Evlenmeli mi evlenmemeli mi?

Scudo

mersault

Daimi Üye
Tepki
285
İsim
İlhan G.
Bisiklet
Carraro
@Şerif Feridun

süper tespit ya. Sokrates' in bile aklına gelmemiştir bu tespit :)

@Kuzey Ege

Kendi hayatınızdan yola çıkarak mı bu kesin yorumu yapıyorsunuz ?

• Beğen
Tepkiler: omer.f.tasdemir.10

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
Ben de başlığı açan arkadaşa sesleniyorum. Karbon bisikleti varsa karbon bisikleti olan biriyle evlensin. İlerde statü farkından (alüminyum veya çelik kadro) kaynaklı şiddetli geçimsizlik olabilir. Grupset farkı mühim değil, bunlar aşılır :eek: Taraflar birbirini sevdikten sonra, 105 olur Dura-Ace

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
@Serkan Mıstınoğlu

Katılmıyorum; benim bisiklette dura-ace, hanımınkinde ultegra var. Bu yüzden her gün kavga ediyoruz. "Babamın evinde Campagnolo Record'a bile burun kıvırırdım, evlendikten sonra çekmediğim çile kalmadı" diyor...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
26 yaşında koşura koştura evlendim, 27 yaşında boşandım. boşandıktan sonra iş yerinde tatlı dağıttım. boşandığımda epey hafiflemiştim. evliyken, eve gitmek istemezdim, çünkü ne bir güler yüz ne bir tatlı dil. 4 yıldır kedi besliyorum. istisnasız her akşam kapıda bekliyor ve karşılıyor. doğru kişi kimdir peki? doğru bisiklet hangisi sorusuna mantıklı bir cevap verebilirseniz, doğru kişinin kim olduğunu da bulabilirsiniz.

tüm tek tanrılı dinler, evlenmeyi emreder. çünkü, cemaatin devamı gereklidir. yeni insanları dininize döndürerek başarılı olabilir, bir kalabalığa erişebilirsiniz ama anne ve babanın diyelim hristiyan olduğu bir ailede çocuk kendiliğinden hristiyan olmuş olur. kendisine sormadan, papaz efendi, 1-2 aylık olmadan vaftiz eder ve kilise defterine kaydını düşer. yüklü bir miras sahibi iseniz, muhtemelen bencillik gereği, malı mülkü kendi genlerinizden birine bırakmak için çocuk istersiniz ve evlilik gerçekleşir. ya da tahtınız vardır varis lazımdır.

evlilik şirketinde taraflar bir akde imza atar, hastalık ve sağlık vs vs diye. evlilik herkese göre değil maalesef.

ozips

Aktif Üye
Tepki
310
İsim
özalp
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ewet yaa bana alüminyum giriş setli bisiklet aldın. Kendine karbon ultegralı bisiklet bakıyorsundan da kavga çıkabiliyor. :ssrtcbya:

Avg 30 km yap sana da alalım dedim. ;)

İsmail Selçuk

Founder Pelokon Cycling Team on Strava
Tepki
2.538
İsim
İsmail SELÇUK
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Serkan Mıstınoğlu
@Murat B.
çok yaşayın emi hahahah :koptum:
Hanımın bisikleti yok gel alalım diyorum yok çok binmem senin gibi sevmiyorum da diyor aldırmıyor kendine bir bisiklet. Ama arada sorduğu oluyor bisiklet mi ben mi diye. Bisiklet diyorum... Alıştı artık :D

Spartacuss

Üye
Tepki
127
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
@hgercek Ne kendimde ne çevremde o tarz bir şeye şahit olmadım. Flört dönemi uzun tutulursa sorunun üstesinden gelinir diye düşünüyorum :)

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.358
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Evliliğin iyi gitmemesinin sebebi
Evlenmeden önce;
Erkek : Hiç değişmeyecek der.
Kadın : Evlendikten sonra değiştiririm der.

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Konuyu açan arkadaşa sesleniyorum.
Evlilikte mutlu olmak için çok iyi bir baroudeur olmalısın.Yani çok iyi bir "kaçış uzmanı" diğer bir ifade ile "kaçış sanatçısı." Eğer kaçacağın yeri ve zamanı iyi bilemezsen eşin ve ailesi pelotonu oluşturur ve seni yutar.İyi bir kaçış uzmanı olmak için de kendini geliştirmelisin.Mesela ortalamanın çok üzerinde iyi bir yokuşçu olmalısın ki zorlukları iyi aşabilmelisin.
Yine çok iyi rouleur vasıfların olmalı ki eşin ve onun çektiği pelotondan uzun kilometreler yüksek watt basarak uzaklaşabilmelisin.Yine iyi sprintin olmalı ki son anda patlayıcı özelliklerin ile karmaşadan sıyrılabilmelisin.
Eğer bunları yapmazsan gariban bir "domestik" olursun ve eşin için çalışır durursun