Corona virüsü (Covid-19)

Scudo

canikli

Üye
Tepki
6
İsim
orkun
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Castello
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok tehlikeli bir virüs her ne kadar önlem almaya kalksanız bile çözümünü bulmadığınız sürece buralara kadar gelmesini durduramazsınız. Çin bile henüz çözümünü bulmuş değil, hala virüs deli gibi yayılmakta. Amerika kıtasına bulaşmış olursa, ben şahsen onlarda çözümü vardır diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.763
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Bu virüs olayının çok abartıldığını düşünüyorum. Her yıl bir gırip mikrobunu yok kuş gıribi, yok domuz gıribi bg. insanların kulaklarına bağırıyorlar. Kötü bir şey, ona bir şey demiyorum ama milleti kırdırmaya, olaylar çıkarmaya çalışıyorlar sanırım. Yıllardır bu gibi hastalıklarda ilk şüpheli yaşlılar ve çocuklar. Biraz dikkat edersek bir şey olacağını sanmıyorum. Tanrı çocuklarımızı bağışlasın. Orta sınıf yaştakilerin böyle bir virüse (normal bir insansa) yıkılacağını sanmam.

HakanAydn

Forum Bağımlısı
Tepki
6.238
İsim
Hakan
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Oxsy küçük olsa uymazdı büyüğe aparatla uyar. Ya da cola tenekesi filan.0.8 fark var yani 0.4 mm bir kalınlık .

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.809
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İlaç şirketleri her zaman olduğu gibi bu kişin kaymağını sağlam yerler , telef olan yine küçük sabiler ve yaşlılar olur , eğer virüs bu kadar güçlüyse yakalananlar ilk etapta kurtulsalar da ileride hayat kalitelerini etkileyebilecek olumsuzluklarla da karşılaşabilirler.

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Sedona
Çoğalacak ortam bulamaz ise virüsler çinden buraya kargo gelmesi kadar sürede hayatta kalamazlar.

Yani çinli gelirse sıkıntı da, kargo paketlerinden korkmaya gerek yok 1 haftada çinden gelen kargo görmedim.

• Beğen
Tepkiler: MakRo

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Çetin ŞAHİNÖZ şahsen bana standart gönderimle 8 günde gelen kargo var bir abiye de 5 gün geldiğine bizzati şahit oldum 😂

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Sedona
@tony0694 Valla o zaman tehlikeli, erken gelen kargoları teslim almayın beklesin PTT de biraz😂😂

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Çetin ŞAHİNÖZ Şanslı sanarken kendimi birden şanssız hissetmeye başladım 😂

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.261
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
yazılanları okuyunca biraz olsun içim rahatladı ama gevşemek yok! Baya önce sipariş ettiğim garmin tutucu geldi,benim paketi bir alışım ve ambalajını bir açışım var tam filim😂 ambalaj kapıdını torbasını yaktım,tabi plastik parça olmasına rağmen müthiş dezenfekte ettim kendimce👍 İçim rahat😏

• Beğen
  • Hahaha
Tepkiler: MakRo ve Cemal Ç.

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@seko35.50 hocam o olmamıştır Allah muhafaza bir şey falan olur size içim el vermez. Siz onu bana gönderin ben ücretinide size iletirim en azından bu virüs illetini başınızdan savmış olursunuz 😂😂

Cem Coşkun

Forum Bağımlısı
Tepki
1.629
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Coronavirüsünün plastik, metal ve cam madde yüzeylerinde birkaç saat, laboratuvar koşullarında da iki gün kadar aktif kalabildiği tespit edilmiş.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Ben çin'den korona virüs sipariş ettim, yanında da bisiklet çantası hediye ettiler, cesaretimden dolayı...:koptum::koptum::koptum:

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@BF Okuru bence de tüm dünya hükümetleri konu hakkında doğruları gizliyorlar. Bende daha fazla ölüm ve vaka olduğunu düşünüyorum

• İnanılmaz
Tepkiler: seko35.50

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.589
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
başlamış komplo teorileri

• Hahaha
Tepkiler: seko35.50

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.971
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben çin'den korona virüs sipariş ettim, yanında da bisiklet çantası hediye ettiler, cesaretimden dolayı...:koptum::koptum::koptum:
Bu böcek Güney Afrika'dan bir tane muzun içinde geldi hesabı ya bu virüs senin çantada business class olarak geldiyse:krktm:Bu saatten sonra derler derler gelmese bile bisiklet çantasında geldi derler:ssrtcbya:

Nedense bu aklıma geldi.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Şaka bir yana kargoyu iyice dezenfekte etmeyi düşünüyorum da, nasıl yaparım onu bilmiyorum...😱