Bugün kaza yaptım

Sipioreeee

Daimi Üye
Tepki
101
Bisiklet
Sedona
Kaza fenaydı...Araç arkamdan geldi çarptı sağ şeritteydim. İnadına üzerime sürdü.

Dosyalar

Scudo

Bianchi tdl 1300

Forum Demirbaşı
Tepki
256
İsim
Kartal kaan
Geçmiş olsun tam olarak nasıl oldu anlatır misiniz

Hurol Yoney

Daimi Üye
Tepki
307
İsim
Hürol
Bisiklet
Diğer
Büyük geçmiş olsun.

ElcaSeJawS

Forum Bağımlısı
Tepki
575
İsim
fatih
Bisiklet
Cannondale
Bu aralar noluyor anlamadım ? Gecmiş olsun.

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Detay ve sonuç bilgisi alabilirsek iyi olur. Geçmiş olsun...

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

Sipioreeee

Daimi Üye
Tepki
101
Bisiklet
Sedona
@Bianchi tdl 1300 ankaralıysanız bilirsiniz. beşevlerden tandoğana gidiyordum(baya işlek bi cadde) saat 16.30 suları hem trafiği yavaşlatmamak hem kendimi tehlikeye atmamak için hızlı gidiyordum orta şeritten. yol 3 şeritli. işte ışıklara 150 metre falan kaldı. ışıklardan bi önceki ara sokaktan bi tane araba çıktı. ışıklarada 100 metre var. aynı hızla gidiyoruz 40 üstü. adama yavaşla ve sağa dönme işareti yapıyorum kolumla yavaşlamıyo. iyice sıklaştırdım bende hareketi ondan sonra yavaşladı sonra geçtim bende sağ şerite kafamı sağdan arkaya çevirdim.üzerime üzerime sürüyo arabayı.. Bende o sırada yavaşlayınca geldi çarptı bana. arka jant pert. bisikletten indim 2 milyar lan bu bisiklet dedim adamın üstüne yürüdüm. lan falan dedim hala kendini haklı çıkarmaya çalışıyo. bana küfür etti diyo.

herkese teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: tolgax3

Bianchi tdl 1300

Forum Demirbaşı
Tepki
256
İsim
Kartal kaan
@StevenDiaz07

Bilmiyorum ben istanbuldayim adam bana öyle bisey dese doverim. İftira atıyor birde

Sipioreeee

Daimi Üye
Tepki
101
Bisiklet
Sedona
@Bianchi tdl 1300 direk adamın üstüne yürüdüm zaten. dalacaktım da kendimi zor tuttum

Bende bişi yok çok şükür..Ama bana bişi olsaydı o hıyar sevinçten havalanırdı buna eminim.Bilerek yaptı çünkü

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
gecmis olsun sonuc ne oldu vurdugu yanina kar mi kaldi polis falan mudahale etmedi mi

Sipioreeee

Daimi Üye
Tepki
101
Bisiklet
Sedona
@nuruasakir işte tutanak tutuldu. polis bi onu yaptı çekti gitti sonra. yarın da trafik amirliğine gidicem bakalım

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
desene buyuk kaza yapsak yapilanka kalcak

Sipioreeee

Daimi Üye
Tepki
101
Bisiklet
Sedona
şunu şöyle söyliyim. istiyosanız şikayet edip banlatın beni. ama okadar boktan bi ülkede yaşıyoruz ki. insanlar otobüs durağında otobüs beklerken ezilip ölüyo. ve size daha yakınımdan örnek vereyim.

senelerdir tanıdığımız bi komuşumuzun babası.. çankaya köşkü var çankayada baya yüksek rakımlı yere kurulu. yani etrafı baya dik yokuşlarla çevrili. ankaranın meşhur cinnah tepesini duymuşsunuzdur. baya dik bi yokuşlarla çevrili.işte o yokuşun civarında ikamet eden insanlar var. bizim komuşu da saat 16.30 sularında anne babasını o dik yokuştan uğurluyor. yani şöyle söyliyim. balkonda kucağında bebeğiyle bahçe garajının orda anne babasını uğurluyor. o sırada o dik yokuştan 35 tonluk kocamann içi harfiyat yüklü damperin freni boşalıp adamı evin önünden alıyor 30 40 metre sürüklüyor.adam orda ezilerek ölüyor.

İşte ülkemizin gerçeği bu..Yoksa bunun gibi şeylere önem vermemek lazım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@StevenDiaz07

Bilerek yaptıysa o Şeref yoksunu, Haysiyet fukarası, Soyu eksik olan kavim üyesi müsvette bi gün belasını mutlak bulacaktır ancak sen o tutanağın takipçisi ol. Bisikletin hasarını al, Ruh sağlığımı bozdu diye şikayetçi ol.

Sana büyük geçmiş olsun. İnşallah bir daha kaza yüzü görmessin kardeşim.

bua

Daimi Üye
Tepki
362
İsim
Burak Akdağ
Bisiklet
b'Twin
ah kemarınız bi' kayıtta olsaydı o an var ya, süründürürdünüz süründürür... keşke ''nush ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanin hakki kötektir'' böyle olmasa tabii. inşallah olumlu bir neticeye varılabilir. geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!

Sipioreeee

Daimi Üye
Tepki
101
Bisiklet
Sedona
zaten kaza yerinin video/ resmini çektim.. Tutanakta da arkadan çarptım dedi.Kaza sağ şeritte oldu. @Asusumune
(link)

bua

Daimi Üye
Tepki
362
İsim
Burak Akdağ
Bisiklet
b'Twin
yeni jant almak umarım ders olur o vakit beyfendiye :)

Sipioreeee

Daimi Üye
Tepki
101
Bisiklet
Sedona
@bua eğer doğru anladıysam. yani adam insafa gelmiştir dediysen yanılıyosun. bana bişi olsaydı adam sevinçten havalanırdı.Şunuda söyliyim. kaza oldu işlemler halloldu ayrılcaz.Adama cüzdanı gösterdim 1 lira yok taksi parasını verse yaptırmaya gidiyim dedim oda yok veremem dedi. Bisikletini arabama koydum sığmadı ben görevimi yaptım dedi. Karisi veriyim veriyim dedi adam verdirtmedi 5 dk.sonra geldiler para vermeye almiyom dedim zorladı almadim parayı

bua

Daimi Üye
Tepki
362
İsim
Burak Akdağ
Bisiklet
b'Twin
demek istediğim tutanaklar düzgünce ve açıkça tutulduysa, gerekirse hem maddi hem manevi tazminatla jantın ederini hatta daha fazlasını beyfendiden talep etmeniz :)

• Beğen
Tepkiler: sspl

Sipioreeee

Daimi Üye
Tepki
101
Bisiklet
Sedona
@bua zaten avukata sorucam biraz sonra. tanıdık bi avukat komşumuz var..