DİŞlİ

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
selam millet ya benim 24 vites bi bisikletim var 4x6 bunun arka 6. dişli hasar aldı biraz giderken felan baya problem çıkartıyo degiştirmeye karar verdim ama aklıma bi fikir daha geldi şunu düşündüm acaba arka dişlileri 7 li yapsammı???? 4x7 28 vites olacak yani :) biraz saçma bişey oldu ama aklımada yattı bide dişli markası felan tavsiyeniz olursa çooook memnun olurum şimdiden teşekk

Scudo

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Şimdi 4*6 zor bulunan bir sisten genelde 24 vites bisikletler 3*8 olarak ayarlanır...Ama uygun bir arka aktarıcı ve ruble (dişli) alırsan istediğin 28 vitese uydurabilirsin bisikletini...Uygun bir aktarıcı olarakta Shimano Altus yada Acera yaparsan 7 li kullanabilirsin...

Ayrıca bisikletininde bir resmini koyarsan sevinirim...

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
pekala koyarım ama boyası felan biraz bozuk :) nede olsa 8 senelik bisiklet hakket ya profesyonel bulmuşken sorayım :D bu boya için napabilirim civarda fırın boyası atan hiç bir yer yok benide bayagı sinirimi bozdu dedigim gibi bisiklet baya eski demeyecegim :) ıııı emektar oldugu için biraz yıpranmış durumda vites kolları nıda degiştirmeyi düşünüyorum

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
sen resmini koy biz sana yardım ederiz merak etme...

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
ya ben bu resimleri nereye koyacam yardımcı olurmusunuuz

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer

işte benim cengaver ne kadar izzet kadar yakışıklı olmasada idare etcez artık :)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
hehehe nedemek herkesin bisikleti güzeldir...

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
teşekkür ederim abi aglamak istiyoruum ilk defa birisi bisikletime güzel dedi :):):) aslında bulundugumuz yerde tek bu bisiklet eşi yok yane bi komşuda var artık oda bisikletlikten çıkmış bi vaziyette :)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Boya için komple bisikletini sökmen lazım her vidasına kadar daha sonra boya sökücü ile boyasını çıkartman....

Daha detaylı bilgi için buraya bakabilirsin...

(link)

bu link te detaylı olarak anlattım...