Elazığ

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
13.03.2011 Bu güzel ve güneşli pazar günü Malatya-Merkez Ergenekon üst geçitinden başlayarak; topsöğüt, samanköy, dilek, küllümürağa (karakaya baraj kenarı) Mahmutlu, Alişar, Hatunsuyu, Kaynarca mh. ve Malatya-Merkezde son bulan 47 km lik tura katılan 11 arkadaşıma teşekkür ediyorum.Çok şükür kazasız belasız bir tur daha tamamladık, gayet güzel bir tur oldu.Tekrar görüşünceye ve yeni yerler keşfedinceye kadar Allaha Emanet olun.

Not: Turun detayları ve fotoğrafları için Bisiklet Forum İl Gurupları ve İl Temsilcileri ana başlığından Malatya - Bisiklet Forum bölümüne ve Şehir içi Gezi ve Tur bölümüne bakınız

Scudo

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
--------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar inşallah bu pazar (20.03.2011) çıkacağımız turun; başlangıç noktası, başlangıç saati, tur ile ilgili bilgiler Bisiklet Forum İl Gurupları ve İl Temsilcileri anabaşlığı altında [Malatya - Bisiklet Forum] yayınlanmıştır. Allah'tan hayırlısıyla uygun olabilecek arkadaşlar Cuma gece yarısına kadar aynı başlık altında müsaitliklerini bildirsinler.Böylelikle turda yapacağımız yemek,ekmek,yiyecek,içecek vb istikaklar ve turun içeriği ve gidişatı sayıya göre ayarlansın. Herkese hayırlı günler dilerim.

akn

Üye
Tepki
11
@yunusemre7737

takın kulaklığı pedallamaya devam edin hocam :)

Bisikletgazetesi

Daimi Üye
Tepki
121
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
diyarbakırdan selam yolunuz buralara düşerse haberimiz olsun diyarbakır bisiklet derneği olarak biz yeni oluşumuz bende ilk bisiklete bindiğimde bir kişi bile yok diyordum şimdi 150 200 kişiyiz :)

Serhat Aktas

Aktif Üye
Tepki
37
Elazığ(okul)/Karabük(ev)/Eskişehir(memleket) :))
Bisiklet
Sedona
Bu sene üniversiteye geliyorum. aradım baya ama ne bi gurup ne de bi bisikletçi blamadım :/

Bisikletgazetesi

Daimi Üye
Tepki
121
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@İbrahim Aslanhan
ibrahim bey turlara gelmezseniz tabi göremezsniz :D

• Beğen
Tepkiler: eyup ensar

Bisikletgazetesi

Daimi Üye
Tepki
121
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
elazıgdada bisiklet gurubu kkurulması güzel olur dbt olarak yardımcı oluruz her türlü

Bisikletgazetesi

Daimi Üye
Tepki
121
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bizde başladıgımızda 2 kişiydik :) zamanla olur tur yapa yapa farkındalık oluşturursunuz elezizde

Serhat Aktas

Aktif Üye
Tepki
37
Bisiklet
Sedona
Fırat Üniversitesi 1. sınıf öğrencisiyim. Elazığ' a bisikletimle geldim ama hayal kırıklığına uğradım. Üniversitede bisiklet kulübünü kurmak için uğraşırken 6-7 kişilik bi topluluğun olduğunu öğrendim. anladığım kadarıyla Elazığ da birbirinden habersiz herkes. Bi şekilde toplanıp bir araya gelmemiz gerekiyor. :) Bende buradayıım!! :)))

• Beğen
Tepkiler: tolsen92
Tepki
19
güzel 4 olduk ben lise 3 mehmet koloğlu anadolu lisesinde bende balıkesirden geldim bu dönem çok büyük hayal kırılığına uğradım aynı sen gibi:D

EkinTepe

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Bisan
Bende girebilirim Elazığ Ahmet Yesevi Sosyal bilimler lisesindeyim konuyu biraz geç gördüm ama katılmak isterim 3-4 kişide bulurum ;)

EkinTepe

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Bisan
Merhaba ben elazıgda oturuyorum ne zaman elazığdaki bisikletçilerle ilgili bir konu görsem hepsi cevapsız kalmış belki bu sefer birleşebiliriz diye umarak bir konu açtım umarım buda diğer konular gibi cevapsız kalmaz :(

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Serhat Aktas

Aktif Üye
Tepki
37
Bisiklet
Sedona
23 Şubat Cumartesi saat 08.00 da Öğretmen Evi' nin önünde toplanıp Kömürhan' a gidiyoruz. Ayrıca mesajla numaramı da verdim ulaşırsan daha iyi bilgilendiririm :)

Tepki
30
İsim
muratbah
Bisiklet
Cube
Ben de Elazığ'da Doğmuş Büyümüş Birisi Olarak 4 Yıllık Aradan Sonra Ankara'dan Elazığ'a döndüğümde ben de bisiklet konusunda yabancılık çektim... Elazığ'da bir bisiklet kulübü özlemini 1.5 yıldır çeken biriyim...

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar merak etmeyin. Bakın şimdiden birbirinize ulaşmaya başladınız. Arkadaşlarınıza da söylediniz mi devamı gelecektir. Herşeyi bi kenara bırakın. Siz 4 kişiyle başlayın turlar yapmaya. Bakın sonra yavaş yavaş size gelip biz de nasıl katılabiliriz diye soracaklardır. Büyeceksiniz daha sonra. Belki daha sonra 2 ayrı grup olacak.

Biz DBT olarak başladığımızda tek Ugut T. vardı. Sonra 2 olduk. Sonra sayımız arttı. Şimdi 2 ayrı grup bile var Diyarbakır'da. Anlatmaya çalıştıgım ilerki zamanda nerelere geleceginizi hayal bile edemezsiniz. Hele ki Hayatlarına Elazıg'da devam edecek olanlara iş düşüyor. Geliştirmek sizin elinizde kardeşlerim.

Başarılar diliyorum.