Eskişehir

Başlık
0
Tepki
0
İsim
ARDA YAĞIZ KANAT
Bisiklet
Bianchi
Merhaba abi ve abilerim. mtb kullanıyorum,bisiklet turlarına katılmak istiyorum, bunun hakkında bilgi almak için bunun yetkilisi ile görüstüm ama verilen tepki (biz kendimiz zor tura gidiyoruz sana uygun değil) dediler.turlara veya yarışlara katılmak için ne yapmam lazım :) selamlar

yaşım:14

thieft3000

Daimi Üye
Başlık
4
Tepki
396
İsim
tolga
Bisiklet
Mosso
Eskişehir Bisiklet Derneği var Vel Esbid facebook ta o sayfaya katılıp turları takip edebilirsin, 18 yaş altı için bi şartları vardı, ama senin yaşlarında olupta gelenler var.

Başlık
0
Tepki
0
İsim
ARDA YAĞIZ KANAT
Bisiklet
Bianchi
merhaba,mesajını yeni gördüm.peki lisans gereklimi?

thieft3000

Daimi Üye
Başlık
4
Tepki
396
İsim
tolga
Bisiklet
Mosso
Yok gerekli değil turlar serbest tur öle yarış değil, hem spor amaçlı hem eğlence, sohbet muhabbet amaçlı turlar, sadce 18 yaşından küçük olduğun için ailenin iznimi gerekiyordu öle bişiler, sayfada tur açıldığında yazıyorlar zaten şartları.

Başlık
1
Tepki
3
İsim
Alperen
Merhaba abi ve abilerim. mtb kullanıyorum,bisiklet turlarına katılmak istiyorum, bunun hakkında bilgi almak için bunun yetkilisi ile görüstüm ama verilen tepki (biz kendimiz zor tura gidiyoruz sana uygun değil) dediler.turlara veya yarışlara katılmak için ne yapmam lazım :) selamlar

yaşım:14
Bende 15 yaşındayım. Gençlik spor merkezinin Bisiklet Kolu var. Oraya gidiyorum. Küçük turlar yapıyoruz. Genellikle rampa. Gençlik merkezine sor derim.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cember3454

Veba
Başlık
1
Tepki
258
İsim
Berke Usta
Merhaba. Ankara başlığına da yazdım.

10 Temmuz Salı günü Ankara/eskişehir turu yapmayı planlıyorum. Günü birlik bir tur olacak. Katılmak isteyen arkadaşları bekliyorum. Bir elin nesi var, iki elin sesi var misali.

Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Rota bu şekilde. Sabah 5-6 civarı çıkış- yeme, dinlenme ve sürüş ile akşam 6 civarı Eskişehir’de olmayı planlıyorum.
Eskişehir’deki arkadaşlara selamlar şimdiden

Tepkiler: Kadir KARADEMİR

thieft3000

Daimi Üye
Başlık
4
Tepki
396
İsim
tolga
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar merhaba üç arkadaş 14-15 temmuz (cumartesi-pazar) kapıdağı turu yampayı düşünüyoruz, ben Eskişehir tarafından, diğer arkadaşlar İstanbuldan gelecekler katılmayı düşünen varmıdır (Eskişehir, Bozöyük ya da Bilecikten katılmayı düşünen varsa araçla bandırmaya gideceğim alabilirim).

Ziya On Road

Hem Yolcu Hem Turcu
Başlık
9
Tepki
2.295
İsim
Ziya Bilgitoğlu
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Turculuğun yanında artık yol bisikleti ile spor amaçlı ilgilenmeye başladım. Seneye kadar hazırlanıp grand fondalara katılmayı düşünüyorum. Yol bisikletim 1,5 aya gelecek o zamana kadar gravel bisikletimle antrenmanları sürdürüyorum. Maalesef bildiğim kadarıyla Eskişehir'de bir yol bisikleti takımı yok. İşin içinde olanlar bilir ki yol bisikletinde bireysel çalışma kadar pelaton çalışmaları da önemlidir. Eskişehir'de var mıdır katılabileceğim pelaton grubu?

Es-eR

Üye
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Ömer GÖNÜL
Bisiklet
Salcano
Eylül ayının 2. Haftası yada 3. Haftası itibari ile yıllık iznimde Eskişehir göl yazı Balıkesir Çanakkale ayvalık İzmir ve Fethiye üzerine kamplı tura çıkacağım. Gelmek isteyen yada rota üzerinde seyir yapacak arkadaşlar varsa belirli noktalara kadar birlikte gidebiliriz

thieft3000

Daimi Üye
Başlık
4
Tepki
396
İsim
tolga
Bisiklet
Mosso
eskişehirden bozöyük'e kadar eşlik edebilirim, yada başlangıcı cumartesi yapmayı planlıyorsan ilk kamp noktasına kadar (yada konaklama noktası) gelebilirim.

Arkadaşlar merhaba, Eylül ayı içinde ya da en geç Ekim ayının ilk haftası hafta sonuna denk gelecek şekilde (kar kış iyice bastırmadan) Dedegül (ya da Dedegöl diyede geçiyor) dağı tırmanışı düşünüyorum, Beyşehir Gölü yakınlarındaki bir dağ, teknik bir tırmanış gerektirmiyor (kısacası rotayı yürüyerek kat edeceğim), git gel 10 km 1300 mt tırmanış var, günübirlikte olabilir, gece dağın yanındaki melikler yaylasında tek gece kamplı da olabilir, katılmayı düşünen olurmu?

Serhat.

Forum Demirbaşı
Başlık
57
Tepki
295
Bisiklet
Merida
Selam arkadaşlar bu siteyi kullanan Eskişehirli arkadaşlarla whatsap grubu kursak tanışsak turlar sohbetler yapsak nasıl olur.özel mesajla ad soyad numara yollarsanız kuralım.. Cumartesi gün kü turumuza da bekleriz..

Dosyalar

Başlık
1
Tepki
20
Bisiklet
Salcano
Eskişehir’de olmasamda Bozüyük’ten eşlik edebilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Manga

Üye
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Muhsin
Bisiklet
Bianchi
Merhaba arkadaşlar, Eskişehir merkezde bisiklet tamir bakım işinde iyi olan, ilgili olan tavsiye edebileceğiniz bu yer var mı acaba..

thieft3000

Daimi Üye
Başlık
4
Tepki
396
İsim
tolga
Bisiklet
Mosso
Volkan bisiklet iyi diyen bir kaç kişi duydum, şurası
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

ama ben ne zaman gitsem kapalı idi.

Manga

Üye
Başlık
0
Tepki
0
İsim
Muhsin
Bisiklet
Bianchi
Evet onu duymuştum, aynı zamanda merida bayii galiba, tesekkteşek