İstanbul Maltepe Veledrom pisti ve güvenlik zafiyeti

myjourney

Üye
Tepki
7
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Beykoz spor ormanına raylı ulaşım götürmeleri lazım. Bu şekilde bilinmez bile.

Scudo

Umitulusu

Üye
Tepki
8
İsim
Umit
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Klasik
Selamlar,
Alanın tek sorunu MTB ve Yol ayrımını yapmamışlar, alltan tünel ya da üstten köprü ile MTB alanına giriş olsa daha konforlu olurdu.

Bir vatandaş

Forum Bağımlısı
Tepki
964
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Selamlar,
Alanın tek sorunu MTB ve Yol ayrımını yapmamışlar, alltan tünel ya da üstten köprü ile MTB alanına giriş olsa daha konforlu olurdu.
Orada MTB parkuru da mı var? Nereden geçiliyor ben sadece yol bisikleti parkurunu biliyordum.

Umitulusu

Üye
Tepki
8
İsim
Umit
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Klasik
Orada MTB parkuru da mı var? Nereden geçiliyor ben sadece yol bisikleti parkurunu biliyordum.
Orta alan mtb için dizayn edilmiş yarış bisikletlerinin döndüğü yerin iç kısmı mtb
Orta alan mtb için dizayn edilmiş yarış bisikletlerinin döndüğü yerin iç kısmı mtb
1716453684170.png

Son düzenleme:

EmreCavusoglu

Aktif Üye
Tepki
287
İsim
Emre
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Beykoz spor ormaninda mtb parkuru yok. Eski baskan yapilacagini söylüyordu ama yeni başkan yaparmi bilemem. Ama mtb icinde uygun zaten heryer orman.

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.646
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
hiç gerek yok bence yeni yetme velet motorcular dan insanlar dan sıra bize gelmez bile daha bisiklet yolun da yürünmemesi gerektiğini öğretemedik :D
bisikleti olmayanı içeri almayacaklar. :)

EmreCavusoglu

Aktif Üye
Tepki
287
İsim
Emre
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Beykoz spor ormaninda bisiklet harici arac giremiyor iceri. Olmasi gerekende bu zaten. Iceride sadece kuş sesleri var. Hakikaten bende bazen sasiriyoeum boyle bir yerin yapilabildigine istanbula. Eski belediye baskani murat aydinin hakkini verelim bu konuda çok çaba sarfetti bu park için.

Aesert

Aktif Üye
Tepki
1.110
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Beykoz spor ormaninda bisiklet harici arac giremiyor iceri. Olmasi gerekende bu zaten. Iceride sadece kuş sesleri var. Hakikaten bende bazen sasiriyoeum boyle bir yerin yapilabildigine istanbula. Eski belediye baskani murat aydinin hakkini verelim bu konuda çok çaba sarfetti bu park için.
içerideki görevli araçların da sanırım bisikletlileri geçmesi yasak. geçtiğimiz gün görevli bir atv tipi araç uzun süre arkamda kaldı.

• Beğen
Tepkiler: erhan erhan

EmreCavusoglu

Aktif Üye
Tepki
287
İsim
Emre
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
içerideki görevli araçların da sanırım bisikletlileri geçmesi yasak. geçtiğimiz gün görevli bir atv tipi araç uzun süre arkamda kaldı.
Iceride parka ait elektrikli bir arac var devriye atiyo bazen bisikletlileri gecmesi yasakmi bilmiyorum ama yardimci oluyorlar. Zaten pistin kamera ile izleniyor her yeri teknik bir arizada yada kaza vs gibi bir durumda sizi tespit ediyorlar hemen ve girerken verdiginiz telefonla sizi arayip sorun nedir soruyorlar. Yolda kaldiysaniz hemen bu elektrikli arac size ulasiyor. Ben bikere yolda uzandiydim yorulup hemen aradilar bi sorun varmi diye :)

Umur Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
2.040
İsim
Bora
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Spor parkının içindeki velodromu denedim geçen gün, yani oraya velodrom demek pek doğru olmaz kanımca. Virajları çok keskin, zemin çok engebeli, hızlansan engebelerden dolayı rahat gidemiyorsun, yavaş gitmek için de eğim açısı çok yüksek. Velodromun içinde bi de 4 kulvarlı koşu pisti var, orası iyi. Zemin yumuşak ve 1 tur (iç kulvar) 400 metre geliyor.

yakupf

Aktif Üye
Tepki
143
İsim
Yakup
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Maltepe veledromda bir tur kaç m ?

Noldor

Herr Bockolog
Tepki
2.041
İsim
Caner Kocaman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
dün gece 22'den sonra denedim. Deniz tarafındaki ışıklar kapalıydı, fakat o taraftaki park ışıkları yandığı için kısmen aydınlık.
Yol tarafında ise ışıklak açıktı. 23'gibi çıkarken de hala açıktı ışıklar.

Gece sürüşü için ışıklar yeterli sayılabilir. Tabi yandaki atletizm pistinin ışıl ışıl görüntüsü yanında oldukça sönük kalıyor.

lrfan

Cyclist
Tepki
8.721
İsim
İrfan Türetgen
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Deniz tarafını özellikle kapatıyorlar, tren yolu ardındaki evdekileri rahatsız ediyormuş o ışık geceleri, oysa bir difüzör ile basitçe hallolurdu, 10 yıldır aynı terane