B'twin 500 yol bisikleti

Emirazraa

Üye
Tepki
3
İsim
Emir
Bisiklet
b'Twin
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda Btwin 500 yol bisikleti almayı düşünüyorum kullanan varsa yorumlarınızı yazabilir misiniz ? Hız konusunda nasıl acaba ?

Scudo

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
triban 500 lerin serieri var kendi aralarında değişiklik gösteriyor.herbireri birbirinden farklılık gösteriyor.fiyatına göre giriş seviyesinde sağlam sıkıntısız kullanıcısını üzmeyen bir bisiklettir.
senin kriterlerin nedir sıfır mı ikinci el mi arıyorsun bütçen nedir boyun kaç cm bunları yazarsan daha net cevap alırsın .

Emirazraa

Üye
Tepki
3
İsim
Emir
Bisiklet
b'Twin
Sıfır alacağım. Boyum 170 ve alacağım model Btwin Triban 500 yol bisikleti bisikleti baya araştırdım ama kullanıcı birinden duymak daha iyi olur diye düşündüm

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
t500 çelik maşalı 1300 tl civarı tavsiye etmiyorum ben.
t520 olan ise 1919 tl full sora sistemli karbon maşalı bu fiyata ise tiagra salcano alınır.

• Beğen
Tepkiler: Alper Yıldız34

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
Triban 500 ün kadrosu 48 kadrodur S beden .Sana çok az küçük gelebilir.Benim boy 1.68 triban 520 M beden aldım ona göre karar ver.

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
arkadaşa 54 beden olur.sıkıntı olmaz
bence 2.el bak
105 sıstemlı 1800 tl cıvarı satıyo forumdan bırı

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Ben kulllanıyorum m beden aldım gayrt akıcı ve hızlı bir bisiklet her pedalı yolda hissediyorum tasarımı sade güzel microshift gayet iyi iş yapıyor lastikler hutbe veriyor bu hutchinson equnox 2 gayet iyi geliyor çelik maşa olması yarışlara katılmıcaksan güzel tur işinden pek anlamam am çelik maşanın daha iyi olduğunu duymuştum tur için bagaj delikleri var geometrisinidr beğendim sorun çıkarmaz gibi duruyor zaten sorunda decathlon garantisinde jant ayarını bile yapıyorlar diye duydum

Emirazraa

Üye
Tepki
3
İsim
Emir
Bisiklet
b'Twin
M boy bana uygun gibi yarışlara katılmayacağım asfalt yolda hız için alacağım

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
ben tavsiye etmiyorum ancak 2. el tavsiye edebilirim.

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
ne alırsan al 1-2 ay sonra yuseltme ıhtıyacı duyuyorsun bende asfaltta hız yapmak ıcın aldım zaten trıban 5 ile ne olursa olsun yarışlara katılacak bir bisiklet değil.

Emirazraa

Üye
Tepki
3
İsim
Emir
Bisiklet
b'Twin
Anladım ama 2. el düşünmüyorum btwin iyi bir bisiklettir diye düşündüm yarıştan ziyade dediğim gibi asfaltta hız için alacağım yarışlara katılmayı pek düşünmüyorum

Emirazraa

Üye
Tepki
3
İsim
Emir
Bisiklet
b'Twin
(link)
Benim için başlangıç bisikleti olacak hıza uygunsa sorun yok zaten benim de istediğim o İlk yol bisikletim olacak İnşallah sorun çıkarmaz Hızlı olsun yeter şimdilik microsifht yeter de artar diye düşünüyorum zaten yarışçı değilim . Şehirde hızlı olacaksa yeter

Guney1907

Daimi Üye
Tepki
38
İsim
Nadir Güney Kunt
Bisiklet
b'Twin
Ben sevdim bastın mı gidiyor bence iyi bisiklet

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@nuruasakir kadro olarak yarışlara katılamayacak mı ? Yoksam mevcut sistemde zaten katılınacağını bende düşünmüyorum:)

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
@huseyinbozan btwinin facet carbon diye kadroları var onlara bakınız anlarsınız t5 in kadrosu ile yarışa katılınmazlıgını :) nihayetinde eti butu belli bu kadroların ekonomik kullanıcılar için :)

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Bütçe önemli ancak, çok güzel 2.eller var. Ben 4ay araştırdım tam benimkini aldım foruma 2.eller düşmeye başladı. Gittikçe de güzel bisikletler uygun fiyatlara düşüyor. Yeni alacağım diye uğraşmak yerine çok güzel bir bisiklet alınabilir. Ben bulamadım, denk gelmedi ancak belki siz biraz daha araştırarak alabilirsiniz.
Bulundugunuz şehir de önemli böyle şeylerde örneğin ben Mersinde bunu yapamadım, ancak istanbuldaysanız size bisiklet çok...rahat rahat güzel bir 2.el alabilirsiniz. iyi araştırıp öğrenin derim, öğencikçe okudukça daha iyi anlar aradıgınızıla ilgili doğru kararlar verirsniz.
kolay gelsin

Çınar

Üye
Tepki
4
İsim
Ali Çınar
Bisiklet
b'Twin
Ben de kullanıyorum. Aleti teslim alırken montaj ve ayarları iyi yaptırmak gerek. Zincir dişli takımı çok kalite değil. Ama sorunsuz. Olaya bakışın çok prof değilse işini görür de artar bile. Hafifliği de yeterli. Geometrisi güzel kadrolar. Uygun boyu en iyisi magazada kendin seç. Arıza vs konusunda aklında en ufak bif şüphe olmasın decathlon müşterisini memnun ediyor. Bu bisiklette fiyat kalite oranı gayet iyi. Alternatifi ne diye sorarsan 2.el. Sıfır, bu fiyatlara böyle açılı bir kadrosu olan bisiklet yok.ya da benim hoşuma gitmedi hiçbiri. Abuk sabuk açılar hepsinde.

Emirazraa

Üye
Tepki
3
İsim
Emir
Bisiklet
b'Twin
En azından başlangıç olarak iyi olur diye düşünüyorum asfaltta hız yapsın yeter bana zaten bir süre sonra yetmezse değiştiririm herkesin görüşü için teşekkürler ben bisiket ile gezinmeyi sevdiğim için yol bisikleti tercih ettim btwin 500 hız için iyi ise sorun yok