Igpsport Bsc100s - 200 kullanıcıları kulübü

SEL PER

Forum Demirbaşı
Tepki
793
İsim
Selçuk
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba 7 yıldır kullandığım IGPsport10 un pili artık su koyunca BSC100 aldım bende oldukça da hoşuma gitti şimdilik ekran özelleştirilebiliyor, ortalama hızı ve anlık hızı aynı ekranda gösterebiliyor, gravity özelliği de var. Bunlar bana yeter. Silikon kılıf bakıyorum nerden temin edebilirim

Scudo

ErzincanLee

İnsanı Ayakta Tutan Tek Şey , Ayakları dır. =))
Tepki
2.433
İsim
Halil Ekinci
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba 7 yıldır kullandığım IGPsport10 un pili artık su koyunca BSC100 aldım bende oldukça da hoşuma gitti şimdilik ekran özelleştirilebiliyor, ortalama hızı ve anlık hızı aynı ekranda gösterebiliyor, gravity özelliği de var. Bunlar bana yeter. Silikon kılıf bakıyorum nerden temin edebilirim
Burdan alan arkadaşlar olmuştu bakın isterseniz.
(link)

Birde gravity ne anlama geliyor. Eğim ve yükseklik mi?

• Beğen
Tepkiler: SEL PER

SEL PER

Forum Demirbaşı
Tepki
793
İsim
Selçuk
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Malesef Türkiye'ye göndermeyi kapatmış
Burdan alan arkadaşlar olmuştu bakın isterseniz.
(link)

Birde gravity ne anlama geliyor. Eğim ve yükseklik mi?
Eğim anlamında diye biliyorum. Yokuş çıktiginiz sırada yüzde kaç eğimde tırmanış yaptığınızı gösteriyor

• Beğen
Tepkiler: ErzincanLee

SEL PER

Forum Demirbaşı
Tepki
793
İsim
Selçuk
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Malesef Büyük bir kazık yemişim "houseofbike" dan.
Gümrüklerde yaşanan sorunlar nedeniyle en fazla 200-300 TL fark vardır diye araştırmadan bsc100 u Türkiye'den house-of-bikedan siparişi verdim. Kargo ücretini de alarak yaklaşik 2000 TL'ye bana gönderdiler. Bu başlığı incelerken farkettim ki fiyat şu

(link)

arada 1000-1500 TL fiyat farkı var.Daha alalı 1 hafta olmadı mağazayı aradım ve ürünü geri iade etmek istediğimi veya fiyatın düzenlenmesini istedim ama yapabilecekleri hicbirşey yokmus. Geçmiş olsun Yediğim kazıkla kaldim. Yurtdışı sitelere devam edilecek yapacak bir şey yok. Yolun açık olsun housofbık

Son düzenleme:

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.396
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
Gümrüklerde yaşanan sorunlar nedeniyle en fazla 200-300 TL fark vardır diye araştırmadan bsc100 u Türkiye'den house-of-bikedan siparişi verdim. Kargo ücretini de alarak yaklaşik 2000 TL'ye bana gönderdiler. Bu başlığı incelerken farkettim ki fiyat şu

(link)

arada 1000-1500 TL fiyat farkı var.Daha alalı 1 hafta olmadı mağazayı aradım ve ürünü geri iade etmek istediğimi veya fiyatın düzenlenmesini istedim ama yapabilecekleri hicbirşey yokmus. Geçmiş olsun Yediğim kazıkla kaldim. Yurtdışı sitelere devam edilecek yapacak bir şey yok. Yolun açık olsun housofbık

Mağazadan almadı iseniz kanun net olarak 14 gün içerisinde iade etme hakkını veriyor.

(link).

Mesafeli sözleşme yöntemiyle yapılan alışverişlerde cayma hakkı hangi sürede ve nasıl kullanılmalıdır? Telefon ile cayma hakkı kullanılabilir mi?
Tüketici mesafeli sözleşmede on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart üstlenmeksizin cayma hakkına sahiptir. Bu süre eğer “mal” satın alınacak ise malın tesliminden itibaren; “hizmet” satın alınacak ise hizmet sözleşmesinin kurulduğu andan itibaren başlar. Bunun yanı sıra sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de tüketici her zaman cayma hakkını kullanabilir.

• Beğen
Tepkiler: MakRo

SEL PER

Forum Demirbaşı
Tepki
793
İsim
Selçuk
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Mağazadan almadı iseniz kanun net olarak 14 gün içerisinde iade etme hakkını veriyor.

(link).

Mesafeli sözleşme yöntemiyle yapılan alışverişlerde cayma hakkı hangi sürede ve nasıl kullanılmalıdır? Telefon ile cayma hakkı kullanılabilir mi?
Tüketici mesafeli sözleşmede on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart üstlenmeksizin cayma hakkına sahiptir. Bu süre eğer “mal” satın alınacak ise malın tesliminden itibaren; “hizmet” satın alınacak ise hizmet sözleşmesinin kurulduğu andan itibaren başlar. Bunun yanı sıra sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de tüketici her zaman cayma hakkını kullanabilir.
Elektronik ürünler içinde geçerli midir bu. Mağaza elektronik ürün olduğu için iade etme hakkınız yok dedi

ErzincanLee

İnsanı Ayakta Tutan Tek Şey , Ayakları dır. =))
Tepki
2.433
İsim
Halil Ekinci
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti

(link)

Kötü bir alışveriş tecrübesi olmuş sizin için geçmiş olsun.
Elektronik ürünler içinde geçerli midir bu. Mağaza elektronik ürün olduğu için iade etme hakkınız yok dedi
Sözcü haber sitesinden alıntıdır;
İnternetten yapılan alışverişlerde 14 günlük cayma hakkı, elektronik eşyalar için kaldırılıyor. Tüketici, telefon ve bilgisayar gibi ürünlerin paketini açmasa bile ürünü iade edemeyecek. Geri kalan tüm ürünlerde ise, ürün kusurlu değilse iade kargo ücreti tüketiciye ait olacak.

