Bisikletle tek seferde 260 km!

ymgirgic

Üye
Tepki
115

Benim adımı, sanımı burada, cesurca "deşifre" eden:)mad: ), ama üniversiteden sınıf arkadaşım ve şu anda aynı hastanede çalıştığımız ve çok çok sevdiğim doktor dostumla inanın hastanede, iş yoğunluğundan dolayı bu kadar uzun cümlelerle sohbet etmeye fırsat bulamazkan, burada resmen birbirimize mektup yazıyoruz... :D (çok ciddi değilim, yanlış anlaşılmasın, davetten eşimin haberi yok ta..:eek: )

yani "şu "BİSİKLETFORUM.COM" a ne kadar teşekkür etsem azdır..":boese157:

Buforum sayesinde gizli hiç bir aile sırrım da kalmamış oldu böylece. " bikergrrl" hanımefendi de eşimi deşifre etti.. (ben de onun cinsiyetini :D )
vatana millete hayırlı olsun.. artık herkes bize misafirliğe buyursun gelsin... tüm forum üyelerini eve de bekleriz.. çaya gelmek olmaz.. akşam yemeğe kalalım, yemekten sonra yatılı kalırız vs.. :D

Scudo

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
estagfurullah ymgirgic beycigim, 260 kmyi tek solukta gecen birisinin yaninda tebaa lafi uzerime buyuk gelir :D benim su siralar en buyuk projem 66 km tek solukta (hadi bir cay molasi tam ortasinda diyelim :p) gitmekken hele hele :D

acelya hanimi da foruma alarak iyi etmissiniz, bisiklet isleri merak, ilgi, sevgi seklinde gelisir, bisiklete binmekten hoslanmayan birisine henuz rastlamadim :D

annem de seleden sikayetciydi, seleyi degistirdik, bisiklet sortunu yeniledik, senelerdir mutlu mesut devam ediyor gezilerine :) hatta benim surekli binmedigim senelerde bir gun bile aksattigini zannetmiyorum antremanini :D

Tepki
0

Kendısı benım kosudan arkadasım oluyor. Ben de kendısını tebrık edıyor basarılaraının devamını dılıyorum. fotografları da yayınlarsanız cok sevınırız.

Tepki
671
Sayın, Mesut bey ile (namı diğer/RAMPACI) birlikte gerçekleştiğimiz Karapınar - Meke gölü serüvenimize ilgi ve alaka gösteren herkese ve bilhassa konuyu başlatan gürsel beye, bizi burada buluşturan bisikletforum sitesine sonsuz teşekkürlerimle,
dede

• Beğen
Tepkiler: Gürsel A.

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Bu turu burada bizlerle paylaştığınız için ben de teşekkür ediyorum... Bu yaz tur arkadaşım Necati Bey'le (67 yaşında) birlikte İstanbul'dan - Gaziantep'e kadar gitmeyi düşünüyoruz... Karapınar'dan biz de geçeceğiz... Meke Gölü'nü yazınızdan ilk defa duydum... Burayı biz de görmek istiyoruz...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

eskişehir'den sonra mahmudiye,çifteler,emirdağ,bolvadin, çay hattı izlenirse eber gölüne ve akşehir gölüne de uğrayabilirsiniz.yola devam ettiğinizde konya'ya varırsınız, ki çay ilçesinden sonra izlediğiniz yol konya-afyon yoludur. afyondan kabaca 50km. uzakta olursunuz.

konyadan karapınara gitmek de yolunuz üzerinde sayılabilir.konya ereğliden sonra tarsus-adana-mersin-g.antep hattı kalıyor geriye.sıcak havalara kalmadan gidilmeli, naçizane..

