İstanbul Maltepe Veledrom pisti ve güvenlik zafiyeti

ahmet1914

Forum Bağımlısı
Tepki
1.263
İsim
Ahmet Y
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dün gittim,değişenin ne olduğu konusunda pek bir şey anlamadım. Vay be kaymak gibi olmuş demeyi bekliyordum ama fark yok.

Scudo

lrfan

Cyclist
Tepki
8.692
İsim
İrfan Türetgen
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bir önceki yamalı halinden daha iyi, ama satıh beklendiği gibi güzel değil, finisher girince sevinmiştik, perdah lazım, beton iken o yüzden güzeldi ilk yapıldığında.

Umarım çizgi çalışması işini çok geciktirmezler

BloodBela

Daimi Üye
Tepki
540
İsim
Mustafa
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bir önceki yamalı halinden daha iyi, ama satıh beklendiği gibi güzel değil, finisher girince sevinmiştik, perdah lazım, beton iken o yüzden güzeldi ilk yapıldığında.

Umarım çizgi çalışması işini çok geciktirmezler
Bir veledromu herşeyiyle güzel yapmak çok zor olmasa gerek, sonuçta çok büyük bir yer değil.

• Beğen
Tepkiler: Umur Bora

Bir vatandaş

Forum Bağımlısı
Tepki
964
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Velodromun asfaltı biraz daha düzeltilmiş durumda. Boyaları yenilenmiş. Ayrıca iki şerit çekilmiş.
Sabah erken saatlerde antrenman için gittiğimde ışıklar kapalı oluyor. Oysa hemen yanındaki atletizm pistinin ışıkları 06:00 - 06:30 gibi yanıyor.

Velodromun ettafı da açık olduğu için köpek, kedi, kuş oluyor. Acaba ışıkları sabah erken saatlerde hava karanlıkken açılsa diye talepte bulunsak kabul ederler mi?

Sabah antrenmana giden arkadaşlar varsa böyle bir talepte bulunsak mı?..

lrfan

Cyclist
Tepki
8.692
İsim
İrfan Türetgen
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bariyer ve çevre düzenlemesi işi de yapılacak diye biliyorum

• Beğen
Tepkiler: Bir vatandaş

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.216
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Velodromun asfaltı biraz daha düzeltilmiş durumda. Boyaları yenilenmiş. Ayrıca iki şerit çekilmiş.
Sabah erken saatlerde antrenman için gittiğimde ışıklar kapalı oluyor. Oysa hemen yanındaki atletizm pistinin ışıkları 06:00 - 06:30 gibi yanıyor.

Velodromun ettafı da açık olduğu için köpek, kedi, kuş oluyor. Acaba ışıkları sabah erken saatlerde hava karanlıkken açılsa diye talepte bulunsak kabul ederler mi?

Sabah antrenmana giden arkadaşlar varsa böyle bir talepte bulunsak mı?..
Keşke sadece hayvanlar olsa... çoluk, çocuk ne ararsan var eğer hafta sonu gidersen.

• Beğen

Noldor

Herr Bockolog
Tepki
2.040
İsim
Caner Kocaman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yakın zamanda kullananlar, gece ışıkların kaçta kapandığı hakkında bilgi verebilir mi? Yıllar önce yanlış hatırlamıyorsan, 12’ye kadar açık oluyordu ışıklar..

• Beğen
Tepkiler: ErzincanLee

Bir vatandaş

Forum Bağımlısı
Tepki
964
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Yakın zamanda kullananlar, gece ışıkların kaçta kapandığı hakkında bilgi verebilir mi? Yıllar önce yanlış hatırlamıyorsan, 12’ye kadar açık oluyordu ışıklar..
22.00 civarında kapanıyor, yanındaki atletizm pisti 23.00 e kadar açık. Birkaç mail atsak belki uzatırlar.

• Beğen
Tepkiler: Noldor

Noldor

Herr Bockolog
Tepki
2.040
İsim
Caner Kocaman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti

EmreCavusoglu

Aktif Üye
Tepki
233
İsim
Emre
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
teşekkürler.
akşam için başka bi plan yapalım o zaman...
Beykoz spor ormani açik gece 1 e kadar falan. Hem güvenli hemde tertemiz gece yalniz sürmeniz biraz ürkütücü olabilir. Ulaşim araç ile kolay bisiklet ile zor. Birde parkuru zor sayilir. 5 tur 45km 1200 elevasyon :) icinde veledromda var isterseniz. Bisiklet cafeside var gece 11 e kadar cafede açik. Bence bisikletliler için bulanmaz nimet istanbulda.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
11.148
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Beykoz spor ormani açik gece 1 e kadar falan. Hem güvenli hemde tertemiz gece yalniz sürmeniz biraz ürkütücü olabilir. Ulaşim araç ile kolay bisiklet ile zor. Birde parkuru zor sayilir. 5 tur 45km 1200 elevasyon :) icinde veledromda var isterseniz. Bisiklet cafeside var gece 11 e kadar cafede açik. Bence bisikletliler için bulanmaz nimet istanbulda.
Çok merak ettiğim bir yer.İstanbul yarışına geldiğimizde inşallah sürmeye gideceğim yerlerden biri.

