IGPSPORT IGS50E GPS'li Bluetooth'lu Bisiklet Bilgisayarı

danceros

Forum Demirbaşı
Tepki
1.009
İsim
Mehmet
Bisiklet
Cube
Gps'li Bisiklet Bilgisayarı Deyince İlk Akla Gelen Marka IGPSPORT Tabiki de Değildir :) Ama Ucuza Gps'li Bisiklet Bilgisayarı Dediğimiz Zaman Tam Bir F/P Markasıdır IGPSPORT.
Bende onumu Alsam Bunumu Alsam derken sadece km göstereni Benim için Yetecekken Almışken 5tl fazla verip bir tık üst modelini alıyım, 5 vermişiz 10 daha veririm, 15 vermişim 25i niye vermeyim, o kadar para vermişim neden yanında birde speed sensor almıyorum? derken bi bakmışım bu işe ayırdığım b,ütçenin üç katına çıkmışım :)
Neyse Uzun Lafın Kısası Çokta Yeni Değil sanırım Ama Yeni Diye Lanse Ettikleri IGS50E Modelini Aliexpressten Sipariş Ettim. Şimdilik Kutusunu Açtım En Altta Ekledim Linkini. Cep Telefonuyla Çektim Yakında Güzel Bir İnceleme Videosunu yüksek çözünürlükte Çekerim Buradan Eklerim Alacak Arkadaşlara da Buradan Fikir Olmuş Olur Diye düşündüm :)

İlk İzlenimler ve öne çıkan özellikler;
*Gps aşırı hızlı yaklaşık 10-15 saniyede bağlanıyor. kapalı ve yağmurlu havada denedim hiç kopma vb. olmadı.hatta ve hatta arabanın içinde yine kapalı ve yağmurlu havada denedim belli hızlara çıktım yinede gps kaybolmadı. (not:belkide hiçbiri kopmuyordur ben ilk defa kullandığım için çok az bilgi sahibiyim.)
*Bluetooth la cihaza bağlanıp strava hesabımı telefondan igpsport aplikasyonuna entegre ettiğimde telefonumdan tek bir tuşla katettiğim yol,mesafe,eğim ve sayamadığım birsürü ıvır zıvırı stravaya ekstraadan yüklememe gerek kalmadan otomatikman paylaşıyor.
*kalp hızı, hız ve kadans sensörü bağlayabiliyorsunuz.
*su geçirmez ipx7
*Rakım ve İrtifa Ölçer mevcut
*bataryası çok uzun süre gidiyor 50saat
*200 saat aktivite kaydedebiliyor dilerseniz bluetothla bağlanıp silebilirsiniz.
*gps odaklı arka aydınlatma
*2.2'' ekran yeterince büyük

Scudo

danceros

Forum Demirbaşı
Tepki
1.009
İsim
Mehmet
Bisiklet
Cube
özellikleri neyse de bisiklette de güzel durdu ama :) sevdim bunu

@caesar hocam kesinlikle iş görür, yol kullananlar için biçilmiş kaftan kadans ve kalp ritim sensörü olması çok büyük artı ben 250tl ye almıştım şu an 320tl olmuş ama aliexpress te daha ucuzl satan yer vardır muhakkak.

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: caesar

caesar

Forum Bağımlısı
Tepki
671
İsim
caesar
Bisiklet
Salcano
@danceros fiyat süper hakikaten. İnceleyim hemen siteden;)

• Beğen
Tepkiler: danceros

furkanbr

Forum Demirbaşı
Tepki
416
Bisiklet
b'Twin
Merhabalar kullanimlariniz sonucunda gorusunuz nedir ben de ayni markanin kadans hiz ve nabiz sensorunu almayi dusunuyorum ne dusunursunuz?

(link)

danceros

Forum Demirbaşı
Tepki
1.009
İsim
Mehmet
Bisiklet
Cube
@furkanbr
merhabalar henüz detaylı denemedim ama yükler yüklemez burada link paylaşacağım

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@furkanbr
Ben kullanıyorum, memnunum. Sorun çıkmadı şimdiye kadar. Zaten bu tarz ürünlerde sadece su geçmesiyle sorun çıkar diye düşünüyorum. Yapısı basit olan parçalar.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.372
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ahmet Bilge Kaan AKIN Kadans sensörü sağanak yağışta 2 kere test edildi. Her haftasonu sürüşümden sonra benzinlikte yıkanarak test edildi. Arada sırada kadans max değerini 205 falan gösteriyor ama bence mümkün değil. İlk kurduğumda 2 sürüşte gösterdi o şekilde şimdi düzeldi. Strava kadans değerlerime bakabilir merak eden arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: Mur@t_Ok

salih67

Daimi Üye
Tepki
454
İsim
salih
Bisiklet
Orbea
11.11 kampanyasından İGS50E modelini gearbest'den, sensörleri (magene marka nabız, hız ve kadans) alibaba'dan aldım.
Toplamda yaklaşık 490 TL tuttu.
Gearbest epey geç gönderse de sonunda bugün cihaz elime geçti.

Benim gibi bu cihazdan alan başka arkadaş varsa buradan tecrübelerimizi paylaşalım ;)

danceros

Forum Demirbaşı
Tepki
1.009
İsim
Mehmet
Bisiklet
Cube
@salih67

aslında açtığım konuda belirttiğim gibi bir inceleme videosu çekecektim lakin yoğunluktan ilgilenemedim yaklaşık 10 ay kadar kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirmki genel olarak çok çok çok memnun kaldım başlangıç için mükemmel bir cihaz kayıtları manuel olarak stravaya atıyorsunuz ölçümleride genelde çok doğru bazen garmin bile şaşabiliyor bunun için çokta üzerinde durmuyorum. igpsport sensörleri biraz pahalı oldugundan magene hrm ve magene kadans sensörü aldım sonradan speed sensör zaten vardı, gps zaten speedi gösteriyor demeyin kesinlikle almanızı tavsiye ederim gps ile anlık hızınız sürekli sapıtıyor. igs50e şarjı iyi derecede uzun gidiyor en güzel yanı bu sanırım. şu an aklıma gelmeyen birsürü özelliğide var.. şu an ben ihtiyaçlarım doğrultusunda garmin edge1000e geçtim ama ilk başta fazla para vermek istemeyenler için igs50e yi kesinlikle tavsiye ederim.

Literary

Daimi Üye
Tepki
342
Bisiklet
Carraro
bu durumda ne yapmalıyım satıcı bir kaç gun musade et demiş bana sürekliyo bunu söyleyip duruyor

telif göndermişti kabul etmedim

upload_2018-12-14_13-22-30.png

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı

Literary

Daimi Üye
Tepki
342
Bisiklet
Carraro
gecen ayın 11 de vermiştim siparişleri

acık anlaşmalıgı acalı baya oluyor 30 da açmışım acık anlaşmalızıgı

upload_2018-12-14_13-35-21.png

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.372
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Siparişi verdiğiniz süreden daha çok elemanın kargoya teslim ettiği süre önemli takipli kargoysa (link) bu siteden bir takip edin.

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı

Literary

Daimi Üye
Tepki
342
Bisiklet
Carraro
takip ediyorum bu durumda para iadesi alabilirmiyim ben

2.PNG

• Beğen
Tepkiler: caesar