Eskişehir

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@ömer korkmaz

Bisikletin cok fazla önemi yok ömer.Bu gezi-buluşma akşam olacagı için asfalt tercih ediyoruz.Zaten asıl maksat biraraya gelmek.Görüşmek dilegiyle....

• Beğen
Tepkiler: ömer korkmaz
Scudo

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@ferhat köse

Çok şükür dostum,sende biliyorsun iş degişikligi çocuk fln derken ara vermiştim.Artık herşey yoluna girdi bisikletime ve sizlere kavuştum.Saat 17.00 yada 18.00 olarak düşünüyorum.Gelirsen çok memnun olurum:in:

ömer korkmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
258
Akşama buluşma var mı arkadaşlar? Tabi hava yağmurlu olmazsa. Gerçi bisikletçiyi ne kar, ne yağmur durdurur ama yol bisikleti kayar sanırım :)

Cagkan Dur

Forum Demirbaşı
Tepki
84
Bisiklet
Trek
yok bulusma pek yapilmiyor eskisehirde nedense

evet biraz islaklik var fakat surat yapmaz ve ani frenlemezsen kaymazlar icin rahat olsun

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Düzenleyen Bülent olduğu için ben birşey diyemiyorum buluşma yeri ve saatini yazarsa katılmaya çalışacağım.....

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Arkadaşlar dun akşam buluşma oglumun rahatsızlıgından dolayı gerçekleşmemiştir.Haftaya inşallah birlikte olacagız.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Bülent ONUTKAN

Çok Çok geçmiş olsun Bülent......

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Bu arada yarın yeni tanışacağımız bir iki arkadaş için ufak bir çay turu düzenliyorum performans gerektirmiyor öğlen saatlerinde yapacağız15-20 km yol yapılacak katılmak isteyen forum arkadaşları olursa bana ulaşsın buluşma yeri ve saatini söyleyeyim.....

abdullah uluşerbet

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Bianchi
merhaba arkadaşlar. kırıkkalede öğrenciyim bu hafta sonu ailemi ziyaret sebebiyle eskişehire geliceğim inşallah... hava durumlarına göre hafta sonu için bi grubla antremana çıkmak isterim varsa pedalı güçlü uzun yola çıkan arkadaşlar benimle iletişime geçerseniz çok sevinirim :rolleyes: saygılarıma...

abdullah uluşerbet

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Bianchi
merhaba arkadaşlar. kırıkkalede öğrenciyim bu hafta sonu ailemi ziyaret sebebiyle eskişehire geliceğim inşallah... hava durumlarına göre hafta sonu için bi grubla antremana çıkmak isterim varsa pedalı güçlü uzun yola çıkan arkadaşlar benimle iletişime geçerseniz çok sevinirim saygılarıma...

A.Kadir Ünal

Forum Demirbaşı
Tepki
187
Kesin bilgi almak istersen Ferhat Köse'abimize Mesaj atabilirsin.Hafta sonları Tur düzenliyor.Katılabilirsin.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@abdullah uluşerbet

Cüneyt abi teşekkürler ama arkadaşımız pedalı güçlü birini arıyor o yüzden ben malesef olamam .Aramaya devam etsin bulur inşallah.Birlikte pedallayacak bir arkadaş ne bileyim bisikletsever arasaydı o zaman seve seve bizde ona davetiye yollardık :)

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
benim konuyla bi alakam yok, eskişehir'de de diilim... ama arkadaşa hak verdim ben..

tek günü var... ve önceliği performans...

"bi gün, kim olsa anlaşılır, muhabbet edilir... sorun yaşanmaz zaten... böyle bi tura katılan kişi de illaki bisikletseverdir zaten..." diye düşünmüş olabilir...

oturalım bi yerde akşama kadar sohbet edelim... ama mesela 30 ve üstü ortalamayla 150 km gidebilen bi arkadaşsa, yol arkadaşı olarak, kendimi tavsiye etmem şahsen :)

(bence de, taaa ankaralardan eskişehir'e müdahale de ne demek :) bana n'oluyosa :) )

• Beğen
Tepkiler: Mehmet_Gürsoylu

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Mehmet_Gürsoylu

Mehmet cümle aynen şöyle "varsa pedalı güçlü uzun yol yapmak isteyen arkadaş " ve ikinci cğmle "benimle iletişime geçsin" ben o yüzden kendimi katamadım sen bu durumdaysan arkadaş ile iletişime geç çünkü birde o şekilde istiyor benimle iletişime geçsin diyor....

abdullah uluşerbet

Aktif Üye
Tepki
48
Bisiklet
Bianchi
pedalı güçlü ve uzun yoldan kastım; estağfrullah yanlış anlaşılmasında, ben olabildiğince acemiyim zaten, onu yazmaktaki amacım geldiğim kırıkkalede hiçbir bisiklet faliyetini olmaması ve benim kendi bireysel çalışmalarımın dışında bazı büyük çaptaki takım antrenmanlarının nasıl olduğunu görmek istemem. yanii; hani bi tabir vardır ya kendini aşmak die isteğim onu yaşamak yani. yapabileceğimin şeylerin üzerine çıkmak bunuda ancak memleketim eskişehirde yapabiliirm...
bilmem kendimi anlatabiliyormuyum..?