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733

Teşekkürler Murat... Bizim güzergahımız da aynı... Programa göre Çifteler'de ve Çay'da bir gece kalacağız... Sonraki durağımız Ilgın... Haritaya göre, Akşehir Gölü'nün yanından geçeceğiz, Eber Gölü'ne de uğrarız herhalde... Sanıyorum Haziran'da yollarda olacağız...

ymgirgic

Üye
Tepki
115

Abi, Konya il sınırları içinden geçmeniz, bizim için bir gurur vesilesi olur.. ve eğer yukardaki rotanız pazar gününe denk gelirse, biz de 3-4 arkadaş seferber olur ve dedeyle beraber size aynı güzergayta günübirlik olmak üzere seve seve eşlik edebiliriz.. mekeyi beraber tekrar gezeriz.. (söz yemekler bizden)

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
Suleyman Bey, vallahi helal olsun ne diyeyim :D bu topicde zaten gun asiri dumura ugruyorum :D :D hayir birgun ben de yapicam da, ne zaman? :D

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733

İki yıl önce çalışırken, ben de sadece yıllık izinlerde İstanbul dışına çıkabilirdim... Şimdi böyle bir derdim yok...

sarrri

Üye
Tepki
4
Sıcak mesajın için teşekkür ederim.Bir gün belki beraber pedal çeviririz.Mesela,
sen Eskişehir'den biz{ YM Girgiç,Dede, M. Kasımoğlu ve ben} Konya'dan çıkarız. Ortada ,Sultandağı -Bolvadin 'de buluşuruz. Bu organizasyonu ciddi olarak düşünelim.
Kendine iyi bak ,Konya' dan saygı ve sevgilerimle...

sarrri

Üye
Tepki
4
Merhabalar Mesut Abi,
Beni böyle sıcak bir siteye yönlendirdiğin ve böyle spor,mücadele aşığı insanlarla karşılaştırdığın için tekrar teşekkür ederim.Bunu laf olsun diye söylemiyorum.Bugün konuştuğumuz gibi Eskişehir'li arkadaşımıza önerimizi ilettim. Ortada buluşacağımızı söyledim. Bakalım nasıl bir cevap gelecek.

Saygı ve sevgilerimle.Görüşmek üzere...

ymgirgic

Üye
Tepki
115

Sarrri cim selam
senin beklediğin sorunun cevabı aşağıdaki adreste, tartışılıyor.. galiba şimdilik evet sesi yok..

(link)

zorla güzellik olmaz.. ben şahsen hiç bir bisiklet dostunun tüyüne zarar gelsin istemem.. konuştuklarımız kolay şeyler değil.. herkes taşıyabileceği kadar yükün altına girmeli.. ne demişler büyük lokma yut ama büyük laf konuşma.. hiç kimseyi zorlanacağı bir konuda söz vermeye mecbur tutamayız..
saygımız ve sevgimiz sonsuz.. hem Eskişehirlilere hem tüm dünyaya..
can dostlarımız onlar bizim..
Eyy Eskişehirli bisiklet sevdalıları, kalbimiz yine de sizinle birlikte atacak, her pedal çevirişimizde.. Selam olsun Konya'dan size.. Mevlana diyarından selam..

• Beğen
Tepkiler: eYa

ymgirgic

Üye
Tepki
115
eYa, canım..:)
hemen teşekkürü şutlamışsın Mesut Abinin mesajına..

asıl sana teşekkürler.. sen soktun aklıma Eskişehir fikrini.. şimdi ben de çıkaramıyorum.. inan seni görme isteğinden çıktı bu curcuna..

laf kalabalığı yapacam diye senin yeni bisikletine hayırlı olsun diyemedik..

güle güle bin.. iyi yollarda.. neşeyle.. mutlulukla bin.. tüm bisiklet sevdalıları gibi..

inşallah bir şekilde görüşürüz senle yine de..

imza: nöbetçi gönül dostu..

• Beğen
Tepkiler: eYa

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153

Foruma hoşgeldiniz sayın "dede".. Foruma gelmeden önce de sizi gıyaben tanıyorum zaten.

Mesut beye "ıronman", size de "steelman" diyeceğim.. Türkçelerini söylesek iyi olurdu tabii ama bu konu meşhur "ironman" yarışından çıktığı için böyle gelişti .:)

Bu arada forumda bulunan diğer "steelman" ağbilerime de sevgilerimi ve tebriklerimi yolluyorum.. Özellikle onların içinde 75 yaşındaki Hakkı ağbimize.

Selamlar, saygılar, bol pedallı günler..

Gürsel.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737

Durdum durdum ve duramadım söyliycem,
Gitaristx Bey;
Sizin avatarınızdaki bisiklet sürüş tarzınız(eğer resimdeki sizseniz) valla tam benlik.

Neden mi?
İşin içinde, bisiklet var, espri var ve yorulmaca yok.. :D

Allah sizi de nazardan saklasın..