Corona virüsü (Covid-19)

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Cem Coşkun Temennimiz zaten böyle bir durumun olmamasından yana lakin şahsım adına çok istesemde birazcık askıya alacağım. Ne yazıkki kişisel hijyen ülkemizde şu sıralar bir nebze iyileşmeye başladı hala eksiklikler çok fazla ama o konuda sonuna kadar haklısınız.

Scudo

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.809
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Abi yazın Mountain peak ilkbahar ve sonbahar takımını aldım yoldan gören çeviriyor , nerden kaç liraya aldın diye , sağlam işçilik 400 lira kadar bara verdim alt üst sete , şimdi santiğin ceketini 800-900 diyorlar ne gerek var, param cebimde kalsın , hemde kaliteli işçilik yapmışlar, zaten cebimde akrep var ,1 ay öncede en küçük oğlana forma aldım 2 tane 68 liraya 15 lirada kargo , kendi memleketimde bir formayı alamam o fiyata , kaliteli birde :harika:

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@necmeddin Keşke normal ölçülerde olsam da bende giyim alışverişi yapabilsem internetten. Boy çok uzun olunca maalesef denemeden hiçbir şey alınmıyor. 😕

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.809
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ya aslında devir hesap devri , geçen hafta LCWkide 3 tane tişort aldım , yazın 50-60 dediklerini 23-29 arası sport modelleri , mağazaya git dene sitesinden al , olmayınca iade alıyor sağlam firmalar, dene denemekten vazgeçme, ben iadede yaptım bir kaç kez , spor giyimin içinde en pahalısı malum bizim bisiklet giysileri.

Fiat alıyorsun arabanın parçaları hesaplı , alfe romeo alıyorsun ustaya gidiyorsun fiatla aynı uyumlu parçayı usta bize abi bu alfa romeo malum parçası pahalı diye iteliyor maalesef , olay bu kardeşim varsın pimpirikli desinler , ticarette almadan kazanacan, vesselam.

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@necmeddin Doğru valla ekonomik olarak ne kadar kısarsak o kadar kar ediyoruz ama bu da ülke pazarını daraltıp yine bize dönüyor 😩

• Beğen

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.809
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@tony0694 Yukarısı bıyık aşağısı sakal misali oluyor . Evet çok haklısın ,öncelik yerli üretimin ve kendi insanımızın ,ama ha çin ha burası dünyanın genel sistemi bozulmuş , olay sırtımız da ki yükü ne kadar hafifletebiliriz, kazanan yine kazanıyor , mevlana hazretlerinin dediği gibi eğri ok doğru yol almıyor , ne yapsak ne etsek bir şekilde etkileniyoruz, biz zamanı kurtardık desek ilerde çocuklarımız etkilenecek , ne yapsak olmuyor vesselam.

• Beğen
Tepkiler: Kızagan

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
  • Beğen

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.809
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İnşallah :harika: Ümitsizlik yok.
@BF Okuru 2019 da zirve yapmışlar

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@BF Okuru Belki de sorun tam olarak budur. Şüpheye çok açık bir konu 🤷‍♂️

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.763
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@tony0694 Yok temizleneceği falan yok dünya nufusu dünyaya fazla geliyor birileri oynuyor birşeylerle , Allah hakkımızda hayırlısını versin.
Thanos dayıyı hep haklı bulmuşumdur. Belki oluşurken olmadı ama yok olurken doğal seçilimle yok olunması taraftarıyım. Böylece kalanlar bir süre daha rahat yaşar 🤪.

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Cemal Ç. Onu bende haklı buldum 😁 Çok uzun süre toplu bir nüfus kıyımı olmadı. Dünya savaşları binlerin göğüs göğüse savaştığı meydan savaşları veba salgınları vs çok uzun süredir bir şey yok. Belki de doğanın kendini rahatlatmaya ihtiyacı vardır malum çok canını yaktık
@hamlet2006 valla genel kitle çok bekliyor ama ben nasipli insanım herhalde 18 günü geçen kargom olmadı o kadar alıiverişe rağmen. Ben ölmeye meyilliyim 😁

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.809
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yok armegedon , yok armudu çok buldun , yok şu indi , yok arabadan indi , vapura bindi , Star vars , bilmem yenilmezler ,adamlar ilk önce yokluyorlar sonra kurguluyorlar en sonunda bir bakıyoruz figuran olmuşuz , ama olmaz dediğimiz bir çok şey oldu , hatta solcanla balık tutarken kuyruklu tospa tutum yok artık dedim ,birde tatlı suda :koptum:

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.971
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hapşırmayla bulaşıyor, maske takın diyorlar.Maskeler Çin'de üretilip Çin'den gelesiye kadar , virüs çoktan Çin'den gelmiş oldu. :krktm: :snzdglsn: :krnz::acpsnr:
Acayip bir dezanformasyon var. Bilgi kirliliği, virüsten daha hızlı yayılıyor.

HakanAydn

Forum Bağımlısı
Tepki
6.238
İsim
Hakan
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu coronanın "opel korsa toyota korona" dakiyle bir alakası var mı acaba?. cor ona bu sefer çinlilere fena coydu..

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@hamlet2006 maalesef öyle belki de resmi kaynaklardan tam anlamıyla profesyonel bir açıklama gelse sorunlar kalkar
@Hakan1969 😂😂😂 Opelin gözü yaşlı Toyota benim suçum neydi Allahım diyor

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Çinde insanlar ölecek lakin dünyanın kalanı öncelikle ticaret boyutuna takılacak. Bizim ülkede de durum böyle olur. Önce ticari olarak değerlendiririz.

Ama bizde diğer ülkelerden farklı olarak bu durumda çinden gelen ürünler azalırken bunu fırsatçılığa çevirip elindeki ürünleri, ürettiği ürünleri maddi olarak katlayacaktır bizim insanımız. Bu kötü durumu fırsata çevirip haksız kazanç peşine düşecektir.

Ne yazık ki yine bencilliğimiz daha üst düzeyde kalacak bence..

• Beğen
Tepkiler: Kızagan

Kızagan

Demir Taylı Silahşör
Tepki
157
İsim
Yasin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Triban Böyle olmayız umarım 😂
@lealtad maalesef bu küresel çapta böyle olacak tüm dünyanın aynı derecede etkilenmesi söz konusu bence