İstanbul - Kapıdağ Yarımadası - Erdek - Manyas Kuş Gölü Haftasonu Turu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bir çırpıda okudum, fotoğraflarınla çok keyiflendim. Teşekkürler bizlere bunu aktardığın için. Daim olsun.

Scudo

Tweezer

Üye
Tepki
2
İsim
Fatih
Bisiklet
Ghost
Rota Istanbul cikisli hafta sonu icin cok mantikli. Havalar isindiginda yapilacak turlarin ilk sirasina yerlesti su an bu guzergah. Anlatim ve fotograflar icin cok tesekkurler.

• Beğen
Tepkiler: Orkun Dönmez

KuzeydenGaliba

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
KuzeydenGaliba
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
benim için faydalı oldu. 2016 yazında düşündüğüm rotanın bir kısmı. tebrikler....

• Beğen

mersault

Daimi Üye
Tepki
285
İsim
İlhan G.
Bisiklet
Carraro
Selamlar turunuz süper görünüyor. Devamını dilerim.

Bende nisan/mayıs gibi aynı duru yapmayı planlıyorum. bu benim İlk uzun turum olacak. Nasıl bir rota izlemeli, nereleri görmeli, nerelerde konaklamalı. bu konularda bana yardımcı olabılecek arkadaslar varsa cok mutlu olurum.

İyi pedallamalar.

• Beğen
Tepki
61
Bisiklet
Merida
@mersault
Hocam selam, çadırda kalacaksanız ücretli kamp yerleri mevcut. Çadır yoksa uygun fiyatlı pansiyonlar da bulabilirsin. Yiyecek içecek sıkıntısı yok hiç bir yerde. Ancak sen yine de atıştırmalık bulundur ve benzinliklere sakın güvenme. :) Kapıdağ Yarımadasının tamamını turlarsan zaten bu başlıbaşına bir tur olur. Denize girilecek güzel yerler de var, tatil havasında bir tur olabilir.

Ben o çevreyi pek bilmediğim için Kuş Cennetine gidip turu sonlandırdım. Bunların haricinde yapılacak bir şeyler varsa, orayı bilenlerden dinlemek isterim. :)

• Beğen
Tepkiler: mersault