm ve Mng kargo ile anlaşmaları olduğunu, ancak diğer firmalarla da gönderim yapılabileceğini söylediler. Mng kargoya gittiğimde Jordanred öderse 17 tl, ben ödersem 53 tl dediler. Anlamlandıramadım. Belki de kargo şubesinin işgüzarlığı bilemiyorum. Hiç güven olmaz. Kendilerine de durumu maille iletmiştim. Farklı kargo şirketiyle daha uygun fiyata gönderdim.

Ama sonuç olarak işin garip ve benim buraya yazmama neden olan tarafı ise bugün mng ile yeni formamın gelmesi ve 10 tl ücret ödemiş olmam. İade edip yeni sipariş versem ödemeyeceğim bir ücret bu :)

Ama genel olarak formalar güzel, tek kişiye özel tasarımlı forma alabilmek güzel( ileride deneyeceğim), müşteri ile iletişim de iyi düzeyde.

Başlık
10
Tepki
40
İsim
Yunus Emre Boz
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Ahmet Sefa bilgilerin saol, bende yaptırıcam da kipeo jordanred arasında kalıyorum.

sadi imren

Forum Bağımlısı
Başlık
14
Tepki
2.884
İsim
Sadi İMREN
Bisiklet
Giant
@yunusemreboz kipao da hazır forma varsa alabilirsiniz, çoklu spariş yapıyorlar diye biliyorum kişiye özel tek forma yaptırmak istiyorsanız jordanred.

• Beğen
Tepkiler: yunusemreboz
Yukarı Alt