Fatbike tavsiyeleri

Kaan Türkan

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Mosso
@tahirrcann

ben gayet memnunum düş maşadan ama ileride maşayı değiştirebilirim

Scudo

alibaba

Üye
Tepki
21
Bisiklet
Salcano
Gidin salcano alın ne varsa onda var gittik giant dedik şöle dedik adamlar ilgilenmiorkar

Ben bu momentumun satışını türkiyede bitirecem arkadaşlar ne gerekiorsa yapacam

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Savunmak gibi olmasın da satın alırken mekanik diskli olduğunu bilmiyor muydunuz?

alibaba

Üye
Tepki
21
Bisiklet
Salcano
Hiç dikkat etmedim şu anda neden hidrolik koydular ozaman

Aistem deişti ilk alanlara giren girdi olay bu kadar basit

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Ne alakası var? Hala piyasada bir sürü hidrolik diskli model de var. Aynı modelin mekanik ve hidrolik diskli modelleri var. Her sene farklı modeller farklı komponentleri olabiliyor. Ki sizin modelin fiyatıyla bunun arasında fark da var. Daha fazla verince daha iyisini almak normal değil mi?

alibaba

Üye
Tepki
21
Bisiklet
Salcano
Senin anlattığın mevzu bu markada yok sıkıntı orda fiyat farkı veripte öle bişey olsa bende hidrolik alırdım ama öle bir dünya yoktu

Kısa ve net türkler hep ezilir herşeyin kötüsü türklere her zaman kakalanır ama türklerden başka herkeze herşeyin iyisi gider ve daha ucuza sahip olurlar işte türk olmak budur

O yüzden mert bey bi bildiğim olmasa burda kükremem ben

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Siz alırken var mıydı bu model? Yok idiyse ne yapsın adamlar olmayan modeli mi satsınlar? Her sene bisikletlerin modelleri değişiyor, bazen renkleri, bazen tasarımları değişiyor, bazen de aynı modellerin komponentleri artıyor, düşüyor. Bu bisiklet dünyasında olan birşey. Her bisikletin, her markanın her modeli getirilmiyor. Ki bu örnekte gördüğüme göre süspansiyonlu ön maşasıyla, üst seviye özellikleriyle bambaşka bir model getirtmişler, siz şimdi "niye ben bisikleti alırken bu model yoktu?" diye mi "kükrüyorsunuz"?

alibaba

Üye
Tepki
21
Bisiklet
Salcano
Halen anlamıorsunuz herşey 1 2. Hafta içünde deişti normal bir durum deil bu neyse boşver alıcak arkadaşlar salcano alın herşeyiyle ortada almadığıma eşşekler gibi pişmanım en azından karşınızda muhattap olur ben muhattap bulamıorum çünki

corhan

Üye
Tepki
1
nası ya ben mosso aldım nolcak peki :p . Yalnız frenler traş varmı bunun bi upgrade i falan. Forumdan baktım ayar yapmak gerekiyor sanırım. Akşam bir bakıcam yoksa gayet iyi ben beğendim. 10 kişiden 11 i bakıyor yolda .

DKN

Daimi Üye
Tepki
148
İsim
Doğu kan
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
açtığım konuyu hortlatıyorum :) bu kadro geometrisinde 4.5 yada 4.8 lastik olması koşuluyla en uygun fiyatlı fat bike nedir ? (salcano, mosso,carraro gibi fat'ler 4.0 lastik ve kadroları istediğim şekilde değil)

http://fcdn.mtbr.com/attachments/fat-bikes/1023626d1445482552-new-scott-fat-bike-big-jon-big-fat-jon-033.jpg

corhan

Üye
Tepki
1
Ben mosso aldım. vites sayısı fazla , alu kadro olması birde metin abinin eve kadar bırakması etkili oldu :)

Savaşbike

Üye
Tepki
0
İsim
Savaş
Bende mosso aldım. Corhan a katılıyorum. carraro ile mukayese edince hem vites sayısı hemde kadro özellikle alüminyum olunca carraro çok geride kalıyor.. Bisiklet super tavsiye ederim.

Tepki
0
İsim
Burak Sefa KÖYLÜ
Güvenilir ve kaliteli fat bike markaları nelerdir? Mosso ve Carraro dışında

Yalchinosis

Daimi Üye
Tepki
319
İsim
Yalçın
Bisiklet
Dahon
Mangoose, arkadaşım kullanıyor gayet iyi, fiyatı diğer markalara göre fazla olabilir.

Tepki
0
İsim
Burak Sefa KÖYLÜ
Yani şimdi;
Carraro
Salcano
Mosso
Mangoosa
Corelli markaları öne çıkan ve kaliteli olan fat bikelerdır

Bir de aklıma çok takılan ve canımı skan bir mevzu var. Ben bu gün fat bike bakmak için bulunduğum şehirdeki bisiklet dükkanlarını falan gezdim ancak hiç birinde bisikleti bulamadım. Yani bitmiş kalmamış dediler. Bir satıcı ise fabrikanın şu an fat bike üretmediğini falan söyledi ne zaman gelir dediğimde 1 ay sonra da gelebilir 1 yıl sonra da gelebilir dedi. Koca şehirde fat bike satan bir bisikletçi yok mu? Bilen varsa bana adresini verebilir mi?:D

Tepki
0
İsim
Burak Sefa KÖYLÜ
ya sormam gereken bazı sorular var fat bike ile ilgili cevap arıyorum da.
şimdi ben mosso almayı düşünüyorum ama mosso nun hidrolik disk freni var mı bilmiyorum birde aklıma çok takılan ve canımı skan bir mevzu var. Ben bu gün fat bike bakmak için bulunduğum şehirdeki bisiklet dükkanlarını falan gezdim ancak hiç birinde bisikleti bulamadım. Yani bitmiş kalmamış dediler. Bir satıcı ise fabrikanın şu an fat bike üretmediğini falan söyledi ne zaman gelir dediğimde 1 ay sonra da gelebilir 1 yıl sonra da gelebilir dedi. Koca şehirde fat bike satan bir bisikletçi yok mu? Bilen varsa bana adresini verebilir mi?:D

bi de bianchinin fat bike ı nasıl acaba

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.181
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@WarriorLawyer vallahi mosso nasıl bilmiyorum ama bianchi ve carraro en son çelik kadro yapıyorlardı, lastikler o kadar genişken elbet bir ağırlığı vardı bir çelik kadro ile bence çok çekilmez. Öncede 1 x sistem kullanıyorlardı 3x7 'e geçtiler sonunda. Eğer bütçeniz biraz daha varsa alüminyum kadro almanız daha mantıklı olacaktır. 2. el ilanlara da bakabilirsiniz bir heves alıp satan elbet vardır.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin