Carraro Flexi 121

trainspotting35

Forum Ba─č─▒ml─▒s─▒
Kay─▒t
18 A─čustos 2015
Ba┼čl─▒k
10
Tepki
8.388
Ya┼č
38
┼×ehir
─░stanbul
Ba┼člang─▒├ž
2016ÔÇö17
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet t├╝r├╝
Yol bisikleti
Benim boyum 1.68, e┼čimin boyu 1.65. ­čśÇ

• Be─čen
Tepkiler: seydieser

byvolkan61

├ťye
Kay─▒t
13 Mart 2019
Ba┼čl─▒k
0
Tepki
0
Ya┼č
22
┼×ehir
─░stanbul
─░sim
Volkan Kurt
Ba┼člang─▒├ž
2015ÔÇö16
Bisiklet
Tern
Bisiklet t├╝r├╝
Katlan─▒r
Selamlar, Tern A7, B7 veya Carraro Flexi 108 veya 121 d├╝┼č├╝n├╝yorum. ├çok ara┼čt─▒rd─▒m ancak hala karar verebilmi┼č de─čilim. Kullananlar, fikri olanlar yard─▒mc─▒ olabilir mi. Sizce hangisini se├žmeliyim? ├ľzelle┼čtirme olarak hangisi daha m├╝sait? 21 vites olmas─▒ ┼čart m─▒ sizce? 7-8 vites ├Âzelle┼čtirilerek 21 vites performans─▒ yakalanamaz m─▒?

seydieser

├ťye
Kay─▒t
7 Temmuz 2018
Ba┼čl─▒k
2
Tepki
123
Ya┼č
34
┼×ehir
Ku┼čadas─▒
Bisiklet
Carraro
@trainspotting35
Abi o zaman senin ├ž├Âz├╝m gayet mant─▒kl─▒ym─▒┼č :)

• Be─čen
Tepkiler: trainspotting35

cnmrtpkc

Only Human
Kay─▒t
30 Nisan 2018
Ba┼čl─▒k
2
Tepki
287
┼×ehir
─░stanbul
─░sim
Can
Ba┼člang─▒├ž
1992ÔÇö93
Bisiklet
Geotech
Bisiklet t├╝r├╝
Katlan─▒r
@byvolkan61
Selamlar,

├ľncelikle ne ama├ž ve s─▒kl─▒kla kullanacaks─▒n─▒z,toplu ta┼č─▒ma s─▒k├ža kullan─▒lacak m─▒? kullan─▒m alanlar─▒n─▒z da e─čim-yoku┼č vs varm─▒?

byvolkan61

├ťye
Kay─▒t
13 Mart 2019
Ba┼čl─▒k
0
Tepki
0
Ya┼č
22
┼×ehir
─░stanbul
─░sim
Volkan Kurt
Ba┼člang─▒├ž
2015ÔÇö16
Bisiklet
Tern
Bisiklet t├╝r├╝
Katlan─▒r
@cnmrtpkc
Evet e─čim yoku┼č var. ├ťmraniye taraflar─▒n─▒ bilenler bilir. Buralar i├žin 21 vites ├žok avantajl─▒ geliyor kula─ča ancak selenin d─▒┼čar─▒da kalmas─▒ dezavantaj olarak g├Âr├╝yorum. ─░stenilen kompaktl─▒─č─▒ sa─člayam─▒yor diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

cnmrtpkc

Only Human
Kay─▒t
30 Nisan 2018
Ba┼čl─▒k
2
Tepki
287
┼×ehir
─░stanbul
─░sim
Can
Ba┼člang─▒├ž
1992ÔÇö93
Bisiklet
Geotech
Bisiklet t├╝r├╝
Katlan─▒r
@byvolkan61
21 vites tabiki avantajl─▒ ama 8-9 viteste belirli kondisyona ula┼čt─▒ktan sonra yetebilir.Kendim 24 vites kullan─▒yorum,├Ân di┼čli yapraklar─▒ndan 1'ini ├ž─▒kard─▒m ┼čuan 8X2 16 vites kombinasyonuyla kullan─▒yorum ┼ču an i├žin yeterli,uzun tura c─▒karsam takar─▒m ama :) 8-9 vites yetmez diyorsan─▒z Geotech markas─▒na da bakabilirsiniz.(delta bisiklet)18 vites se├žene─či mevcut ┼čuan yada b├╝t├žeyi biraz daha artt─▒r─▒p Dahon ve Tern'in 9 ├╝zeri vitesli modellerine...

Son olarak ├Ânerim bisiklete kesinlikle karar verdi─činiz zaman ├╝zerindeki donan─▒mlarada bakman─▒z,Att─▒r─▒c─▒,sele markas─▒,jantlar jant g├Âbekleri vs gibi...

sanmarco

├ťye
Kay─▒t
6 ┼×ubat 2016
Ba┼čl─▒k
0
Tepki
31
┼×ehir
Bart─▒n
Ba┼člang─▒├ž
1996ÔÇö97
Bisiklet
Carraro
Bisiklet t├╝r├╝
Katlan─▒r
Tekrar selamlar herkese. Yar─▒n in┼čallah ben de bir flexi sahibi olaca─č─▒m. Bisikleti al─▒rken, bisiklette ├Âzellikle dikkat etmemi gerektiren ve bisiklete mutlaka almam gereken aksesuarlar─▒ yazarsan─▒z ├žok sevinirim. ─░n┼čallah da yar─▒n buradan yak─▒┼č─▒kl─▒n─▒n foto─čraf─▒n─▒ payla┼č─▒r─▒m :)

• Be─čen

seydieser

├ťye
Kay─▒t
7 Temmuz 2018
Ba┼čl─▒k
2
Tepki
123
Ya┼č
34
┼×ehir
Ku┼čadas─▒
Bisiklet
Carraro
@sanmarco
├ľncelikle hay─▒rl─▒ olsun. Bisiklet i├žin ortak m├╝him aksesuarlar─▒n ba┼č─▒nda kask, ├Ân arka ayd─▒nlatmalar ve eldiven gelir. Bundan sonras─▒ keyfe keder gibi, ustalar eklemeleri yapacakt─▒r.

slckats

Forum Ba─č─▒ml─▒s─▒
Kay─▒t
12 Mart 2018
Ba┼čl─▒k
1
Tepki
1.292
Ya┼č
38
┼×ehir
Bursa
─░sim
Sel├žuk At─▒┼č
Ba┼člang─▒├ž
1986ÔÇö87
Bisiklet
Kron
Bisiklet t├╝r├╝
Cyclocross
@sanmarco
Bir Mosso kullan─▒c─▒s─▒ ve Carraro Flexi 121 sever olarak size hay─▒rl─▒ olsun diyorum :)

• Be─čen
Tepkiler: sanmarco

Hasankaran

├ťye
Kay─▒t
24 Ekim 2016
Ba┼čl─▒k
4
Tepki
243
Ya┼č
31
┼×ehir
Ku┼čadas─▒
─░sim
Hasan karan
Bisiklet
Merida
@slckats

Aradaki fark altus kol ve arka aktarici ruble ve freewheel yerine freehub kullanilmasi

Bana gore dise dokunur tek sey arka gobegin freehub olmasidir

108 kadro acilariyla 121 acilari farkli
108de sele borusu asagiya inebiliyor hatirladifim orta g├Âbek sele borusu hizasindan onde en baslarda 121de yatay bisiklet kullaniyor gibi hissediyordum bu orta gogekle sele acisinin ayni hizada olmasindan oturu

Ben duzlukte surecek ve cok az yokus cikacak kimseye 121 tavsiye etmem

@Desert Fox
Ben kullanan kisilere sormustum bisikleti boy icin ozellikle lakin bisikleti aldiktan sonra kisa oldugunun farkina vardim 3cm kadar kisa geliyordu sele borusu bana boyum 185cm ve bacak boyum kisad─▒r

sanmarco

├ťye
Kay─▒t
6 ┼×ubat 2016
Ba┼čl─▒k
0
Tepki
31
┼×ehir
Bart─▒n
Ba┼člang─▒├ž
1996ÔÇö97
Bisiklet
Carraro
Bisiklet t├╝r├╝
Katlan─▒r
Selamlar tekrar. Arkada┼č─▒ ald─▒m. Umar─▒m kendisiyle g├╝zel rotalar belirler, g├╝zel yerler ke┼čfederiz. Kendisiyle ilk deneyimim i├žin sab─▒rs─▒zlan─▒yorum :)

Dosyalar

slckats

Forum Ba─č─▒ml─▒s─▒
Kay─▒t
12 Mart 2018
Ba┼čl─▒k
1
Tepki
1.292
Ya┼č
38
┼×ehir
Bursa
─░sim
Sel├žuk At─▒┼č
Ba┼člang─▒├ž
1986ÔÇö87
Bisiklet
Kron
Bisiklet t├╝r├╝
Cyclocross
@sanmarco
Hay─▒rl─▒ olsun.

• Be─čen

toygun

├ťye
Kay─▒t
31 Ekim 2018
Ba┼čl─▒k
0
Tepki
1
Ya┼č
30
┼×ehir
─░zmir
─░sim
Toygun
Merhabalar yaz─▒ld─▒ m─▒ bilmiyorum ama flexi 121 almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum ama 21 ayl─▒k bir k─▒z─▒m var,bu modeller ile en g├╝venli ┼čekilde nas─▒l ta┼č─▒yabilirim ├žocu─ču,├žocuk koltu─ču yada r├Âmork olarak art─▒ ve eksileriyle ├Ânebilece─činiz neler var ?

