Corona virüsü (Covid-19)

Scudo

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.761
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Şaka bir yana kargoyu iyice dezenfekte etmeyi düşünüyorum da, nasıl yaparım onu bilmiyorum...😱
Siz alarm sınıfındasınız dedeeee 😅. Yaş almış başını gitmiş. Aman dikkat ha 😄.

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Süper Dede Doğru hocam haklısınız. Bildiğim kadarıyla virüslere karşı formaldehit içerikli dezenfektanlar kullanılıyor lakin bu corona farklı diyorlar nasıl olur bilemem. Öyle dezenfektanı nerede bulursun onu da bilemiyorum

Cemal Ç.

Tepki
20.761
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Twitter'da bir şey gördüm. Corona virüsünü "elma sirkesi" etkisiz hale getiriyormuş. Bir kovaya sıcak su, bir kapak elma sirkesi, sonra güzelce temizleyecekmişiz 😁. Valla elma sirkesi diyorlardı 🤣.
Çok alay etmeyeyim gerçi, çinlilerin içinde olan benim 🤣🤣🤣.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@BF Okuru forum kullanıcıları olarak @mariokaldato için bir AliExpress hediye kampanyası mı yapsak ne yapsak, şöyle ne kadar eksiği gediği varsa hepsini fazlasıyla 3’er 5’er tamamlayalım, güzel bir sinerji yaratmış oluruz!

Cemal Ç.

Tepki
20.761
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.809
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bende iki tane yazlık softshell pantolon siparişi vermiştim gümrüğe gelmiş kıyıpta nasıl basacam canım pantolonları çamaşır suyuna, Acaba bu virüs adam seçiyor mu:koptum::koptum:

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@BF Okuru forum kullanıcıları olarak @mariokaldato için bir AliExpress hediye kampanyası mı yapsak ne yapsak, şöyle ne kadar eksiği gediği varsa hepsini fazlasıyla 3’er 5’er tamamlayalım, güzel bir sinerji yaratmış oluruz!
Sayin müdür ; Gözümüz yukseklerde degil. Giosuma sizin oralardan bi ultegra d12 alip yollayiver hayrina. Gariban sevindirmeninde bir tadina bakmis olursun

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.971
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende iki tane yazlık softshell pantolon siparişi vermiştim gümrüğe gelmiş kıyıpta nasıl basacam canım pantolonları çamaşır suyuna, Acaba bu virüs adam seçiyor mu:koptum::koptum:
Eğer ki almış olduğunuz yazlık pantolonu bu soğuklarda giyerseniz korona virüsünden değil; yerli ve milli grip virüsünden korkun derim.:tskler:

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.809
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaş foxtaki mucize doktor dizisindede virüs vakası var atın ölümü arpadan olsun demiştim ama yaksam mı acaba ali babanın ürünlerini:kötü:

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@necmeddin olan olmuştur hocam battı balık yan gider 😂😂 Seni büyükçe bir çukuruniçinde kirece gömeriz artık 😁

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.809
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@tony0694 gardaşım bol bol dualar edin, suyada atabilirsiniz malum balıklara yem lazım, hem ben solcanla balık tutmaya alışkınım, kireci basarsanız börtü böcek yok solucan yetişmez bağrımda, siz en iyisi mi beni atın suya:harika:

• Beğen
Tepkiler: Kızagan

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bizim toplum elinde sigarasiyla bomba imha ekiplerini yakindan izleyen neredeyse dunyadaki tek millet oldugundan bu meseleyi de ciddiyetsizce karsilyacagimiz âşikar. Saglik Bakanliginin yapacagi neobilimsel aciklamalari simdiden duyar gibiyim :(

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.809
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mariokaldato hocam bu millet değişmez az gelir vız gider, bizim üzerimizde denemedikleri hastalık kalmadı, ama işte Rabbimin yüceliği Muhammed Aleyhisselam ve Mehmetçik yurdu bu vatan en üst makam tarafından en iyi şekilde korunuyor, sağlığımız bazen bozulsa da bir şekilde tüm illetler bir çok haine rağmen bir şekilde def ediliyor diyorum, Allah büyüktür ve onun şanı yücedir vesselam :harika: