Fat bike'ın ilk karla buluşması

Scudo

Kaan Türkan

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Mosso
@barış barış
farkındayım anlık hızlardan bahsetmediğinizin ama göründüğü kadar zor bişey değil aslında zamanla çok daha kolay geliyo bütün bi yaz antremanlarım haricinde bu bisikletle zaman geçirdim çok nadir başka bisiklet kullandım ve iyi bi kondisyon sağladı bana

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hocam senin bisikletin akort ayarı kolay kolay bozulmaz herhalde göbeklerde kolay kolay dağılmaz yıllarca rahat rahat binersin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@kaan t 29 ekim Cumhuriyet kutlamalarında Kadıköy'demiydin. Orada bir arkadaş bu tarz bisikletle çok keyifli sürüş yapıyordu.

Kaan Türkan

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Mosso
@barış barış
inşallah bişey olmaz yoksa nasıl akort yapılır bilmiyorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Memnun oldum. O kalabalıkta tek olduğunu söyledim:) Güzel bisikletin var genç kardeşim.
Sağlıkla pedallaman dileklerimle.

@kaan t

TheRock

Üye
Tepki
46
Bisiklet
Specialized
yanlis anlama kardesimde ortalama 30 35 hiz demek trafigin durdugu yerleri vs yavas kaldigin cevre etkenleri gibi durumlardaki yavasligin rampalar goz onune alinirsa 40 civari hizlardada uzun sure yol alman gerekir. ha ben yokuslarida 30 35 le cikiyorum diyorsan fat bike la ortalama hiziniz isimli bir konu vardi oraya davet edelim sizi. senin gibi olan arkadaslarla da tanismis olursun.

• Beğen
Tepkiler: hashus1099

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@kaan t
Bu bisikletle 30-35 ortalama hız yakaladığınız bir Strava kaydı görmek isterim. Takdir edilesi bir performans gerçekten.

• Beğen
Tepkiler: OsmaniyeRehber

Burak Salgın

Forum Demirbaşı
Tepki
121
Bisiklet
Scott
şu bisikletin modelini markasını söyleyebilecek varmı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
aşağıdaki yazıyı başka bi konuda yazmışsınız inanın kötü niyetle söylemiyorum ben 700x23 lastikle yokuş aşağı ancak 50 km görüyorum tabikide ben çok yavaş olabilirim yada yerçekimi

@kaan t (merhaba konuyu hortlatıyorum farkındayım ama kesinlikle tavsiye ederim bende ilk fat bike aldığımda günlük kullanamam diyodum ama ocak ayından beri kullanıyorum ve diğer bisikletlerden çok daha zevkli arkadaşım yaklaşık 1-2 ay once carraroe nun fat bike ını aldı o gayet memnun hem parçaları benimkine göre daha kolay bulunuyor türkiyede parçalarını normal bi bisikletle aynı boyutlarda yapmışlar bu arada çok kolay ivme kazanıyo çoğu kişi yavaş olduğunu düşünüyor ama düz yolda 50 km hız ı gördüm)

• Beğen
Tepkiler: hashus1099

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kullandığım program urban biker programı araba ilede test ettim sonuçlar tam olarak doğru çıkıyor hemen hemen bu tür bi programla bir saatlik bir yol yapıp buraya özetini koyabilirsiniz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
konunun uzama sebebi yarın öbürgün vatandaş bu konuyu okuyup bu bisikletten almaya karar verir sonra bisiklete binince bize böyle anlatılmamıştı çok hızlı gidiyodu çok yol yapıyodu niye böyle oldu demesin ayrıca daha hacı olamadık allah bizede nasip eder inşallah siz hacımısınız

Kaan Türkan

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Mosso
@barış barış
uygulama olarak myway fit i kullaniyodum yazin bluetoothlu km saati kullaniyodum sonra görüntü olarak hosuna gitmediği için çıkarttım artık kullanmıyorum çokta gerekli bişey değil bence bu bisikleti performans için değil keyif için kullanıyorum ve şu an için 1 saatlik bi deneme yapabiliceğimi düşünmüyorum çünkü kış sezonunda antremanlarım çok daha yoğun geçiyo anca antremana gidip gelirken kısa mesafe kullanabiliyorum

Kaan Türkan

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Mosso
@Burak Salgın
model marka olarak benimde ne yazıkki bi bilgim yok sadece üstünde yazan markayı internete yazıp baktım bişey çıkmadı bi de surly bike ın replikası gibi olduğunu söylemişti satıcı ya da ben öyle anladım ikimizinde çok iyi ingilizcesi yoktu:)

Kaan Türkan

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Mosso
@TheRock
bu hızlara öncesindede dediğim gibi sahil yolunda pendik kalamış arası ulaşabiliyodum o da yazın akşam saatlerinde zaten öyle çok bi hız yapma niyetim yok bence önemli olan bisikleti zevk alarak kullanmak

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bisikketin hertürlüsü güzeldir mutlaka maksadımız sadece bilgi sahibi olmak bizde olmadığı için sizin gibi olan arkadaşlardan bilgi almak

Kaan Türkan

Aktif Üye
Tepki
95
Bisiklet
Mosso
@barış barış
kesinlikle katılıyorum her türlü bisiklet güzeldir elimden geldiğince yani bildiğim kadarıyla bilgi vermek isterim [emoji3]