İstanbul Maltepe Veledrom pisti ve güvenlik zafiyeti

ahmet1914

Forum Bağımlısı
Tepki
1.263
İsim
Ahmet Y
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dün gittim,değişenin ne olduğu konusunda pek bir şey anlamadım. Vay be kaymak gibi olmuş demeyi bekliyordum ama fark yok.

Scudo

lrfan

Cyclist
Tepki
8.492
İsim
İrfan Türetgen
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bir önceki yamalı halinden daha iyi, ama satıh beklendiği gibi güzel değil, finisher girince sevinmiştik, perdah lazım, beton iken o yüzden güzeldi ilk yapıldığında.

Umarım çizgi çalışması işini çok geciktirmezler

BloodBela

Daimi Üye
Tepki
540
İsim
Mustafa
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bir önceki yamalı halinden daha iyi, ama satıh beklendiği gibi güzel değil, finisher girince sevinmiştik, perdah lazım, beton iken o yüzden güzeldi ilk yapıldığında.

Umarım çizgi çalışması işini çok geciktirmezler
Bir veledromu herşeyiyle güzel yapmak çok zor olmasa gerek, sonuçta çok büyük bir yer değil.

• Beğen
Tepkiler: Umur Bora

Bir vatandaş

Forum Bağımlısı
Tepki
953
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Velodromun asfaltı biraz daha düzeltilmiş durumda. Boyaları yenilenmiş. Ayrıca iki şerit çekilmiş.
Sabah erken saatlerde antrenman için gittiğimde ışıklar kapalı oluyor. Oysa hemen yanındaki atletizm pistinin ışıkları 06:00 - 06:30 gibi yanıyor.

Velodromun ettafı da açık olduğu için köpek, kedi, kuş oluyor. Acaba ışıkları sabah erken saatlerde hava karanlıkken açılsa diye talepte bulunsak kabul ederler mi?

Sabah antrenmana giden arkadaşlar varsa böyle bir talepte bulunsak mı?..

lrfan

Cyclist
Tepki
8.492
İsim
İrfan Türetgen
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bariyer ve çevre düzenlemesi işi de yapılacak diye biliyorum

• Beğen
Tepkiler: Bir vatandaş

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.152
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Velodromun asfaltı biraz daha düzeltilmiş durumda. Boyaları yenilenmiş. Ayrıca iki şerit çekilmiş.
Sabah erken saatlerde antrenman için gittiğimde ışıklar kapalı oluyor. Oysa hemen yanındaki atletizm pistinin ışıkları 06:00 - 06:30 gibi yanıyor.

Velodromun ettafı da açık olduğu için köpek, kedi, kuş oluyor. Acaba ışıkları sabah erken saatlerde hava karanlıkken açılsa diye talepte bulunsak kabul ederler mi?

Sabah antrenmana giden arkadaşlar varsa böyle bir talepte bulunsak mı?..
Keşke sadece hayvanlar olsa... çoluk, çocuk ne ararsan var eğer hafta sonu gidersen.

• Beğen
Tepkiler: Bir vatandaş