Elazığ

Konu, Doğu ve Güneydoğu Bölgesi kategorisinde dawson_46 tarafından 11 Kasım 2006 tarihinde paylaşıldı.

1. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Sponsorlu Çok güzel bir girişim olur sizi canı gönülden destekliyorum...Bakalım Belediyeniz bu duruma nasıl bakıyor_?..

hiario bunu beğendi.
  2. hiario Üye

Fırat üniversitesinde var olan ancak faal olmayan Gezi ve Turizm Kulübünü faal hale geçirip,Bisiklet kulübünü alt kulüp olarak kurmayı düşünüyorum,nitekim bu bizi tüzük vb bürokrasiden kurtacaktır heralde,,ne düşünüyorsunuz..???

3. Şahin Bulut Forum Bağımlısı

iyi olur tabi ki fakat ileriye dönük olarak bisiklet kulübünüde kurmak daha da iyi olr.ben telefon numaramı vermiştim gerçi ama irtibata geçemedik seninle
    05353623087 sahin_bulut_1986@homail.com
    bunları bire bir konuşsak daha iyi olur.daha çabuk netice alırız

hiario bunu beğendi.
  4. günay Forum Bağımlısı

Merhabalar ben Günay,burda konuşmak yerine bi araya gelip konuşalım:)
    cep telefonum:05386292312
    msn: gunay_aktas_@hotmail.com

ben makine mühendisliği son sınıftayım....bir an önce tanışırsak iyi olur

Şahin Bulut ve hiario bunu beğendi.
  5. hiario Üye

şahin msj ı nı geç gördüm kardeş, numaram: 05063915695

esaddere@hotmail.com

bir kaç gündür bisikletle geziyoruz okulun içinde,dün akşam on gibi rektörlüğün orda yolumuzu 5 güvenlik görevlisi kollarını açarak kesti,,alışamadılar henüz...

bu arada ben görüştüm,bu dönem kulüp kurulamazmış,yeni dönem beklenecek..
    adam bizim daha önce bisiklet kulübümüz vardı kapattık dedi,nedenini sormadım :)
    artık öbür dönem kurulur,o zamana kadar da tüzük müzük ıvır zıvır halledilir inş...

neyse arkadaşlar en yakın zamanda görüşelim..

bu arada günay faik i tanıyormusun,oda 4.sınıf ama gece mi gündüz mü bilemeyeceğim.. :) :)

Şahin Bulut bunu beğendi.
  6. Şahin Bulut Forum Bağımlısı

biz GÜNAY'la bizzat pedalliyoruz ama faik'le de tanışırız.telefonu nu kaydettim
    bir araya gelir konuşuruz bunları
    görüşürüz

7. mahocan Üye

çok iyi fikir devam et inşalla kurarsın klübü

8. Saruz26 Daimi Üye

bende malatyaya daha yeni geldim benide aranıza alın acilen bisiklet almam lazım yardımlarınızı bekliyorum

9. Abdullah Hakkı Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Eh bende hem adıyaman hem maraş :D görüşelim o zaman :D

10. Şahin Bulut Forum Bağımlısı

bende manyagı sayılırım.bende buluşalim derim

11. M.Haktan Derin Forum Bağımlısı

merhaba hosgeldin aramıza da aranız diye bisey yok bitek ben varım malatyada :D
    İnş bulusuruz birgun sana guzel bir bisiklet toplarız ama bu aralar zor sınav haftası malum tekrar hosgeldin

12. Saruz26 Daimi Üye

dostum bisikleti topluyorum günay arkadaş sayesinde sende artık bri ses verde beraber turalayalım buralarda ne dersin

13. Saruz26 Daimi Üye

Malatyada Da DestekÇİnİz OlduĞunu Unutmayin

14. Şahin Bulut Forum Bağımlısı

inşallah bu yeni dönem de bi külübümüz olacak.olması için elimizden geleni yapacaz.ayrıca desteğin için sağol süleymen

15. Kayıt:
    3 Eylül 2009
    slm arkadaşlar...ben de yeni katıldım foruma...elazığda okuyorum...elazığdaki arkadaşlarla irtibata geçmek isterim...

16. Şahin Bulut Forum Bağımlısı

Önce ki mesajlarda iletişim bilgilerimizi paylaşmışız.O bilgilerden bana ulaşabilirsin.

17. ali karagönlü Forum Bağımlısı

Öncelikle bu hareket için sizi tebrik ediyorum. İnşallah emelinize ulaşabilirsiniz...

18. Murat Bahçeci

Murat Bahçeci Bisikletliler Derneği Elazığ Temsilcisi

Adı:
    muratbah
    Bisiklet:
    Cube
    slm arkadaşlar....
    Ben de Bir elazığlı oalrak bu işe el atmak isterim.
    Elazığ'da doğdum ve büyüdüm.
    19 yıl yaşadım Elazığda ve Atamam olması sebebiyle Ankara'ya taşınmak zorunda kaldım ve 3 yıldır Ankara'dayım.

Elazığ'da profesyonel binicilik konusunda gerçekten ciddi problemler var.
    Elazığ'da arasanız kasklı bir bisikletli görmeniz imkansız. Acaba kask satan bi dükkan var mıdır? orası da ayrı bir mesele.

Bu konuda En çok belediye ve Üniversite Rektörlüğüne iş düşmektedir.
    Zaten Elazığ'da yaşayanlar bilir. Bizim Belediye Başkanı her şeye "Hee Gardaş, Hee Abe" diyen bi adam olduğu için, arkadaşlar toplu bir heyet halinde başkanla görüşürse belki bisiklet konusunda sosyal projeler üreterek şehirde bisikletçiliğin gelişmesine katkıda bulunur. Zaten mahalle aralarında yeterince bisiklet meraklısı çoluk çocuk var Elazığ'da.

2005 ve 2006 yıllarında belediye tarafından il genelinde yapılan yarışmalara halk yeterince ilgi göstermişti. Her 2 yarışmaya da (ben de dahil olmak üzere) 100'den fazla kişi katılmıştı. Hatta katılan arkadaşlar varsa beni görmüşlerdir modifiyeli Gri-Kırmızı bisikletimle. 2005'deki yarışmalarda 5.ci, 2006'daki yarışmalarda 2.ci olmuştum.

Yarışmalardan sonra Bisiklet konusunda Elazığ'da bir nevi umut ışığı doğmuştu. ve ben o yıl arkadaşları yavaş yavaş örgütlemeye başlamış ve bisiklete teşvik etmeye başlamıştım. Gençlik ve spor il müdürlüğüne, rektörlüğe ve belediyeye proje tekliflerinde bulunacaktım. Ancak Atamam dolayısıyla aklımdan geçenleri gerçekleştiremeden Ankara'ya gelmem icab etti. Ankara'da bu işin ne denli profesyonel yapıldığını görünce artık Elazığ'a kesin dönüş yapacağım günleri iple çeker oldum. Çünkü Elazığ'a kesin dönüş yaparsam Elazığ'da böylesine etkin bir bisikletçiliğin olmaması beni sürekli rahatsız edecektir.

Arkadaşlara da bu konudaki çalışmalarında başarılar dilerim.
    İnşallah Elazığ'da aktif gruplar da olacaktır.

19. Şahin Bulut Forum Bağımlısı

Öğrencilik dolayısıyla 4 yıldır Elazığ'dayım.Yani 2006'dan beri buradayım ve seneye de burada olacağım.Bu süre zarfında inanın hiç bir ilerleme kat edilmedi.Zaten Elazığ'ı size anlatmama gerek yok sanırım.Hiç düşünmeden milyarlar verilip arabalar alınır ancak bisiklet çocuk oyuncağıdır burada.Ne üniverisite ne de yerel yönetim bu zihniyeti değiştirebilir mi?

20. Genç Osman Bircan

Genç Osman Bircan Forum Demirbaşı

Sponsorlu Malatya olarak sizleri destekliyor, komşu ilimiz Elazığda bisiklet adına güzel gelişmeler olmasını diliyoruz.

1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat