Hangi Mesleğe Eğilimlisiniz?

ergn73

Üye
Tepki
14
selamlar

Oldukça ilginç bir test oldu benim için :) kendi adıma şöyle bir sonuç çıkardım oldukça karamsar biri gibi oldum hehehehe şaka biyana test soruları güzel hazırlanmış gruplar içinde en az 45 en fazla 90 puan topladım :)
1. grup : 60
2. grup : 80
3. grup : 90
4. grup : 85
5. grup : 70
6. grup : 45
7. grup : 55
8. grup : 45
9. grup : 80
10.grup : 90

Esasında pozitif düşünerek her işe neredeyse uygun bir eleman olduğumu çıkardım :) :D :) (gerçi okuduğum yorumlara bakarak birçok arkadaşımızın hedeflediği yeri tutturduğunu gördüm).Belkide bu grupların içinde benim yaptığım mesleğiminde olmayışından da kaynaklanabilir .Benim mesleğimde fizik,kimya ,geometri,arkeoloji (benim branşım olmasada) ve kadınlarımızın normal veya özel günlerinde yaptıkları makyajı tamamlayan kullanmak istedikleri aksesuarları tasarlayıp yapıyorum. Kısaca kendi işimi oldukça seviyorum...:)

Hmmm gruplara göre yapabileceğim meslekler ise ,1. gruptan = Orman Mühendisliği, Çevre Mühendisliği ve Maden Mühendisliği.2. gruptan = Mimarlık,İç mimarlık,Teknik ressam.3. gruptan = Yöneticilik.4. gruptan = Fotoğraf,Resim,Müzik,Heykeltıraş.5. gruptan = Edebiyat,Rehberlik.6. gruptan = hehehe buradan uygun bir meslek bulamadım :).7. gruptan =Uluslar arası ilişkiler :rolleyes: .8. gruptan = Kimya . 9.gruptan = Özel sektör yöneticiliği . 10. gruptan = Bilgisayar mühendisliği,Elektirik- Elektironik mühendisliği ,Uçak mühendisliği vesaire sonuçlar çıktı ( tabi bunların içinden bir çoğu kendi mesleğimle ilgileri var).....

Güzel bir testti paylaşım için teşekkürler

saygılarımla:)

• Beğen
Tepkiler: Murat EVGİN
Scudo

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
bi kere de işe yarasın hiçbir mesleğe tam eğilimli değilim
65 hukuk çıktı ki ben sayısal okuyan ve sayısal meslek seçecek bir insanım ayrıca elektrik-elektronik müh.-inş müh. 35 çıktı ki bnm eğilimim bu yönde..

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
135 elektronik-elektrik müh, makine müh vb çıktı:) tam istediğim sonuç:D:D

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Teknik Resim, Makina Mühendisliği, Mimarlık, Teknik Öğretmenlik.

Benimki doğru çıktı. Mesleğim Teknik Resim. Ama pizza salonu işletiyorum garip oldu:D

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
@elman_temel

Memnun oldum. Bazı imkansızlıklar sonucu Pizza sektörüne atıldık diyebilirim. İnşallah mesleğinde başarılı olursun.
Hoşçakal.

Pelin

Forum Demirbaşı
Tepki
461
Bisiklet
Felt
Sonuç bilgisayar müh.çıktı bana uyuyor:)

ahusenem

Aktif Üye
Tepki
137
bana her şeyi yapabilirsin gibi bir sonuç çıktı:)hemen hepsi mavi renkli. yeşil olan bi tane var o 130 puanla mütercimlik arkasından 125 puanla reklamcılık geliyor. gerçek mesleğim 105 puanla gerilerde.

amma süpermişim yahu:)

krizalittt

Daimi Üye
Tepki
120
teste basladım sonra kapattım gereksiz sonuçlar çıkacağına eminim. hangimiz ilgi alanlarımızda çalışıyoruzki

Murat İLK

Daimi Üye
Tepki
376
Test için teşekkürler. Benimde Muhasebe 105 çıktı şuanda Muhasebe bölümünde okuyorum.

http://img413.imageshack.us/img413/8894/adszjxt.jpg

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
Bize bunu okulda da yapmışlardı yine 10. ve 7. grup çıktı, 4. grup ise en sonda :D

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
test için teşekkürler..sayenizde doğru seçim yaptığımı anladım.şu an okuduğum okulların alanları çktı sonuçta...
teşekkürler...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
1. Grup meslekler benim için idealmiş. Şu anda arkeoloji eğitimi alıyorum. Test, benim seçimlerimle aynı doğrultuda sonuçlandı.

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Bilgisayar müh.yim ve elektronik hastası sayılırım ama en yüksek puan 75 "Siyasal İşletme ve Yöneticilikler, vb" çıktı :) Diğerlerinin hepsi 30-60 puan arasında. Ne istediğimi ben bile bilmiyorum ki test bilsin :D :D

cannn3715

Forum Demirbaşı
Tepki
192
Bisiklet
Cube
60 puanın üzeri yok çok dengesizim galiba:D:D:D

fecredall

Forum Demirbaşı
Tepki
460
Her yıl okulda yapılan testlerden. Sadece okulda sonucu vermiyorlar.:D

Puan 105 : Psikoloji,Sosyoloji,Felsefe,Antropoloji,Hukuk, Kamu Yönetimi,Gazetecili,Yazarlık.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bence süper bir test'ti :)

Gerçekden dikkatli bir şekilde seçeneklerı ıncelıyerek yaptım ve sonuç harika ;)

Sonuç: Mütercimlik - Yabancı dil ögretmenligi - filoloji - turizm ve otelcilik - Uluslar arası ilişkiler vb. ;)

Gerçekden süpermiş elinize saglık ...

Veli Bahtiyar

Daimi Üye
Tepki
121
Pisikoloji, Sosyoloji, Felsefe, Antropoloji, Hukuk, Kamu Yönetimi, Gazetecilik yazarlık.

Alakası yok abi :D Müzisyen olmasaydım, tasarımcı, aşcı, yada pilot falan olurdu benden biliyorum.