İzmir

cemkurkcu

Üye
Tepki
136
İsim
Cem Kürkçü
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@cemkurkcu

Bugün gelen edit: yapamadım :D
Hem fiziki hem de psikolojik anlamda kendimi hazırlayamadım. Bu sebeple kısmen rahat bir rota üzerinden eve geldim bu sabah. 195286

Scudo

OgulcanGuven

Aktif Üye
Tepki
191
İsim
Oğulcan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@cemkurkcu
Ben size biraz uzağım, Torbalı’da ancak siz de isterseniz sizinle turlamak isterim rotalarınız çok güzel.
İyi sürüşler.

• Beğen
Tepkiler: erman35

cemkurkcu

Üye
Tepki
136
İsim
Cem Kürkçü
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@ogishelby
Teşekkür ederim. Artık havalar ısınıyor bize de bol bol pedallamak için şans doğuyor. Neden olmasın seve seve :)

Zaferrr35

Üye
Tepki
13
İsim
Zafer Abrinç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
En son çocukken bisiklete binmiş biri olarak 27 yaşımdan sonra bisiklete tekrar heves etmiş, şuanda bisiklet arayışı içerisindeyim.
En kısa zamanda kafama yatan bir bisiklet alıp ( önceliğim 2. el ) aranıza katılmak ümidiyle.

Tepki
20
İsim
Batuhan G.
Bugün de hava gayet güneş rüzgar karışık idare ettik de yayalarla başımız belada, 30-40 metrelik park bahçe sahillerde 2 metrelik bisiklet yolunda yürümeye bayılıyorlar. Karşılaşıp selamlaştığımız olduysa burdan da selamlar ??

erman35

Forum Demirbaşı
Tepki
1.174
İsim
ERMAN
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Zaferrr35
herkese iyi haftalar dilerim.
çoğumuzun hikayesi aynı büyük olasılıkla.Ben de onlardan biriyim yaparım yapamam diye ikilemde aldım bisikletimi bundan dolayı 2.el aldım hem artısı içerisinde aksesuarı olanı tercih edin baktınız bu iş sardı zevkli oldu ki olacak göreceksiniz daha sonra daha iyisine daha prof. olana geçersiniz benim senaryom bu şekilde en azından.

Tepki
93
İsim
MURAT
Bisiklet
Fuji
Fuji Touring'e bakım yaptırmayı düşünüyorum. Yaklaşık 5bin km oldu bakım yaptırmadım. Özellikle arka akord ayarında sıkıntı var. Seda bisiklete vermeyi düşünüyorum ama daha iyi usta önerisi olan var mı acaba?

• Beğen
Tepkiler: frknltngl

erman35

Forum Demirbaşı
Tepki
1.174
İsim
ERMAN
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bende narlıdere/balçova lokasyonunda Motis bisiklete gittim daha bakım yaptırmadım ama ilk izlenimleri bende olumlu.
ilgi alaka güler yüz yönünden iyiler google maps yorumlarını da okudum insanların geri dönüşleri olumlu.

• Beğen

frknltngl

Üye
Tepki
253
İsim
FURKAN ALTINGÜL
Bisiklet
b'Twin
Bakımlardan sonra hangi kalemleri hangi ücretlere yaptıklarını ve memnuniyet derecelerinizi belirtirseniz sevinirim arkadaşlar. Bizler için de yol gösterici olur ?

Son düzenleme:
Tepki
93
İsim
MURAT
Bisiklet
Fuji
@frknltngl
Hocam telefonla hem arkadaşın önerdiği kess bisikleti aradım hem de seda bisikleti. Kess bisiklet göbeklerin sökümü vs detaylı bakımı 180 tl ye yaptıklarını söyledi. Seda bisiklet 100 tl dedi. Benim için öncelik şuan akord ayarı olduğu için Seda bisiklete vereceğim.

