Hangi Forma Cebinde Ne Taşıyorsunuz?

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Böyle şirin bi konu yapalım dedim. Her yiğidin yoğurt yiğişi farklı sonuçta. Bakalım BF kullanıcıları forma ceplerinde ne taşıyor.

İlk örnek tabii ki benden gelsin, hem de fotoğraflı :)
2015-03-07 18.05.53.jpg 2015-03-07 18.06.47.jpg

Kesenin içindekiler ise;
2015-03-07 18.20.48 copy.jpg

Sol cep anahtar ve bütün yiyecekler için. Jel vardı evde onları koydum fotoğraf için, fakat muz vs. hepsi sol cebe gidiyor. Sağ tarafta telefon ve cüzdan. Ortada ise deri kese içinde yanıma aldığım diğer malzemeler (fotoğrafı biraz kötü oldu onun ama, neyse...)
Eğer yağmur ihtimaline karşı yağmurluk ya da yelek alıyorsam onu formanın içine koyuyorum arkadan ve alttan. Forma dar olduğu için tutuyor yerinde zaten.

Sizden de bekliyorum örneklerinizi :)

Scudo

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
@Gökhan Toros
üstat ben onları sırt çantamda taşıyorum. forma cebine pratik bisikletin üzerindeyken yani inmeden ulaşacağım şeyleri koyuyorum.

HikmetYılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
877
Bisiklet
KTM
Hiçbir şey koymuyorum, tool tube kullanıyorum, daha rahat oluyor :)

• Beğen
Tepkiler: bua

Ahmet A. Atalay

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet Formam Yok :( Ama Bisiklet Forması Gibi Kullandığım Askeri Mülakat İçin Aldığım Koşu Forması Var. Onunda Cebi Yok :( Ama Çantamda Her Zaman Yedek iç Lastik Ve Pompa Bulundururum...

Melih Muratoğlu

Daimi Üye
Tepki
175
Bisiklet
Kron
3+1 bir cepli Forman var.Fermuarli kısma telefon,ortadaki büyük cebe cüzdan ve atistirmaliklar,sol ve sağdaki ceplere pompa iç lastik yama takimi vs.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gökhan abi ben şu ceplerden korkuyorum ya. Bazı bozuk yollarda bunny hop yapıyoruz, kasislerden geçerken sarsılıyoruz telefon falan düşer farkında olmam diye korkuyorum.

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
Sol cebe jel+bar, orta cebe pompa+iç lastik+levye, sağ cebe telefon+kredi kartı ve para.

Sozenen

Aktif Üye
Tepki
393
Ben sele altı çanta kullanıyorum. 2 iç lastik, mini pompa, multi tool, bir miktar para ve kimliğe göre daha kompakt olduğu için ehliyet alıyorum yanıma. Bunların hepsi sele çantamda duruyor. Telefonum da formamdaki fermuarlı cepte duruyor. :)

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
@Berke K.

Forma cebinden düşürdüğüm bişey olmadı henüz. Fermuarlı cep varsa tabii ki daha güzel, ama yoksa bile forma cebinin ağzındaki lastik düzgünce tutuyor içindekileri.

• Beğen
Tepkiler: Berke

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
Ben sele çantası kullanıyorum ama bu da iyimiş görüntü olmaz :D

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.078
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende de durum bu, boşta gördüğünüz bütün alet edevat keseyle beraber sağ cebe giriyor, sol cepte de yedek iç lastik oluyor, ortadaki cebe muz başta olmak üzere bilimum yiyecek içecek doluşturuluyor ;)
Telefonu ve pompayı kadroda taşıyorum, sanırım pompayı da arka cepte taşımaya başlayacağım, telefon arka cepte ıslanıyor terden, sizler nasıl çözüm buluyorsunuz bu duruma. Telefonu poşette taşıma pek hoşuma gitmedi.IMG_20150307_190638.jpg

• Beğen
Tepkiler: YüzSürKoş

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.078
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mehmet ulaş Telefon için şuan gözlük çantası var onu kullanıyorum ama onu da forma cebinde taşımak isterim, tek problem terden etkilenmesi.

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
@Eser Sevinç

Telefona kılıf takıyorum ben bisikletle çıkarken. Case Mate Tough Case.
Ekranı da dışa bakacak şekilde koyuyorum. Nemlenen kısmı arka kapak oluyor.
Sıkıntı olmadı hiç şimdiye kadar.
Fotoğraf çekmek için bol bol çıkartıyoruz telefonu cepten, poşette taşınmasını ben de sevmiyorum o yüzden.
Yağmur yağacaksa eğer de buzdolabı poşetine.

• Beğen
Tepkiler: Eser Sevinç

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
Onun için yapılacak bişey yok ayrı küçük bir çanta iyi olur ben mtb kullanıcısıyım yolcular neden çantalara samimi bakmıyorlar ? :D @Eser Sevinç

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
Sağ cep ipod orta ceb telefon para ehliyet sağ cep opsiyonel değişiyor yiyecek vs takım taklavat sele altı çantasında gezer

Melih Muratoğlu

Daimi Üye
Tepki
175
Bisiklet
Kron
@mehmet ulaş
50 gram muhasebesi yapılıyor :) çanta gereksiz ağırlık ve sırt havasız geliyor bide ben sürerken çantadan bir şey anlamıyorum o yeteneğim yok :D durmayı da sevmiyorum zirt pirt :)

Melih Muratoğlu

Daimi Üye
Tepki
175
Bisiklet
Kron
@mehmet ulaş
50 gram verdiğim örnektir sadece yoksa bos çanta daha ağırdır.. Ama benim için ilk çanta tasimama sebebim sırt havasizligi