Bisikletle tek seferde 260 km!

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.718
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
yavaş yavaş antrenman yaparak devam edebilirsiniz bir gün bir bakmışsın 165 km yapmışsın ;)

• Beğen
Tepkiler: merakist
Scudo

A.Tahsin

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Bianchi
Dikkat ederseniz merakist ten yanit yok bayaa ilginc cunku tavsiye istemis acaip bir rumuz ve mesaj sayisi 2 : )

iki gune bir hepimizin atlayacagi bir baslik oluyor ve soruyu soran yeni uye olmus biri oluyor herkes doseniyor bazilari tartisiyor sonuc?? Soruyu soran yok piyasada : ))

Bunlar forumu canli tutmak icin kucuk hareketler zaten basliklarin sorularin ve yazi biciminin karakteristik ozelliklerine dikjat ederseniz. Su olur mu .... bilen agbilerimden tavsiye isterim ... su bisiklet araziye girer mi ... yol bisikletimin tekerlegi patladi ... bisikletli bana selam vermedi ... hangi sele ... bu boya bu bisiklet dogru mu ... yol bisikletcileri selam vermiyor hahahahha buna da bayiliyorum haa elemanin cift amortisorlu acaip rahat bisikleti var oyle takiliyo yavas yavas yol bisikletcisi segment kasiyo ortalamaya bakiyo 30un altina dusmeyim diye gozu bi yolda bi km saatinde hooop aksam bi bakiyosun forumda baslik cok guzel giyinmis cok guzel bisikleti varmis bunu gormezden gelmis : ) al bakiyim 700 23 luk lastikli bi yaris canavari elini birakabiliyo musun 40 la giderken : )

Herkese iyi sporlar

brky1905

Cycle to stay alive
Tepki
594
İsim
Berkay A
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
sürülür ama yorar antenmanlı olsanız çok rahat gidilecek mesafe

• Beğen

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
@merakist

bu işi denemelisin dostum..biz nereden bilelim yapıp yapamıyacagını.
-evet bu işi denemeni istiyoruz.

• Beğen

merakist

Üye
Tepki
0
@A.Tahsin uzun cevap için teşekkürler. Birincisi bisikletle ile olan alakam yaklaşık bir aylık bu siteye de öyle üye oldum. Genelde okudum. İhtiyacım olduğunda soru sordum. Burada yazılanları tek tek okudum ve hepsini beğen tuşu ile cevapladım. Cevaplardan cok faydalandı. Herkesin eline sağlık tekrar teşekkürler. İlk başta heves ettim bu yolu yaparım diye ama aldığım cevaplara göre bunun cok kötü sonuçlar doğuracağına karar verdim. İzmit ten otobüsle gebzeye gelip oradan cayırovoya pedallamaya karar verdim. Tecrübe kazanıp antrenmandan sonra yavas yavas uzun yol yapmaya karar verdim. Sorumun cevabını fazlası ile aldım ve herkese teşekkür ettim. Mesajınıza anlam veremedim ama yine de teşekkürler. İlgi çekmek için açılmış başlık değil sonucunun ne olacağını bilemediğim bir hevesin cevabını aldım çok işime yaradı

@andjustice4all cevap için teşekkürler aynı anda ikisine de sormustum

A.Tahsin

Daimi Üye
Tepki
96
Bisiklet
Bianchi
@merakist

Ok gercek kisiysen sorun yok benim soyledigim seninle ilgili degil genel olarak foruma bakarsan bu sekil basliklarla dolu belki de gercek kisi olduguna inandirmak icin basligi acan son bi cvp yazdi : ) falan filan sanal alem ....
basligin icine yazilanlar da faydali baska okuyanlar faydalanir ... bu arada 60km uzun degil normal ... sele boyunu ayarla bas pedala

silent_ship

Aktif Üye
Tepki
167
İsim
Srd
Bisiklet
b'Twin
İki seçenek var. Yapabilirsin veya yapamazsın.

Bunun kesin cevabı denemekten geçer. Ben dene derim bazıları deneme der. İki seçenkli cevabı olan soruya iki seçenekli öneriler gelir. BU böyle sürer gider.

Hülasa; ben deneme derim, zira o güzergahta yollar gerçekten çok kötü, acemi bir bisiklet sürücüsü için hiç uygun değil.

• Beğen

Dr.Senih

Üye
Tepki
13
İsim
İsmail Senih Aksu
Bisiklet
Sedona
Ben maceraya gerek yok derim. 60 km az bir mesafe değil. Bisiklete yeni başlayan için sele ağrısını da hesaba katarsak riske atmaya değmez. İki tekerden hep soğutur insanı alimallah. Ufak ufak antrenmanlarla mesafeleri kademeli olarak artırmak en mantıklısı.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen