İnceleme Jordanred Bisiklet Forması

Tepki
107
Bisiklet
Carraro
problem formada değil sizdedir demeseler bari :koptum:

bakıp bakıp gülüyorum yalnız bu nasıl bi orantısızlık ya :D
[/QUOTE]
[QUOTE="Ahmet TOPAL, post: 2419331, member: 79115"]
[USER=80315]@Adrenalin26

Seneye büyüyünce de giyersiniz. Adamlar sizin yerinize düşünmüş, hata mı etmiş yani(?) ?
Bu firma geçen sene çok iyidi şimdi mi oldu bu bütün şeyler?
Uzun kollu racing fit bisiklet formalarımızın kol boyları ile ilgili herhangi bir orantısızlık yoktur. Bize hiçbir müşterimizden kol boyunun uzun olduğuna dair bir geri dönüş yapılmadı. Bize müşterilerimiz ve profesyonel sporcularımzdan gelen bütün geri dönüşleri önemle dikkate alıyoruz.Aşağıda sizlere uzun kollu racing fit bisiklet formamızın giyildiği bir kaç resim paylaşıyorum.
1573066895106.png1573066915114.png1573066937337.png

Bizim yakınmamız sürecin yavaş ilerliyor olması ama yinede siz bilirsiniz.
Daha hızlı hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz. Ancak özel imalat ürünler için 15 gün uzun bir süreç değil. Daha öncede belirttiğim gibi stoktan sattığımız aynı gün kargo ürünlerimizde var. Hızlı bir şekilde forma ihtiyacı yaşadığınız durumlarda bu formalarımızı tercih edebilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: serdarunalan
Scudo

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.398
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Uzun kollu racing fit bisiklet formalarımızın kol boyları ile ilgili herhangi bir orantısızlık yoktur. Bize hiçbir müşterimizden kol boyunun uzun olduğuna dair bir geri dönüş yapılmadı.
ben bu konuda geri bildirim yapmıştım. bana da herkes çok memnun denilmişti. ben de kollarım kısaymış diye hayıflanıyordum. :kötü:

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.568
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
212957 dosyayı görüntüle
21 günde, verilen günden 6 gün sonra , sürekli telefon ile arayarak, zar zor gönderdikleri forma. Geçen sene yaşadığım durumla gene aynı, kollar gene uuuuuup uzun. Geçen seneden bu yana gram değişme yok, üretim hızı ultra yavaş, servis yavaş, bana göre kalite yok. AliExpress bile verdiği teslimat tarihinde ürünleri elime ulaştırıyor. Birde Çin’den aldığım hiçbir formada böyle orantısızlık yaşamadım.
Bu benim için son alışveriş ti bu firmadan. Bu yorumu ister karalama olarak alın, ister kendiniz için yapıcı bir yorum olarak görün farketmez...

212965 dosyayı görüntüle
Buda geçen sene aldığım ?
Kolları dirseklere kadar katlarsın. Extra sıcak tutar.

MertV

Forum Bağımlısı
Tepki
1.502
İsim
Mert
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Uzun kollu racing fit bisiklet formalarımızın kol boyları ile ilgili herhangi bir orantısızlık yoktur. Bize hiçbir müşterimizden kol boyunun uzun olduğuna dair bir geri dönüş yapılmadı. Bize müşterilerimiz ve profesyonel sporcularımzdan gelen bütün geri dönüşleri önemle dikkate alıyoruz.Aşağıda sizlere uzun kollu racing fit bisiklet formamızın giyildiği bir kaç resim paylaşıyorum.
213369 dosyayı görüntüle213370 dosyayı görüntüle213371 dosyayı görüntüle

Daha hızlı hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz. Ancak özel imalat ürünler için 15 gün uzun bir süreç değil. Daha öncede belirttiğim gibi stoktan sattığımız aynı gün kargo ürünlerimizde var. Hızlı bir şekilde forma ihtiyacı yaşadığınız durumlarda bu formalarımızı tercih edebilirsiniz.
Yani diyor ki problem sende ???? @Adrenalin26

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.568
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
212957 dosyayı görüntüle
21 günde, verilen günden 6 gün sonra , sürekli telefon ile arayarak, zar zor gönderdikleri forma. Geçen sene yaşadığım durumla gene aynı, kollar gene uuuuuup uzun. Geçen seneden bu yana gram değişme yok, üretim hızı ultra yavaş, servis yavaş, bana göre kalite yok. AliExpress bile verdiği teslimat tarihinde ürünleri elime ulaştırıyor. Birde Çin’den aldığım hiçbir formada böyle orantısızlık yaşamadım.
Bu benim için son alışveriş ti bu firmadan. Bu yorumu ister karalama olarak alın, ister kendiniz için yapıcı bir yorum olarak görün farketmez...