• Beğen

frknltngl

Üye
Tepki
253
İsim
FURKAN ALTINGÜL
Bisiklet
b'Twin
@mrtkvnc_pdr
seda bisikletin fiyatını çok makul buldum. kess bisikletin de fiyatı çok abartı değil. akort işin içine girdiğinde bakımın süresi kestirilemiyor çünkü (ayar gerçekten özenilerek yapılıyorsa).

mhtozel

Forum Demirbaşı
Tepki
873
İsim
Mehmet
Bisiklet
Giant
@cemkurkcu
Selam ben de aynı rotadan kozbeyli ye gitmeyi düşünüyorum. Gerçi muhtemelen ramazandan sonrada kaldı ama yine de rotayı tecrübe etmiş birinden öğrenmek daha iyi olur. Seyrek Gerenköy istikametinde yol dar olduğu için araçlar sıkıştırır mı diye düşünüyorum. Bir de köpek durumu çok mu kötü? Gerçi daha 3-4 ay önce kuduz aşısı olmuştum. Heralde daha etkisi geçmemiştir :D

cemkurkcu

Üye
Tepki
136
İsim
Cem Kürkçü
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@mhtozel
Araçlardan yana hiçbir sıkıntı yaşamadım ama köpekler tam bir felaket :D Sıkıntılı bölge Ekin Koleji'nden başlıyor kapatılan Gediz Üniversitesine kadar devam ediyor. Kampüsün ardından sakin mi sakin bir yolculuk geçirdikten sonra Villakent girişinde bir de Villakent girişini epey geçtikten sonra yol bitip sola döndüğümüz an arkadaşlar bir merhaba diyor. Devamında Kozbeyli'ye kadar rahat. Kozbeyli merkeze gelmeden hemen önce de birkaç arkadaş merhaba diyebilir. :)

• Beğen
Tepkiler: mhtozel

mhtozel

Forum Demirbaşı
Tepki
873
İsim
Mehmet
Bisiklet
Giant
@cemkurkcu
Teşekkürler. Bir de bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa kaç km hızla kaçarsak yakalayamıyorlar. Ona göre sprint atalım :D

• Hahaha
Tepkiler: Cemal Ç.

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@mhtozel
Kaçmaya gerek yok aslında. Onun bölgesi için tehdit olmadığınızı belirtmeniz yeterli olur. Hayvanlar ne kadar genel olarak iç güdüleriyle hareket etselerde onlarında aklı, mantığı vardır. Bunları kaybetmemiş bir hayvansa sizin tehdit olmadığınızı anlayınca işine bakar ?. Aksi durumda işiniz zor ?.

• Beğen

specific

Forum Bağımlısı
Tepki
1.909
İsim
Harun
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mhtozel
Merhaba, kuduz aşısı konusunda, birkaç ay önce seyir esnasında beni de köpek ısırdı. Farklı günlerde toplam 5 kere aşı oldum. Her bir aşı bir tabloya işlendi ve bu tablonun muhafaza edilmesi, bir daha ısırma olayı olursa kullanılacağı belirtildi. (Tablodaki kayıtlar incelenerek aşı sayısı belirlenecekmiş) Sizi bir daha köpek ısırırsa önceki aşılara güvenmeyip yeniden doktora gösterin. Kuduz aşısının sonraki ısırmalara karşı koruyuculuğu pek olmuyor, riske girmeye gerek yok.

• Beğen
Tepki
4
İsim
Tolga Güngörmüş
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İZMİR de oturan arkadaşlara bir sorum olacaktı Balçova teleferiğe bisiklet kabul ediyorlar mı bilgisi olan var mı ? Bisikletle yukarı çıksak aşağı bisiklete inmek gibi bir imkan var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşşekür ederim:harika:

Tepki
4
İsim
Tolga Güngörmüş
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba 15 yaşındayım bisiklet lisansı çıkarmak istiyorum ama İzmirde kulüp bulamadım bundan dolayı ferdi bisiklet lisansı çıkarmak istiyorum şimdi 15 yaşında olduğumdan dolayı Spor İl Müdürlüğüne velimle birlikte mi gitmeliyim yoksa velim dilekçeyi imzalasa ben gitsem olurmu? Ve oraya gitmeden önce hangi evrakları götürmeliyim:krktm: Cevplarınız İçin Şimdiden Teşşekürler :)