Hangi Forma Cebinde Ne Taşıyorsunuz?

ioalici

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
İbrahim Onur ALICI
Bisiklet
Cube
Arkadaşlar Elite Superbyasi toolbox alarak hayli rahatladim. Suluk kafesinde tasiyorum. Uzun turlara cikmadigimdan bir suluk da yetiyor. External harddisk tasima kutularindan aldım. Onun icine de telefon cuzdan vs koyup orta cebe atiyorum. Yanlar boş kaliyor...

Scudo

Eren D.

Daimi Üye
Tepki
153
İsim
Eren Demirbaş
Bisiklet
b'Twin
@farukbursali Pompa için suluk yerine vidalanan aparatlardan, levye, iç lastik, yama, birazyedek para vb. sele altı çantaya, telefon ile kapı anahtarı (bisikletten dönerkenlazım olanları alın yanınıza sadece, rahatsızlık vermesin) forma arkası cebe atın. Cüzdan almaya gerem yok. Ben çıkarken yanıma kimlik yerine ehliyet alıyorum daha ufak diye, biraz da para alıyorum, formanın ffrmuarlı cbine telefonumla birlikte atıyorum. Anahtarlar sol cebimde, mp3 var ise sağ cepte. Orta cepte ise yiyecek vs. alırsam atıyorum. Kilit için de kadroya bağlama aparatı vs. varsa onu kullanabiirsiniz. Sırt çantası sırtı terletiyor, 3-4 kmlik yolda bile sırtım su içinde kalabiliyor benim sırt çantası kullanırken. Ayrıca yüklediğiniz yükler belinizi ağrıtabilir. Rahat edeyim derken daha da rahatsız olabilirsiniz

farukbursali

Aktif Üye
Tepki
160
İsim
Faruk Bursalı
Bisiklet
Mosso
@Eren D. Anladım sağolasın zixtro nun tam benlik bi kadro çantasını buldum onu almayı düşünüyorum telefon para anahtar falan sığmalık tam zincir içinde suluğa takılan kaplardan birini bulucam bakalım

ahmetaldag

Daimi Üye
Tepki
251
Bisiklet
Motobecane
Ben de yedek parça vs. için küçük sele altı çanta kullanıyorum.Sırt cebinde cep telefonu ve yiyecek oluyor. Kuruyemiş taşımak için pet şişe çok büyük kolaylık oluyor.Tavsiye ederim. 2015-08-15-2802.jpg

*Suleyman*

Üye
Tepki
64
Bisiklet
Diğer
@ioalici

Elite Super byasi toolbox nereden aldınız? Dechatlon daki (link) şunu almayı düşünüyordum elite daha kaliteli duruyor.

ioalici

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
İbrahim Onur ALICI
Bisiklet
Cube
Bikediscount sitesinden almistim ama duz plastik bir sise sonucta. Bu da iyidir. Standart 74mm genislikte ise sorun yok. Bendekinin boyu uzun. Icine bir ic lastik, multitool, yama kiti, levye, minipump, elektrik bandi, latex eldiven, muhtelif plastik kelepce ve zincir sokme aleti sigiyor. Yalniz yazinca ne cok sey varmis...
Ben arka ceplerde multitool pompa vs tasinmasina karsiyim. Olasi bir kazada belinize ciddi zarar verebilirler. Sele alti canta daha iyi. Bu toolbox herseyi aliyor ve agirlik merkezi de daha asagida oluyor. Dezavantaji tek suluk kafesi kaliyor ama dedigim gibi uzun turlara gitmiyorum tek sise yetiyor. Sirt ceplerim de bos kaliyor...

• Beğen
Tepkiler: *Suleyman*

yunus b

Üye
Tepki
4
İsim
yunus b
Okula ve işe gidiş gelişlerde defter kitap iş kıyafeti vs taşımam gerektiği için sırt çantası düşünüyorum.Bisiklete uygun bir sırt çantası önerebilir misiniz?

GokhanTsey

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Cannondale
lastik pompa ve levye kesin. Müzik için telefon ve cüzdan. yeter herhalde?

Tepki
10
Bisiklet
Scott
Sol cepte yedek iç lastik var
Orta cepte su ve/veya yiyecek takviyeleri
Sağ
dış cepte telefon
Fermuarli cepte cüzdan taşıyorum..

Bir matara aldiktan sonra orta cep rahatlamış olacak.. :)

• Beğen
Tepkiler: canayaz0734

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Uygun fiyatlı kaliteli formayı nerden alabilirim istanbul içi deneyerek almak istiyorum

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
769
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
formam olsa:( yarın bisiklete bakmaya gideceğim ellerinde varsa alıcam ondan sonra gerekli şeyleri alırım:hhhhhh:

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
@Ulaş Çavuşoğlu
Decathlon :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
üç cepli formada sağda çüzdan, ortada 4 tane pecete 2 tane ıslak mendil solda telefon, takım taklavat selealtı çantada

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Ulaş Çavuşoğlu çantada alyan takımı, iç lastik, pompa, dış lastik sökme anahtarları, yama kiti var. Bunları cebine koydunmu terleyince uzun yolda bunaltır. Çünkü vucutta dengesiz ağırlık yapar. Genede tercih meselesi aslında

• Beğen
Tepkiler: Ulaş Çavuşoğlu

Emre Akkanat

Forum Demirbaşı
Tepki
478
Bisiklet
Merida
Kış gelmesiyle bende ceplerime doldurduğum eşyaları değiştirdim :)

Sol cebe pompa, orta cebe bir miktar para sağ cebe ise telefon koyuyorum.Yeni iç lastik ve 2 plastik levye sele altı çantada mevcut. Bu arada enerji jellerimi taytla bacağımın arasına sıkıştırıyorum