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.216
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Çoluk çocuğunu bu piste salanlar yokmu deli ediyorlar insanı.

• Beğen
Tepkiler: mcanerg

Bir vatandaş

Forum Bağımlısı
Tepki
964
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Kesinlikle katılıyorum, gece 01.00 e kadar açık olduğunu bilmiyordum, öğrendiğim iyi oldu.
Peki velodrom neresinde? Ben sadece 1,2,3,4 numaralı parkurları biliyorum.

Aesert

Aktif Üye
Tepki
1.109
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kesinlikle katılıyorum, gece 01.00 e kadar açık olduğunu bilmiyordum, öğrendiğim iyi oldu.
Peki velodrom neresinde? Ben sadece 1,2,3,4 numaralı parkurları biliyorum.
yukardan pistin bariyerine doğru gelirken sağdan devam ediyorsunuz, bir kaç yüz metre sonra zaten ortasında tenis, basketbol sahası olan, koşu pistli veledrom yolun sağ tarafında sizi karşılıyor. girişi aşağı doğru olan tünelden. o kısım biraz kafa karıştırıcı olabiliyor.

• Beğen

EmreCavusoglu

Aktif Üye
Tepki
233
İsim
Emre
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Veledromu çok iyi degil dönüşü çok sert yapmişlar. Ama brick antremanlarinda çok rahat oluyor bisiklet pisti ile koşu pistinin yan yana olmasi. Pistte zaten belli araliklarla icme suyu cihazlari, tuvaletler dinlenme banketleri uyari levhalari aydinlatmalar falan çok güzel düşünülmüş herşey. Tek eksik ulasim konusu ring seferleri vb seylerin olmasi gerek buraya. Yoksa maltepede oturan birisi araci yoksa gelmez bu parka.

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.622
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şöyle bir şeyi bursa ya yaptıramadık ya

Umur Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
2.020
İsim
Bora
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şöyle bir şeyi bursa ya yaptıramadık ya
Yani ben hala nasıl olup da Türkiye’de böyle bişey yapıldığını anlayamıyorum ama gerçekten öyle başka şehirlerde niye yok denilecek kadar basit bi iş değil orası belli. Bi kere ihtiyaç duyulan alana bakar mısın?

9FDCC9A9-3C7B-4A4F-B2A3-835005F1B3BD.png

Ben daha evvel bi defa geç saatte gittiğimde ana girişteki güvenlik “Şu an içerde kimse yok tek başınıza olursunuz yine de girmek istiyor musunuz?” diye sordu, ışıklar açıksa girerim demiştim onlar da ışıkların zaten kapatılmadığını söylemişti. Gerçi içerde kimse yok demelerine rağmen ilk inişte ters yönden gelen biriyle denk gelmiştik 😒

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.622
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yani ben hala nasıl olup da Türkiye’de böyle bişey yapıldığını anlayamıyorum ama gerçekten öyle başka şehirlerde niye yok denilecek kadar basit bi iş değil orası belli. Bi kere ihtiyaç duyulan alana bakar mısın?

317402 dosyayı görüntüle

Ben daha evvel bi defa geç saatte gittiğimde ana girişteki güvenlik “Şu an içerde kimse yok tek başınıza olursunuz yine de girmek istiyor musunuz?” diye sordu, ışıklar açıksa girerim demiştim onlar da ışıkların zaten kapatılmadığını söylemişti. Gerçi içerde kimse yok demelerine rağmen ilk inişte ters yönden gelen biriyle denk gelmiştik 😒
İstense yapılır hocam/arazi çok, istek ve düşünce belki de yok. ama granfondolara daha fazla katılım ile bu camiada gerçekten gelecek olduğuna inandırmamız gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: Umur Bora

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
11.148
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İstense yapılır hocam/arazi çok, istek ve düşünce belki de yok. ama granfondolara daha fazla katılım ile bu camiada gerçekten gelecek olduğuna inandırmamız gerekiyor.
Veledrom projesini Samsun da yaptırmak için ben şahsım adına kolları sıvadım.Ön görüşmeleri yaptım.Projeleri hazırladım.Gençlik Spor Müdürüne sundum.Vali beye sundum.Büyükşehir Belediyesi, Başkanına sunacağız şimdi. Adamlar veledromun ne olduğunu bilmiyor.Kızmıyorum ,bilemeyebilir doğal olarak.Ama siz düzgünce anlatır projeleri önlerine koyup peşine düşerseniz vazgeçmezseniz olur illa.Federasyon da bu konuda yardımcı oluyor.İnşaatın betonarmesinin yarısının ücretini veriyor.Bu da güzel bir şey.İnşallah bir gün tüm şehirlerimzde veledrom görürüz.Saygılar....