Garanti mağduriyeti. (Sony)

AliÇimen

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Ali Çimen
Bisiklet
Salcano
@Celikcihat95 Evet görüyordur ancak İphone 5S bile hala 1300 TL civarı. Tamam bugün 5S bir çok orta segment androide taş çıkarttırır belki ama yine de android ilk tercihim olur.

@T. Yıldırım Olabilir ancak Sony Eurosia'nın da burda suçu yok mu? Madem kardeşim sen yetkili servis ol diyorsun adama parça vermiyorsun. Cihaz yaklaşık 17 iş günü anakart değişimi bekledi bulamayacaklarını anlayınca da swap cihaz değişimine çevirdiler. Tabii ortada ne fol var ne de yumurta.
Eskiden Samsung'u bu konuda çok yadırgardım. Ancak yanılmışım. Buna Sony'i de dahil etmek gerekirmiş.

• Beğen
Tepkiler: Örümböcük
Scudo

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.205
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bir konu açınca bunun bisikletle alakası nedir diyorlar? :ckkmk: e be kardeşim sony telefon konusunun burda açmanın mahiyeti nedir? :acpsnr:

AliÇimen

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Ali Çimen
Bisiklet
Salcano
@1dost Burası Forumun Konu Dışı Forumunun Şikayetim Var! bölümü. Bisiklet harici konulara izin yoktur gibi bir şey göremedim ben. :mad:

• Beğen

sallehpaul

İkitekerbirkitap
Tepki
233
İsim
Salih AYDIN
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Cyclocross
@1dost burası konu dışı istenilen her konu hakkında konular açılır. Asıl senin ne işin var internet başında? Kullanmayı bilmiyorsun gelmiş burda gereksiz yorumlar yapıyorsun!!!!

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: AliÇimen

sallehpaul

İkitekerbirkitap
Tepki
233
İsim
Salih AYDIN
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Cyclocross
@1dost kendi açtığın konunun bisiklet ile alakasını anlat bizde anlatacağız. Hadi koçum başka yerde goy goyunu yap.

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160529/5aceb5e524d2e280d4f452ec6ea213c7.jpg

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.396
Bisiklet
Scott
SWAP cihazlar hakkında bu kadar kesin hüküm vermeyin. Zamanında Sony'nin, PS3 konsollarda garanti dahilinde değişim için verdiği SWAP cihazlar, firmaya iade edilmiş ve tamir görmüş, kullanılmış cihazlardı. Sony bu konuda sabıkalıdır.

Tüketici hakem heyetine başvurmakla en doğrusunu yapmışsınız. Karar lehinize çıktığı zaman satıcı (bu durumda Vatan Bilgisayar) size fatura bedelinin tamamını ödemek veya eşdeğer bir cihaz vermek durumunda kalacak. Burada seçim hakkı tamamen size ait.

• Beğen
Tepkiler: AliÇimen

AliÇimen

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Ali Çimen
Bisiklet
Salcano
@Mehmet Altuğ Ben swap cihazı araştırırken de karşıma konsollarla ilgili konu çıkmıştı. Ona göre yazdım zaten. Kendim bizzat tecrübe etmedim yani.

Karar benim lehime çıkacak gibi gözüküyor. Hayırlısı diyelim.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mehmet Altuğ Bende ilk ps ile bu uygulamayı duydum, "Refurbished" ile bu aynı nane demektir, Sony artık evlere sokulacak ürün ve marka değildir. Yıllar once sony'yi sony yapan televizyonda trinitron teknolojisiydi ve bunun hakları matsimuşhi motordu yani panasonik ti. Sony artık benim için "osuruktan teyyare, selam söyle o yaredir."

@AliÇimen facebook sayfasına açıktan çektiğin sıkıntıyı, bıkmadan usanmadan yaz, müşteriyi keriz yerine koyanları bizler aptal yerine koyalım, ben bunu çok rahat yapıyorum ve değişimleri hemen yapıyorum, sizde hakkınızı arayın hatta facebook ve twetter üzerinden sürekli yazıldığında hemen hallediyorlar, Önce kimse duymuyor zannediyorsun ama genel müdüre kadar duymayan kalmıyor.

şu lanet firmalar batsada geriye kalanlar adam gibi çalışsa.

AliÇimen

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Ali Çimen
Bisiklet
Salcano
@Asusmune Açıkçası WhatsApp, Bisikletforum ve Donanım Haber'den başka platformda takılmıyorum. DH'de de yazdım. Hatta C4'ün anakonusuna yazdım. Belki bir umut gören olur da almaktan vazgeçer diye. Ancak öyle fanatikler var ki o konuda çoğunun gözüne at gözlüğü takılmış sanki. Olan soruna yok diyebiliyor ya da var ama önemli değil diyebiliyorlar. Ben üstüme düşeni yaptığımı düşünüyorum. Bir de Şikayet Var'da şikayet etmeyi düşünüyorum.
Haklısınız. Siz uğraşmayınca kimsenin umrunda olmuyor. Arayıp sormazlar bile.

• Beğen

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.205
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@sallehpaul seni muhattap aldığım için üzgünüm ama bak diğer hobileriniz kategorisine açılmış. Galatasaray da diğer hobim hatta tutkum oluyor. şimdi elindeki o klavyeyi yavaşca bırak ve burdan gidersen iyi edersin dostum.

sallehpaul

İkitekerbirkitap
Tepki
233
İsim
Salih AYDIN
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Cyclocross
@1dost burasıda konu dışı, bazen ciddi konuların konuşulduğu yer. Senin gibilerin gelipte saçmalayacağı yer değil. Klavyeni de al hobi dışında takılmaya devam et. Buralar seni aşar büyüdüğün zaman tekrar gelirsin.

AliÇimen

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Ali Çimen
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar telefon gelmiş. Ancak almayacağım tabii. Müsait bir yerlerine monte etsin beni böyle mağdur edenler. Er ya da geç parasını alacağım tabii. 2 ay yahu 2 ay. Yazık günahtır be.

• Beğen