izmirden bir kaç ufak fotoğraf ve 2 kötü haber:(

Scudo

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Selam Ugur güzel resimler diyemiyorum ama hareketler güzel:) Devamını bekleriz.Yeni kadrolarınızda inşallah en kısa zamanda başınız ağrımadan gelir.

B

BF Okuru

Misafir
dediğim gibi telefonla çekildiği için kötü oldu ve hava karardığı için fazla çekemedik. bunlar en güzelleri.

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
adamımm table lar cok hoş olmuş;) bence düzgün bi makinayla daha iyi cekimler yapmanın zamanı geldi de gecti bile... kendine cok iyi bak...

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
bencede güzel tablelar begendim ugurum seninde fotoğraflarını çekmek isterdim yakınımda olsaydın :)

B

BF Okuru

Misafir
teşekkürler doruk.
erkal sanada teşekkürler. çekersin bi gün resimlerimi ben gelirim veya sen gelirsin çekersin:D

Berkay Benli

Daimi Üye
Tepki
235
Umarım bazı arkadaşlar neticede bunu bir aluminyum materyal olduğunu er ya da geç ister hafif alaşımlı XC kadrosu olsun isterse Voltage gibi bu alanda kendini ispatlamış bir kadro olsun kırılacağını veya çatlayacağını anlamıştır.

Bu durumda ne kadronun ne de sürücünün bir hatası vardır. Tamamen fiziksel bir olaydır.

Bu arada Voltage tabusu da zannedersem yıkılmış oldu. Yani dünyada sadece Timo Pritzel değilmiş bu kadar sağlam bir kadroyu kıran.

Neyse ikinize de geçmiş olsun. Uğur umarım kadron bir an önce gelir. Sen de kendini geliştirmeye devam edersin.

Selamlar...

B

BF Okuru

Misafir
arkadaşlar benim bu kırık kadro resimlerini koymamdaki amaç sadace bilgilendirmek amaçlı. scott u veya bayii yi küçük düşürmek aşşalamak gibi bir amacım yok. cannondale scott dan bana göre daha iyi bi firma sonuçta taiwan değil amerikan ve el yapımı. ama chase3 ü xc kadrosunu bile 2 yılda zor kırıcak bi arkadaşımız kırdı. bunlar berkayında dediği gibi alüminyumdur. ve zamanla kırılıcak şeylerdir.
resimleri scott u aşğalamak için koysaydım eğer altına kırıldığı süreyi değil kadroyu aşşalayıcı şeyler yazardım. benim gözümde voltage ya 1 yada 2 yıl sonra kırılıcak bi kadroydu. 1 yıl dolmadan çatladı ve çatlak olmasına rağmen kırılmadı. benim yz1 den sonra almak istediğim kadro ise 2009 model ltd yine scott ve yine voltage. umarım bu yazdıklarımı kötülemek için anlayanlar scott u kötülemem ama sabrında belli sınırları var.

yorum yapan herkeze ve en güzel bir dilde kırılmayı açıklayan berkaya çok teşekkür ediyorum.

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
Neyse kırılmış artık yapıcak bişey yok satarken kırılırsa değiştiririz garantisini veriyorlar sonuçta.

Uğur Ata bisiklet değiştirdi mi sizin kadroları ?

• Beğen
Tepkiler: macroman
B

BF Okuru

Misafir
@sinto

yok sinan benimkini değiştirmediler Alide de ltd var. foruma resimleri koydum diye ata bisiklet bana tavır alıp kadroya ödediğim miktarı geri verip bir daha benden alışveriş yapma dedi. kırık kadroların fotolarını yayınlamam değişimi etkilememeli sonuçta kadroyu ata bisiklet üretmiyor o da scott dan talep edicekti. gerçi tüm scott bayiileri aynımı bilemiycem ama ata bisiklet ile artık bi işim olmaz. delta mesala ilk önce chase3 ün resimlerini istedi sonra detaylı resim istedi 1 ay sonrada 3 milyarlık bisikletin kadrosunu hüsreve gönderdiler hemde daha üst modeli gönderdiler. kaçkardada 2 tane kırık sedona x11 var mesela bunuda tüm türkiye biliyor ancak kaçkar tereddütsüz değişti kadroları. ama ata bisikletin böyle yapması bana göre çok büyük bi ayıp. yeni kadro gelseydi ata bisikelte teşekkür edip yeni kadro gönderdiler diycektim, ve bu satışları etkilemez aksine insanlar değişme güvencesiyle güvenle alırdı ama artık o güven nasıl bir güven olur bilemem.
herneyse ata bisiklet e teşekkür ediyorum her ne kadar yardımcı olamasalarda.

sinan bende yeni kadro alıcam ama tam emin değilim 1-2 haftaya en geç toplıycam iyi bişeyler.

B

BF Okuru

Misafir
ve ayrıca bana göre tüm türkiye kırılan kadronun markası modeli ne olursa olsun bilmeye hakkı vardır. sonuçta burdaki çou kişi bu işi yapıyo ve kaç tane kırılmış çatlamış bilmeye hakları var.

B

BF Okuru

Misafir
@ujur

Bu yaptıkları ayıp.Senin kadronun deiştirmemelerinin sebebi nedir ?Bana yapılcak o dükkanı başlarına yıkarım alırım kadromuda.Yasal yollara başvur bence.

B

BF Okuru

Misafir
@ujur

geçmiş olsun.
neyseki kadronun ücretini aldın. sn bişey kaybetmedin aslnda ata bisiklet müşteri kaybetti ;)

canını sıkma ;)

B

BF Okuru

Misafir
@gurkankas

kadronun ücretini alsam bişey değişmiycek ata bisiklet kadroyu değiştirip benim aldığım miktardan daha fazlasını kazanmış olucak.

B

BF Okuru

Misafir
@koraymalkoc

resimleri foruma koymam.
bütün sebep bu. boşver koray artık uğraşmak istemiyorum 1ay oldu gelmedi daha 1 ay sonra anca gelirdi. yeni bisikletimin sparişini verdim haftaya geliyo.