• Be─čen

mevlutyuceldinc

Aktif ├ťye
Kay─▒t
29 Mart 2014
Ba┼čl─▒k
7
Tepki
35
┼×ehir
Istanbul
Bisiklet
Specialized
Merhabalar, bende tern a7, flexi 121 ve flexi 108 aras─▒nda kalm─▒┼čt─▒m. Flexi 108 de karar k─▒l─▒p ald─▒k ve Bug├╝n bisiklet geldi. Turuncu renk muhte┼čem ├žok dikkat ├žekiyor. Sahilde 30km tur att─▒m acayip rahat. E┼čime alm─▒┼čt─▒m galiba bir tanede kendime al─▒cam. :D sadece sele borusu katlarken biraz sert inip ├ž─▒k─▒yor sizde de ├Âyle mi ?

• Be─čen

seydieser

├ťye
Kay─▒t
7 Temmuz 2018
Ba┼čl─▒k
2
Tepki
123
Ya┼č
34
┼×ehir
Ku┼čadas─▒
Bisiklet
Carraro
@toygun
Konuda bilgisi olan arkada┼člar yard─▒mc─▒ olabilirler mi? Yaz geliyor, ben de ├žocu─čumu bisiklet ile gezdirmek istiyorum.

• Be─čen
Tepkiler: toygun

sanmarco

├ťye
Kay─▒t
6 ┼×ubat 2016
Ba┼čl─▒k
0
Tepki
31
┼×ehir
Bart─▒n
Ba┼člang─▒├ž
1996ÔÇö97
Bisiklet
Carraro
Bisiklet t├╝r├╝
Katlan─▒r
Selamlar. Bisikleti d├╝n AnkaraÔÇÖdan ald─▒m ve bug├╝n Bart─▒nÔÇÖa getirdim. OtogarÔÇÖdan da evime kadar kendisiyle geldim. ─░lk izlenimim bisikletin selesi ger├žekten ├žok sert. (Sele ├Ânerilerinizi bekliyorum.) ─░kincisi bisikletin dengesini ├žok be─čendim. Bir elimde spor ├žanta olmas─▒na ra─čmen gidon ├žok fazla sa─ča sola oynamad─▒. ├ť├ž├╝nc├╝s├╝, 5.vitese kadar sanki pedal─▒ bo┼ča ├ževiriyormu┼čum gibi bir hisse kap─▒ld─▒m. Hafif bir yoku┼č vard─▒ yolumda o yoku┼ča gelene kadar 5.viteste gittim. Genel anlamda ilk izlenimim gayet olumlu. Bir sonraki PazarÔÇÖ─▒ iple ├žekiyorum :)

• Be─čen
Tepkiler: trainspotting35

AtomANT

├ťye
Kay─▒t
27 A─čustos 2018
Ba┼čl─▒k
0
Tepki
4
Ya┼č
27
┼×ehir
Denizli
─░sim
Ahmet
2018 model sipari┼č verdim birka├ž g├╝ne elimde olur art─▒k. ├çok ertelemi┼čtim yak─▒n zamanda ilk izlenimlerimi payla┼čmaya ├žal─▒┼čaca─č─▒m.

MustafaSener

├ťye
Kay─▒t
21 Haziran 2017
Ba┼čl─▒k
0
Tepki
25
Ya┼č
26
┼×ehir
Eski┼čehir
─░sim
Mustafa ┼×ener
Bisiklet
b'Twin
Ben de fat bike bisikletimi satabilirsem alaca─č─▒m bir tane katlan─▒r. Ama Flexi 121 ile Btwin Tilt 500 aras─▒nda kalm─▒┼č durumday─▒m. Flexi ekipman taraf─▒nda, btwin ise tasar─▒m taraf─▒nda a─č─▒r bas─▒yor. Bilemiyorum kafalar kar─▒┼č─▒k..

Heisenberq

├ťye
Kay─▒t
20 ┼×ubat 2019
Ba┼čl─▒k
2
Tepki
121
┼×ehir
Turkey
─░sim
Walter White
Ba┼člang─▒├ž
2002ÔÇö03
Bisiklet
Pinarello
Bisiklet t├╝r├╝
Downhill - Freeride
@sanmarco
Geni┼č sele al─▒rs─▒n─▒z k─▒sa mesafe memnun eder, sonras─▒ eziyet. Ba┼čka bir sele al─▒rsan─▒z totoya uyumama durumu var paran─▒z bo┼ča gidebilir. Brooks sele i┼činizi g├Âr├╝r. Hi├ž de─čilse ├Âm├╝r boyu sele derdiniz olmaz.

• Be─čen
Yukar─▒ Alt