212965 dosyayı görüntüle
Buda geçen sene aldığım ?
Kolların kısa bence Fatih. Bir doktora görünsen iyi olur. Baksana adamların yaptığı diğer formalar cillop gibi.

MertV

Forum Bağımlısı
Tepki
1.502
İsim
Mert
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yani cidden inanılır gibi değil ya, adamların üretim süreci bu kadar “problemsiz” iken nasıl olurda bunların kollarından şikayetçi olursunuz fkslsmslkdmslsls sayın @Adrenalin26

• Hahaha
Tepkiler: Ozan_ozaN

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.143
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yani diyor ki problem sende ???? @Adrenalin26
??farkettim, cevap verip terbiyesizliklerini yüzlerine vurmak isterdim ama gerek yok.. verdiğim forma ücretleri ile AliExpress den forma alıp , ölçü örneklerine baksınlar ?

Yani cidden inanılır gibi değil ya, adamların üretim süreci bu kadar “problemsiz” iken nasıl olurda bunların kollarından şikayetçi olursunuz fkslsmslkdmslsls sayın @Adrenalin26
Zaten profesyonellerden ve kullanıcılardan böyle geri dönüş almammışlar, zaten ben profesyonel değilim, bisklet de kullanmıyorum, sırf itlik olsun diye forma alıyorum ? para batıyor

Adil ÜNALDI

Antagonist
Tepki
9.568
İsim
José
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şeyde olabilir. Yıkayınca kollar yarım karış çekiyor falan dendiyse. Onun için pay bırakmışlardır. Bir kere yıkasan normale döner bence.

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.143
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şeyde olabilir. Yıkayınca kollar yarım karış çekiyor falan dendiyse. Onun için pay bırakmışlardır. Bir kere yıkasan normale döner bence.
Geçen yıl aldıklarımı baya yıkadım, değişmedi?

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.371
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
2. fotoda ki arkadaşlar Büyükçekmece Bisiklet Kulübünden arkadaşlarım gerçekten bu tip bir sıkıntıdan bahsetmediler.

• Muhteşem
Tepkiler: :DDD

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.143
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Fazla kısımları ölçünüzden kesip forma ile takım olsun diye buff yapmanız için bırakmışlardır ?
Sağ olsunlar geç gönderdikleri için bir tane buff hediye ettiler. O tam oldu ?
2. fotoda ki arkadaşlar Büyükçekmece Bisiklet Kulübünden arkadaşlarım gerçekten bu tip bir sıkıntıdan bahsetmediler.
Zaten hep böyle ürettiklerini kastetmedim hiç, ama hep bana denk geliyor yada bireysel olarak siparişlere pek özen gösterilmiyor çünkü konuda benim yaşadığım durumu yaşayan bir arkadaş daha vardı.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hiçbir şey yapmayarak,hiçbir şey söylemeyerek, hiçbir şey olmayarak eleştiriden kaçabilecekleri halde risk alıp bir şeyler üretmeye çalışanların hiç aklı yok(!) Bilselerdi hiçbir şey yapmamış,denememiş olsalardı eleştirilemezlerdi.

Ben Jordanred'in Airmesh taytını beğendim.100 km üstü uzun mesafelerde üzerine haşortman giyerek verimini düşürdüğüm halde gayet konforlu.

Devilsbutcher

Daimi Üye
Tepki
404
İsim
Tuncay
Bisiklet
Carraro
Forma olarak decathlon, sora ve jordanred kullanıyorum. bana göre kalite olarak en iyisi sora. Fiyat olarakta en ucuz yine sora‘ydı. Hal böyle olunca f/p ürünü olarak sora yı görüyorum. tayt olarak decathlon ve aliexpress kullanıyorum. Jordanred Kullanmadığım için yorum yapamayacağım. Bu benim şahsi görüşüm.

• Beğen
Tepkiler: mazot

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Merhaba ; Siparişim kargoya verildi ancak kargo takip gibi bir no verilmedi veya hangi kargoyla verilecegine dair bir bilgi verilmedi nasil ulaşabilirim?

cargo.PNG

:DDD

Forum Bağımlısı
Tepki
449
İsim
Muhammed Hüten
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü