izmirden bir kaç ufak fotoğraf ve 2 kötü haber:(

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@ujur

p.3 yada stp olabilir :)

en güzeli commençal maxmax :) yakışır sna :D

Scudo

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
yok hiç biri değil. çok az kişinin bildiği bi markanın hiç bilinmeyen ve 2009 yılında üretime geçtiği bi bisiklet. türkiyede yok. ama yakında gelicek.

• Beğen
Tepkiler: hsrv_khy

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@ujur

duyanda transition yada dmr fln sanıcak :)

TR ye yeni gelmiş bir markanın 2009 sezonunda ilk kez çıkarttığı bir mtb :)

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@ujur

yani tamam sonucta ticaret var işin içinde ama gercekten bu davranışları bende ata bisikletin adına daha kötü bir sonuc doğuracaktır... ben senin yerinde olsam scott tan vazgecerdim... :(

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
işte bu tür yorumlar yüzünden yanımda olan kaskı foruma fotoğraf koyucam diye çıkarttım. gerçekten arkadaşlar kask konusunda bu kadar sık boğaz olmayın takmak isteyen takar takmak istemeyen takmaz.

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@sinto

ya sinan alaka kur işte :D
kestim scottla bütün ilişkiyi. alaka bu :D

• Beğen
Tepkiler: hsrv_khy

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
tebrikler adammm... bence sana bi p3 te giderdi ama.....=)) neyse hadi..:D

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Kadronun kırılması Dünya nın sonu değil.! Bence parayı almamalıydın ama senin işine gelmiş olmalı parayı almak çünkü farklı kadrolar denemek herkes gibi senin için de güzel bir his vericektir. Bence de Ata bisiklet böyle davranmamalıydı ama sonunda karlı çıkan her zaman müşteridir. Madem ÖmürBoyu Garanti vererek satıyorlar yeni modelini sana teslim ediceklerdi niye bu kadar esnek müşteri profili çiziyorsunuz anlamıyorum sizi:eek: Tuttugunuzu kopartın arkadaşlar bi gün bizim de başımıza gelebilir.. Baskı yapın adamlara ne demek ya elinde sözleşme fatura filan da mı yok :S? anlamıyorum...:eek:Neyse Hayırlı olsun yeni kadron ama ne alıcaksın bize şu büyük sürprizini açıklar mısın artık?:)
Kolay gelsin gençler!!:)..

• Beğen
Tepkiler: ujur

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@BMX_rider07

aslında bende vermiycektimde ata bisikleti zaten tanıyan herkez nasıl bi kişilikte olduğunu biliyor. kişiye ancak kendi gibi karakterdekiler iyi gelir. ben ata bisikletin karakterinde biri değilim. öncelerden beri anlaşamıyordum ama hep alttan alıyordum. aradı ve kadroyu istedi tahmin ettim parayı geri vericeğini ama yinede gittim kadroyu arka tarafa götürdü sonrada elime parayı tutuşturdu ve bu olayın izmirde kalması gerekiyordu yaptığın çok büyük bi yanlıştı dedi. biz size en kısa sürede getirmek istiyoruz diyor ancak 1 ay geçmiş hala tık yok. parayı geri verdi sesimi çıkartmadım fotoğrafları koymamda bi sakınca görmedim ve koyduğumu söyledim. bu versileyle atabisikletten kurtulduğum için aslında hiç te kötü olmadı. benim açımdan iyi olma durumu yaklaşık 1 ay binemiycem. ve gelicek kadronun fiyatı en az 600ytl civarı olucaktı yani ata bisiklet karlı çıkmış gibi gözüküyor. herneyse olan oldu bisiklet az kaldı marin gibi gözüküyo ama her an değişebilir. en geç 2 haftaya foruma yayınlıycam.

Cebrail ŞEKER

Forum Demirbaşı
Tepki
409
ya abicim siz harbidenn nasıl kırıyosunuz böyle kadroyu şaşırdım valla