Fuji altamira kaza testi, sonuc basarili.

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Tepki
492
İsim
kadir
Bisiklet
Bianchi
Cok gecmis olsun. Ne guzel kimseye birsey olmamis. 60 la cocuga veya arabaya carpsaydiniz daha feci olabilirdi. Hem de kafamda soru isareti vardi yol bisikletiyle ilgili. Saglamligini anlamis oldum. Tekrar gecmis olsun.

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Derya Keçeci
Tesekkürler Deray abi, evet 60km cok ama olacagi varsada önüne gecilmiyor. Neyseki kimseye bir sey olmadi hersey tatliya baglandi.

@murat serbet
Öncelikle gecmis olsun dilekleriniz icin tesekkürler. Evet cogu kisi dediginiz gibi dolu ifadeler kullanirdi ve arabayi yada cocugu suclardi....
peki ben kimi burada suclaya bilirimki. Arabayi suclayamam cünkü önüne bir insan cikti ve daha 5-6 yasalarinda bir cocukdu ve mecburen aci fren yapti. 50-60 km süratla o cocuga vursaydi o cocuk bugün yasamiyo olabilirdi.
Cocougu suclaya bilirmiyim hayir annesini suclaya bilirmiyim hayir, bu cocuktur ve nezaman ne yapacagi hic belli olmaz, annesi isterse kendi koluna kelepceyle baglasin.
Sonucta arac olsun ben olayim cocugu kurtardik, o cocuga bir sey olmadiya isterse arac isterse bisiklet cöp olsun umrumda bile olmazdi.
Düsdükten sonra ayaga kalkdigimda annesi cocuga bagriyordu, bende gitdim bagirmayin dedim ve cogu kucagima aldim aglamamasi icin sevdim. Bana dogru gülmeye baslayinca o an tüm dünyalar benim oldu. O anda anneside mutlu oldu ve bana cocugun sigortasi var hasariniz neyse tespit etdirin ve bana bilidirn dedi.

Sonuclar böyle gelisince bende bu kazayi saglamlik testi olarak görüdüm ve gercekten basarili bir sonuc elde ettim.:)

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
yüksek bir hız, çok kötü sonuçları olabilirdi kazanın.. neyseki olmamış. geçmiş olsun..

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

ToroMir

Sadece Bisiklet
Tepki
1.920
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Her bir resimde içim ayrı cız etti. bununla geçmiş olsun.

• Beğen
Tepki
1.364
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Katlanır
Abi bisikletle o kadar hız yapmaya şuana kadar hic gerek duymadim 5 dk geç olsun temiz olsun diyorum.
Geçmiş olsun Allah korumuş. Tekrarı olmaz inşallah. Hız felakettir.

En iyisi MTB dağlarda orman havası trafikte araçlardan çok korkarak sürü yorum sakat iş seytan isi

• Beğen

mfkaraboga

Üye
Tepki
3
İsim
MEHMET FURKAN
Bisiklet
Kron
geçmiş olsun siz de bisiklette fazlasıyla şanslı ve sağlammışsınız...

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
sen de baya sağlam kayaymışın gardaşım :D
çocuğun sigortasından yaptırırsın şimdi sen bisikleti :D

şaka bir yana allah korumuş, baya bi hızlıymışsın. olayı karşılama ve sonrasında çocuğa ve annesine yaklaşım biçimin de takdirle karşılanması gereken bir davranış, tebrikler kardeş...

veriyorsundur ama arada sadaka vermeyi unutma, halis sadaka belaları def'eder.

selametle kardeşim geçmiş olsun.

bekotechno

Aktif Üye
Tepki
96
İsim
Bekir
Bisiklet
Carraro
60 km cok yüksek hız bende bundan yıl önce yokuş aşağı 50km yi görmüştüm ve buda son denememdi kaza yapmadım ama riski hissetim bana max 40 km yetiyor geçmiş olsun

16 yıl önce

• Beğen

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@CandanC

@SerkanH

@Onur Cavus

@Mehmet Tuğrul CANBAŞ

@Deniz Baklacı

@krmtoprak

@Onur DOĞRU

@Adem Kaya

@mfkaraboga

@İBRAHİM AKGÜL
Tesekkürler arkadaslar, allah hepimizi daha beterinden korusun ve göstermesin.

Ehlikeyif

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Bisiklet
Diğer
Büyük geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın. Daha önceden verilmiş sadakanız işlemini tamamladı, artık yenisini vermeniz lazım :)

• Beğen

Klasikci

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
Yavuz.O.YILMAZ.
Bisiklet
Diğer
Murat bey geçmiş olsun.

Murat Cömez

Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@halil ibrahim duran
Tesekkürler Halil,

Aslinda saglamlikla ilgisi yok bu olayin sadece kaza aninda kendini kontrollü atmanin yardimi. Almanyada Motor ehliyeti yaparken kaza aninda kendini motorun üzerinden nasil atabilirsin diye ders veriyorlar ve bana suan cok yardimi oldu diye bilirim.

@Ersin savaş
Tesekkürler, size cok gecmis olsun.

@Kurtuluş E.
Tesekkürler, sadakalarimi herzaman veririm ve vermeyede devam ediyorum. Allah hepimizi korusun ve yollarimizi acik etsin.

Ahmet Teke

Daimi Üye
Tepki
285
Bisiklet
Scott
Murat bey, geçmiş olsun. Tekrar başınıza böyle bir kazar gelmemesi dileğiyle.

Son mesajınızda yazdığınız; "Almanya'da motor ehliyeti verilirken kaza anında kendini motorun üzerinden nasıl atabilirsiniz" cümlesi dikkatimi çekti ve bende merak uyandırdı. Bu konu hakkında bir bilgilendirme yapsanız bu konu altından, veya bir topik açsanız faydası olur diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim, geçmiş olsun