• Beğen

SEL PER

Forum Demirbaşı
Tepki
793
İsim
Selçuk
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.396
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
Konu biraz karışık, aşağıdaki şekilde , 1 Ocak tarihine ertelendiğine dair haberler de var. En doğrusu zaman geçirmeden il/ilçenizdeki hakem heyetinden bilgi almak olacaktır.

(link)

Resmi gazeteye göre satıcı haklı, bu madde yürürlülüğe girmiş görünüyor. Özür dilerim, ben bu kategorideki tüm alışverişlerimi, koşulsuz iade hakkı veren platformlardan yaptığımdan pratikte yaşadığım ve yürülükteki kanun farklıymış. Yanlış bilgi vermiş oldum.

Kanun:
(link)
Değişiklik:
(link)

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve SEL PER

SEL PER

Forum Demirbaşı
Tepki
793
İsim
Selçuk
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
İlginize teşekkür ederim. Bundan sonra daha dikkatli olmam gerekecek

Kadir Eskici

Forum Bağımlısı
Tepki
1.741
İsim
Kadir
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Dün yaptığım sürüşte bittikten sonra kaydetmek yerine yanlışlıkla cihazı kapattım. Otomatik olarak sürüşü kaydetmiş. Hiçbir sorun çıkmadı. Demek ki pil sürüş sırasında biterse sürüşü kendiliğinden kaydedecek. Beğendim bu özelliği.

Son düzenleme:

yusufgs36

Aktif Üye
Tepki
237
İsim
isa
Bisiklet
KTM
merhaba, bsc100s’im son suruslerde egimi sifir, toplam yukseklik kazancini da hesaplamamaya basladi. nasil oldu anlamadim. ariza mi yoksa yazilimsal bir sey mi bilmiyorum. benzer sorunu yasayan var mi?

SEL PER

Forum Demirbaşı
Tepki
793
İsim
Selçuk
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
merhaba, bsc100s’im son suruslerde egimi sifir, toplam yukseklik kazancini da hesaplamamaya basladi. nasil oldu anlamadim. ariza mi yoksa yazilimsal bir sey mi bilmiyorum. benzer sorunu yasayan var mi?
Yüksekliği doğru göstermiyor zaten. Ben denize yakın oturuyorum. Her gün aynı yoldan işe gidip geliyorum ve aynı noktada bazen yüksekliği -2m. gösteriyor bazen 34 m gösteriyor. Yükseklik verisi guvenilir değil.

yusufgs36

Aktif Üye
Tepki
237
İsim
isa
Bisiklet
KTM
Yüksekliği doğru göstermiyor zaten. Ben denize yakın oturuyorum. Her gün aynı yoldan işe gidip geliyorum ve aynı noktada bazen yüksekliği -2m. gösteriyor bazen 34 m gösteriyor. Yükseklik verisi guvenilir değil.
yukseklik degisimini gostermez oldu. toplan alinan irtifadan bahsediyorum. yanlis da olsa bir rakam veriyordu. simdi sifir olarak gosteriyor

SEL PER

Forum Demirbaşı
Tepki
793
İsim
Selçuk
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
yukseklik degisimini gostermez oldu. toplan alinan irtifadan bahsediyorum. yanlis da olsa bir rakam veriyordu. simdi sifir olarak gosteriyor
Reset lemeyi bir deneyin

• Beğen
Tepkiler: yusufgs36

evrendogan

Üye
Tepki
64
İsim
Evren Doğan
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Maalesef elektronik ürünlerde gecerli degil artik bu kural, o sektörde çalışıyorum. Gecmis olsun bu arada, selamlar.

• Beğen

fasabe

Üye
Tepki
2
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar merhaba. İGPSPORT BSC 100S kullanıyorum. Magene marka cadans sensörü ve gedoid marka nabız ölçer aldım. Bunları cihaza nasıl tanıtıyoruz. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bunları cihaz üzerinden mi yoksa uygulama üzerinden mi tanıtacağız? Uygulamadan cadansı gördü ama nabız ölçeri gormedi. Cihaz üzerinden bu işlem yapılıyormu? İlginize şimdiden teşekkürler.

Kadir Eskici

Forum Bağımlısı
Tepki
1.741
İsim
Kadir
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar merhaba. İGPSPORT BSC 100S kullanıyorum. Magene marka cadans sensörü ve gedoid marka nabız ölçer aldım. Bunları cihaza nasıl tanıtıyoruz. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bunları cihaz üzerinden mi yoksa uygulama üzerinden mi tanıtacağız? Uygulamadan cadansı gördü ama nabız ölçeri gormedi. Cihaz üzerinden bu işlem yapılıyormu? İlginize şimdiden teşekkürler.
İster cihaz üzerinden ister uygulama üzerinden tanıtma yapabilirsiniz. Cihazın ayarlar kısmında sensör tanıtma menüsü var. Oraya girince sensörleri arıyor ve buluyor. Cihazın internet sitesinde ayrıntılı kullanma klavuzu var oraya bakabilirsiniz.
(link)

SEL PER

Forum Demirbaşı
Tepki
793
İsim
Selçuk
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Maalesef elektronik ürünlerde gecerli degil artik bu kural, o sektörde çalışıyorum. Gecmis olsun bu arada, selamlar.
Teşekkür ederim. YouTube da reklamlari var gerek orada gerekse google web de bunu heryerde yazıyorum duyurmaya calisiyorum böyle firmaları duyurmamiz lazım. Denk gelirseniz beğeni yapın lütfen üstte kalsin